0850 308 89 62

Konya Yol Yardım

Konya Yol Yardım

Konya yol yardım olarak mahalle köy ve beldelerde yol yardım hizmeti sunmaktayız. Çekici ile servisimize götürüp sorununuzu en hızlı ve kaliteli bir şekilde çözüm üretmekteyiz.
Aracınızın teknik bir arıza vermesi yahut bozulması durumunda servis aracımız ile yerinde servis hizmeti vermekteyiz. Aracınız ile seyir halinde iken birden aracın arıza vermesi gibi durumlarda hemen yol yardım ekibimizi yönlendirerek sorununuzu olay yerinde çözüme ulaştırmaya gayret gösteriyoruz. Çünkü aracımızı yönlendirerek bulunduğunuz konumdan araç nakliyesi yapıyoruz.

Konya 7/24 Yol Yardım

Konya bölgesinde  ilçesinde Konya 7/24 Yol yardım hizmetine gece gündüz demeden her daim devam etmekteyiz. Bu sektör üzerinde birden fazla firma olduğunu varsayarsak aralarından öncelikle sizin işinizi hemen çözüm odaklı yaklaşacak firmaları tercih ediniz.
Çünkü bildiğiniz üzere hayat şartlarının zor olduğu bir ülkede yaşıyoruz. Para kazanmanın zor olduğu için cebimizi de düşünmemiz gerekir.

Konya Akü Takviyesi

Konya bölgesinde aracınızın bu soğuk kış aylarında akü bitmesi durumunda sizlere özel olarak yol yardım aracımızı yönlendiriyoruz. Akü takviyesi işlemi sırasında eğer akü dolmuyorsa yeni akü takarak aracınızı bulunduğu yerden kurtarıyoruz.
En uygun fiyatlar ile otoyol kurtarıcı hizmeti almak için bizlere Konya çekici üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yakıt İkmali

Yolda giderken bir anda aracınızın mazotunun bitmesi kadar kötü bir durum olamaz. Çünkü düşünsenize dağ başında bir yerdesiniz benzinlik falan yok.
İşte bu zor durumunuzda yakıt ikmali yapan yol yardım araçlarımızı sevk ederek sizleri oradan kurtarıyoruz.

  • Konya yol yardım
  • Lastik değişimi ( Balans, ve jant ayarı)
  • Aracınızın arıza veya kaza anında yerinde hizmet
  • Akü takviyesi gibi bir çok özel hizmet
  • 7/24 Yol Yardım Firması

Yol Yardım Firması Hakkında

Önceliğimiz sizleri düşünerek Konya yakıt ikmali bir çok neden ile karşımıza sorun olarak çıkmaktadır, Ayrıca aracınızın yeni veya eski model gibi durumlarında gösterge bozukluğu, şamandıra arızası gibi durumlarda gözle görülmesi mümkün olmayacaktır. Konya yol yardım hizmetlerimiz mobil araçlarımız ile 15-30 dakika içerisinde olay yerine gelerek aracınız ile ilgili sorunları tespit ederek çözüme ulaştırmaktadır.
En uygun fiyatlar ile Konya oto kurtarma hizmeti almak için bizlere destanotocekici.com üzerinden iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Konya Yol Yardım Hizmeti 2023

Konya Yol Yardım Hizmeti, Konya ili sınırları içerisinde yolda kalan sürücülerin yardımına koşan bir hizmettir. Bu hizmet, araçların arızalanması veya kaza yapması sonucu yolda kalması durumunda devreye girer ve sürücülerin mağduriyetini önlemek için çalışır.

Konya Yol Yardım Hizmeti, 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Bu sayede sürücüler gece veya gündüz fark etmeksizin her zaman yardım alabilirler. Hizmet, araçların çekilmesi, lastik değişimi, akü takviyesi, yakıt ikmali gibi konularda yardım sağlamaktır.

Konya Yol Yardım Numarası ?

Konya yol yardım numarasına mı ihtiyacınız var ? 0530 081 35 42 numaraları telefon üzerinden ulaşım sağlayarak yol yardım talep edebilirsiniz.

Konya Yol Yardım Ne İş Yapar?

Konya yol yardım firması yakıt ikmali, akü takviyesi, ve elektronik, mekanik aksamda oluşan arızaları tespit ederek çözüme ulaştırmaktadır.

Hemen ARA!