0850 308 89 62

Konya Oto Kurtarıcı

Konya Oto Kurtarıcı

Konya Oto Kurtarıcı Firması

Konya oto kurtarıcı firması olarak haftanın 7 gün 24 saati hizmet vermekteyiz. Çünkü biz işimizi en uygun fiyat garantisi ve en yakın oto kurtarıcı firması olarak tanındığımız için Konya bölgesinde ve bir çok ilde bilinmekteyiz. Yolda kalma gibi durumlarınıza hemen acil bir şekilde müdahale ederek sizleri o zor durumdan kurtarıyoruz. Ayrıca oto kurtarıcı hizmetimiz sadece Konya bölgesinde değil. Bir çok şehirde ise oto taşımacılık olarak devam etmektedir. Bizler en yakın oto kurtarıcı aracımızı yönlendirerek Konya’da bulunan oto sanayi ve servislere araç çekme işlemi sağlıyoruz.
Firmamız kurulduğundan bugüne anlaşmalı olduğumuz sektörün öncü sigortalı firmaların hepsiyle düzenli olarak çalışmaktadır.

Konya Araç Çekici

Konya araç çekici hiç ummadığınız zaman ve yerlerde oto kurtarıcı hizmeti veriyor. En yakın oto kurtarıcı hizmetimizden faydalanmak için çağrı merkezimizi arayın ve konumunuzu bize bildirin. Anında olay yerine gelerek müdahale ediyoruz. Yolda kaldınız veya kazaya karıştınız! Aracınızın kurtarılması mı lazım? Dert etmeyin size bir telefon kadar uzağız. Hemen şimdi bizleri arayınız. Gelelim aracınızı hemen bulunduğu yerden kurtaralım. Araç çekme işlemi sırasında video kaydı alınarak istenildiği taktirde müşterilerimize gönderilmektedir.

Konya 7/24 Oto Kurtarıcı

Konya 7/24 oto kurtarıcı hizmeti için bizlere sadece bulunduğunuz lokasyonu söyleyerek yardım talebinde bulunabilirsiniz. Oto kurtarma sektöründe Destan oto çekici firması Konya bölgesinde lider olan tek kurumsal firmadır. 7/24 oto kurtarıcı hizmetimiz en uygun fiyatlar ile sizlere sunmaya çalışıyoruz. En yakın 7/24 kurtarıcı çalışanımızı yönlendirerek sizi o zor durumdan kurtarıyoruz. Çünkü oto kurtarıcı sektörü işinin ehli ve uzman bilgilere sahip kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Sizlerde aracınızı çektirmeden önce mutlaka yanınıza gelen kurtarıcı firmasından yetki belgesini sorunuz.

  • En yakın oto kurtarıcı firması
  • Araç nakliyesi Oto taşımacılık LTD ŞTİ
  • Otoyollar ve Karayollarında 7/24 Telefon ile Destek
  • Konforlu Yolculuk Güvenli Hizmet
  • En uygun fiyat Garantisi
  • Konya 7/24 Oto Kurtarma

Oto Kurtarıcı Hizmeti

Konya oto kurtarıcı hizmeti firmamızın niteliklerinden bir diğeri ihtiyacınız olduğu her an yardım alabilmenizdir. Konya çekici ve çevresinde saat kaç olursa olsun ya da her nerede yolda kalmış olursanız olun, telefon numaramız aracılığıyla irtibata geçebilirsiniz. Firmamızı arayarak veya Online teklif formu sayfamızdan fiyat alarak gönül rahatlığı ile araçlarınızı taşıtabilirsiniz. Tatil dönüşleri veya Tatil başlangıçlarında dilediğiniz yerlere araçlarınız teslim edilir. Geniş Araç filomuz ile tüm araçlarınızı marka ve model tip kasa değişmeksizin taşımaktayız. Güvenilir Şehirler arası Araç nakliyenizi bizimle yapınız.

Taşıma Kaskosu Ne Demek?

Şirketimiz Konya bölgesinde araç çekme esnasından doğacak olan kaza ve hasarlara karşı alınan önleme Taşıma kaskosu denmektedir. Mutlaka aracınızı çekmeye gelen kurtarıcı arkadaşlardan taşıma kaskosu var mı ? Yok mu diye sorarak işini garantiye alınız. Başınıza ve aracınıza gelecek en ufak bir hasarda dahil Oto kurtarıcı firması sorumludur.

Konya Araç Kurtarıcı

Konya araç kurtarıcı bünyesinde yaklaşık olarak 17 personel ile hizmet vermekteyiz. Gece gündüz demenden günün her saati araç kurtarıcı ve telefon üzerinden canlı yol yardım desteği sağlıyoruz. Konya oto kurtarıcı ekibi yolda kalma sorununuzu ortadan kaldıracaktır. Adresinize en yakın araç kurtarıcı ekibimizin verdiği kaliteli hizmeti, piyasada bulunan en uygun araç çekici fiyatları sayesinde alabilir ve cebinize katkı sağlayabilirsiniz. Ekonomik fiyatlarımız, kalitemizden hiçbir şekilde ödün vermemize neden olmamaktadır.

Oto Kurtarıcı Konya’da

Oto kurtarıcı, Konya’da araç sahiplerinin en büyük yardımcısıdır. Herhangi bir sebepten dolayı aracı çalışmayan ya da yolda kalan sürücüler, oto kurtarıcıları arayarak yardım talep edebilirler. Konya’nın yoğun trafiği, araçların sık sık arıza yapmasına neden olur ve bu durumda oto kurtarıcılar devreye girer.

Oto kurtarıcılar, araçların nerede kaldığını öğrendikten sonra en kısa sürede olay yerine gelirler. Günün her saati hizmet veren oto kurtarıcılar, araçların çekilmesi, akü takviyesi, lastik değişimi, arıza tespiti gibi birçok konuda yardımcı olurlar.

Konya’da oto kurtarıcı hizmeti sunan birçok firma bulunmaktadır. Bu firmaların çoğu, günün her saati hizmet vermektedir. Ayrıca, araç sahipleri oto kurtarıcı hizmetlerini internetten ya da telefonla da kolayca talep edebilirler.

Konya Oto Kurtarıcı Hizmeti Hangi Günlerde Çalışıyor?

Konya oto kurtarıcı hizmetlerimiz Konya’nın tüm il, ilçe ve mahallelerinde haftanın 7 gün 24 saati aralıksız olarak hizmet sağlamaktadır.

Hemen ARA!