0850 308 89 62

Yalıhüyük Oto Çekici

Yalıhüyük Oto Çekici

Yalıhüyük Oto Çekici Firması

Yalıhüyük Oto Çekici Firması olarak, yolda kalan araçlarınızın her türlü çekim işlemini gerçekleştiriyoruz. Ekipmanlarımızın ve personelimizin kalitesi sayesinde, araçlarınızın her türlü sorununu çözmekteyiz. Özellikle acil durumlarda hızlı bir şekilde müdahale ederek, araçlarınızın güvenli bir şekilde taşınmasını sağlıyoruz.

Yalıhüyük ve çevresinde hizmet veren firmamız, 7/24 hizmet vermekte ve müşterilerimizin memnuniyeti için elinden geleni yapmaktadır. Aracınızın boyutu ya da modeli ne olursa olsun, ekip arkadaşlarımızın tecrübesi ve bilgisi sayesinde her türlü aracı çekebiliyoruz.

Ayrıca, aracınızda meydana gelen arıza veya kazalarda, aracınızı güvenli bir şekilde oto tamircinize ulaştırıyoruz. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak kendimizi geliştirmekteyiz. Fiyatlarımız da oldukça uygun ve rekabetçi olup, müşterilerimizin bütçesini zorlamamaktadır.

Yalıhüyük oto çekici hizmeti tüm Konya ve çevresinde devam etmektedir. Hizmetlerimiz doğrultusunda 7 gün 24 saat boyunca aralıksız olarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Lakin uygun fiyat garantisi ile tüm çevre iller Konya oto çekici hizmetimiz bulunmaktadır.

Yalıhüyük Çekici Hizmeti

Yalıhüyük çekici hizmetini daima müşterilerimize sunmaktayız. Ancak firmamız bünyesinde Konya ve çevre illerde daha sık görebilirsiniz. Destan oto çekici firması bünyesinde 12 araç ve personelleri ile birlikte çalışmalarını sürdürmektedir. Yolda kalma arıza gibi durumlarınızda daima bizlerle iletişime geçerek yardım talebinde bulunabilirsiniz. Güler yüzlü personellerimiz ile işiniz dakikalar içerisinde çözüme ulaşmış olacaktır.

Çünkü bizler uzman kadro ve profesyonel ekipmanlar kullanarak aracın oto nakliyesini yapmaktayız. Daima kendini sektör üzerinde nasıl geliştirebiliriz diye çaba gösteren lider firmalar arasındayız. Öncelikle sizlerin Yalıhüyük çekici hizmetinden faydalanmak için çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek uygun fiyatlar ile araç taşıma işlemi uygulanmaktadır.

YALIHÜYÜK OTO ÇEKİCİ FİRMASI

Yalıhüyük Oto Kurtarma

Konya merkezli olan ama tüm Konya ve çevresinde hizmet gösteren Yalıhüyük oto kurtarma firmasıyız. Oldukça makul fiyatlar ile çalışma sağlamaktayız. Ancak sizlerin dikkat etmesi gereken unsurlar bulunmaktadır. İlk önce yapmanız gereken oto kurtarma hizmeti almadan önce firma araştırması yapmanız sizin lehinize olacaktır. Çünkü günümüzde çok fazla sayıda ‘Korsan’ olarak çalışan firmalar türemiştir. Aracınızın hasarsız bir şekilde Konya çekici hizmeti almak için bizlerle 7/24 iletişime geçerek yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Yalıhüyük İlçesinde Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Öncelikle 2020 kayıtlarına göre Yalıhüyük ilçesinde ‘4 adet mahalle bulunmaktadır. Destan oto kurtarma firması olarak hizmet verdiğimiz başlıca bölgeleri aşağıda belirttik. Eğer sizlerde bu hizmetlerden faydalanmak isterseniz Konya çekici numarasını arayarak bilgi alabilirsiniz.

Arasöğüt Mahallesi Aşağı Mahallesi Sarayköy Mahallesi Yukarı Mahallesi

 

Konya Yalıhüyük Yol Yardım

Konya Yalıhüyük yol yardım firması olarak yolda her an başınıza ne geleceği belli olamamaktadır. Bun nedenle mutlaka cep telefonunuzda bir ‘Oto çekici’ numarası bulunsun. Çünkü genel sorun olan yolların bozuk olması, hava şartları ve aracın mekanik olarak arızaları göz önündedir. Bu nedenle mutlaka Konya yol yardım firmasından hizmet alınız. Bizler daima uygun fiyatlar ile hizmet gösteren mağduriyetinizi daima çözüme ulaştıran kurumsal firmayız.

Lakin hizmet verdiğimiz başlıca bölgeler özellikle Konya ve Yalıhüyük ilçesindedir. Aracınızın lastiğin patlaması, akü takviyesi, yağ değişimi gibi sorunlarla çok sık karşılaşmaktayız. Sizlerde bizlerden yardım talebi oluşturarak hemen aracınızı bulunduğu konuma gelerek hızlı bir şekilde aracın arızası çözmekteyiz. Her daim Tuzlukçu oto çekici firmasını arayarak yardım talebi oluşturabilirsiniz.

Yalıhüyük oto çekici hizmeti
Hemen ARA!