0850 308 89 62

Konya Çekici Numarası

Konya Çekici Numarası

Konya çekici numarası için bizlere 0530 081 35 42 numaralı telefon üzerinden iletişime geçerek en uygun fiyatlı oto çekici ve oto kurtarma hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Konya çekici numarası denilince akıllarda sadece tek bir isim kalıyor. Cep telefonunuzda her zaman oto kurtarıcı numarası bulunması sizin için iyi olacaktır. Çünkü trafikte iken başımıza bir arıza veya kaza gibi olumsuz durumlarda her zaman bizlere ulaşabilirsiniz. Çünkü bizler işimizin arkasında olup her zaman en iyi hizmeti sunmak için çaba gösteriyoruz. Oto kurtarıcı hizmetimiz gece gündüz, demeden her daim olacak şekilde devam etmektedir.

Konya Çekici Ücretleri

Konya çekici ücretleri bir çok farklılık göstermektedir. Çünkü aracınızın boyutu, ağırlığı ve sizi oradan kurtaracak olan oto çekici aracının boyutuna göre değişkenlik göstermektedir. Konya il ve ilçelerinde yaklaşık olarak 10’a yakın oto kurtarma aracımız bulunmaktadır. Günümüz trafik yoğunluğunda kayıtlara geçen aylık ortalama 3000’den fazla araç kazası olmaktadır. Bunların bir çoğu ise Konya çekici numarası firmasını tercih ediyor. Neden mi ? çünkü bizler çekici ücretlerini ve araç nakliyesini piyasaya göre çok makul fiyatlar uygulamaktayız. Aracınızın bakımı veya başka bir arızası gibi durumlarda ise anlaşmalı olduğumuz oto servislere yönlendirerek hem cebinizi koruyoruz. Hem de aracınızı profesyonel ustalara emanet ediyoruz.

Konya Araç Kurtarma

Konya oto kurtarma nedir kelimesine açıklık getirmek gerekirse aracınızı istediğiniz bir konumdan alıp farklı il ve ilçelere taşıyan oto nakliye firmasıdır. Oto kurtarma hizmetimiz 7/24 devam etmekle birlikte daha fazla üstüne koyarak yeni ekipmanlar ile sorunsuz bir yolculuk sağlamaktayız. Bizler işimizi severek yapıyoruz. Maddi yönü bir yere bırakarak manevi yönüne daha çok önem gösteriyoruz.

Konya çekici numarası hizmeti sağlayan firmamız 7/24 sizinle. Araç çekme işlemi sırasında aracınızın videosu alınarak siz istediğiniz taktirde sizlere gönderiyoruz. Oto kurtarma sektöründe kurumsallaşmış sayılı oto çekici hizmeti veren firmalardanız.

Şehirler Arası Oto Taşımacılık

Konya şehirler arası oto taşımacılık araçları çok farklı çeşitlerde olabilmektedir. Bunlardan bazıları ise; sabit kasa bu tür çekiciler binek araçları taşımakta kolaylık sağlamaktadır. Diğer çekici türü ise; kayar kasadır. Kayar kasa, binek ve minibüs, kamyonet gibi araçların çekilmesini sağlamaktadır. Diğer bir kurtarıcı ise; ahtapot çekicidir. Ahtapot çekici şanzımanı arızalı veya el fireni çekili, araçların anahtarsız bir şekilde vinç yardımı ile kaldırılarak çekilmesini sağlamaktadır.

Son olarak iş makinası, kepçe, traktör, kamyon ve kamyonet gibi ağır vasıta araçların taşınmasını sağlayan ağır vasıta çekicilerimiz bulunmaktadır. Konya çekici ile hem binek hem de kamyon ve kamyonet gibi araçların taşınması sağlanmaktadır.

Konya Araç Çekici Fiyatları

Araç çekici fiyatları hizmetimiz en yakın oto çekici araçları ile alınıp aracınızın istediğiniz konuma sevk edilmesine ve aracın farklılığına göre fiyatlarda değişkenlikler göstermektedir. Çünkü günümüzde kullanılan yeni model araçlar ve kamyon, kamyonet tarzı araçların birbirinden farklı olduğu için malum mazot fiyatları, aracın bakımı derken bir çok masraf çıkartıyor. Bizlerde elimizden geldiği kadar Konya çekici fiyatları konusunda uygun tutarak çekici hizmeti sağlamaktayız.

  • Araç nakliyesi
  • Konya il ve ilçelerinde oto çekici hizmeti
  • En uygun fiyatlar ile kurtarıcı
  • Sadece 15 dakikada oto kurtarma desteği
  • 7/24 Telefon ile Yol yardım talebi
  • Konya oto taşımacılık Destan oto çekici firması
  • Ücret ödemesini nakit veya kredi kartı geçerli olmaktadır

Konya Çekici Telefonu

Konya çekici telefonu her daim 24 saat aktif bir şekilde hizmet vermektedir. Ayrıca canlı destek hattımız ile yolda kalan aracınızı yol yardım talebinde bulunarak destek isteyebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sizlere sunduğumuz bu hizmet kapsamında büyük ve küçük araçlarınızı her acil durumda ya da her talep ettiğinizde kolayca çekilerek güvenli alanlara alınmasını sağlayabilirsiniz.

Konya Çekici Numarası Nedir?

Konya bölgesinde çekici hizmeti sağlayan destan oto çekici firması 0530 081 35 42 numaraları telefon üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Hemen ARA!