0850 308 89 62

Taşkent Oto Çekici

Taşkent Oto Çekici

Taşkent Oto Çekici Hizmeti

Taşkent oto çekici hizmeti, araçlarınızın her türlü sorununda yanınızda. Aracınızın arıza yapması ya da trafik kazası geçirmesi durumunda hemen bizi arayabilirsiniz. 7/24 hizmet veren firmamız, en kısa sürede size ulaşarak aracınızı güvenli bir şekilde çekecektir.

Taşkent oto çekici hizmeti olarak, müşteri memnuniyeti en önemli önceliğimizdir. Bu nedenle, araçlarınızı özenle ve güvenli bir şekilde taşıyoruz. Ayrıca, aracınızı çekerken oluşabilecek herhangi bir hasarı önlemek için profesyonel ekipmanlar kullanıyoruz.

Firmamız bünyesinde bulunan eğitimli ve deneyimli personelimiz, araçlarınızın her türlü sorununa anında çözüm üretebilecek kapasitede. Aracınızın arıza yapması halinde, mümkünse yerinde tamir ederek yola devam etmenizi sağlıyoruz. Eğer mümkün değilse, aracınızı uygun bir servise götürerek tamir ettiriyoruz.

Taşkent oto çekici hizmeti, her türlü araç için hizmet vermektedir. Binek araçlar, ticari araçlar, motosikletler ve daha birçok araç için çekici hizmetimizi kullan

Taşkent oto çekici olarak tüm Konya ve çevre illerde Özellikle Taşkent bölgesinde çekici hizmeti sağlamaktayız. Uygun fiyatlarımız ile daima kaliteli ve profesyonel bir çalışma sağlamaktayız.

Taşkent Çekici Firması

Taşkent çekici firması 2009 yılında kurulan tek hedefi çekici firması olarak bilinmektedir. Bölgesi ve itibarı ile tüm Taşkent ilçesinde saygı ile anılmaktadır. Çünkü kullandığı ekipmanlar ve oto kurtarıcı araçları ile göz önündedir. Profesyonel uzman kadrosu ile daima kendini işine adamış bir kuruluştur. Taşkent çekici olarak firma bünyesinde ‘ 9 kurtarıcı aracı ile tüm mahalle ve köylere 7 gün 24 saat boyunca aralıksız oto çekici hizmeti sunmaktadır.

Taşkent İlçesinde Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Konya’nın ilçeleri arasında olan Taşkent bölgesinde 2020 kayıtları itibari ile 17 adet mahalle bulunmaktadır. Konya çekici firması aşağıda bulunan tabloda hizmet verdiği tüm mahalle ve köyleri barındırmaktadır.

Balcılar Bektaş Şıhlar Ilıcapınar Kongul
Kecimen Hıra Afşar Çetmi Çetmi Cömeşpınar
Bolay Sazak Afşar Yukarı Çetmi Yeni Balcılar Orta
Afşar Tepecik Balcılar Veliler

Taşkent Oto Kurtarma

Taşkent oto kurtarma araçlarımız daima hizmet çerçevesi içerisinde çalışmalarını sürdürmektedir. Lakin firmamız Konya ve Taşkent ilçesinde sevilen ve saygı görülen bir firmadır. Çünkü rakipleri arasında her zaman uygun fiyatlar ile göz önünde bulunmaktadır. Çünkü kurumsallaşmış kendini sadece işe adamış olan bir Konya oto kurtarma firmasıdır. Yolda kalma durumunda her zaman çözüm odaklı yaklaşımı sayesinde lider firma olarak bilinmektedir.

Özellikle bu işin en iyileriyle çalıştığımıza inanıyoruz ve hizmetimizi sizlere taşıyan profesyonellere son derece güveniyoruz. Ayrıca Taşkent oto kurtarma hizmetimizde haftanın 7 gün 24 saati kesintisiz olarak hizmetimizi sizlere sunmaktayız. Yalıhüyük oto çekici çözüm odaklı hizmet sunar.

Kullanılan Ekipman Ve Araçlarımız

Firmamız bünyesinde 15 adet kurtarıcı aracı ile Konya ve tüm ilçelerinde Çekici hizmeti sunmaktayız. Bunun nedeni ise araçlarımız son model olmakla birlikte kullanılan ekipmanlar özel olarak tasarlanmıştır. Çünkü bizler yani Destan oto kurtarma firması olarak daima işimizi severek yapıyoruz. Personellerimiz ile sürekli sektörümüz hakkında yeni bilgiler öğrenmeye açık bir şekilde ilerliyoruz. Lakin bilindiği üzere çok fazla sayıda rakip firmamız bulunmaktadır.

Özellikle Konya bölgesinde kurtarıcı araçların kesimhanesi olarak bilinmektedir. Bu yüzden çok fazla derece firma bulunuyor. Kısacası bizler işini hakkı ile yapan daima çözüm odaklı çalışan kurumsal bir işletmeyiz. Ama kendimizi sadece tek bir çizgi üzerinde ilerlemekteyiz. Örneğin sadece çekici hizmeti olarak ilerleyip başardığımızı düşünüyoruz.

Taşkent Yol Yardım

Taşkent yol yardım bünyesinde daima hizmet göstermekteyiz. Çünkü yolda her an başımıza ne geleceği belli olmamaktadır. Bu yüzden 7/24 yol yardım firmamız ile hazırda beklemekteyiz. Örneğin yolda bir anda lastiğin patlaması sizin bütün zamanınızı çalıyor. Bizler buna izin vermeden dakikalar içerisinde yanınızdayız. Bizlere sadece konum bilginizi göndererek 15 dakika içerisinde Konya yol yardım aracımız orada olacaktır.

Uygun fiyatlarımız ile Özellikle Konya ve Taşkent ilçesinde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Acil oto çekici sektörü gibi her an çözüm odaklı yaklaşımı ile profesyonel ve uzman bir hizmet sunmaktayız.

Taşkent Çekici Fiyatları Nedir ?

Konya’nın bir ilçesi olan Taşkent Bölgesinde 7/24 Aralıksız olarak ”çekici hizmeti” sağlamaktayız. Fiyatlarımız oldukça makul ücretlendirme uygulamaktayız. Lakin Taşkent çekici hizmetimizde en önemli faktör olarak aracın cinsi, boyutu ve ağırlığına göre fiyatlandırma yapılmaktadır.

Taşkent oto çekici
Hemen ARA!