0554 151 58 69

Forklift Taşıma Ve Çekici

Forklift Taşıma Ve Çekici

Konya bölgesinde 2009 yılından bu yana forklift taşıma ve çekici hizmeti sunmaktayız. Yaptığımız hizmetler doğrultusunda hızlı ekonomik ve güler yüzlü personellerimiz ile uygun fiyatlar ile çekici hizmeti sağlıyoruz. Platform taşıma ihtiyacınızı karşılama konusunda uzman kadromuz ile her daim, Konya’nın herhangi bir yerinde platform taşıma ihtiyacınız var ise bir telefon uzağınızdayız.

Forklift Taşıma Ve Çekici

Forklift taşıma ve çekici ağır yük taşımak için kullanılan forkliftin bozulma durumlarında hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Kısa süre içerisinde talebinizi gerçekleştirebilirsiniz. Çünkü nerede olursanız olun ihtiyaçlarınıza en hızlı şekilde çözümlüyoruz. Ve sunarız ve bunları en uygun fiyatlar ile sağlarız. Normal oto kurtarıcı araçlarımız ile ağırlığından dolayı özel üretim olan sadece forklift taşımaya uygun oto çekici araçları kullanmaktayız. Bizlere konum bilgisini söyleyerek en yakın aracımızı bulunduğunuz konuma sevk ediyoruz.

FORKLİFT TAŞIMA VE ÇEKİCİ

Uygun Fiyat Garantisi

Konya forklift taşıma ve çekici hizmetlerinde piyasadaki en uygun fiyatları sunuyoruz! Çünkü sizler için en uygun halleri ile birlikte şimdi bizimle!  Sizler de bu acil hizmetten uygun ücretler ile yararlanmak istiyorsanız? Bizleri telefon numarası üzerinden ulaşmanız yeterli olacaktır. Çünkü tüm acil durumlarda hizmetlerimizle taleplerinizde en hızlı çözümü sağlıyoruz. Ayrıca en kaliteli, en kısa süreli ve düşük fiyatlı çözümleri sunuyoruz. Bu sayede sizler de kısa sürede forklift araçlarınız için destek talep edebilirsiniz.
Konya merkez olmak üzere 30 ilçesinde bulunan çekici araçlarımız sayesinde zaman kaybetmeden işinizi çözüme kavuşturmaktayız. Forklift taşıma oto tamir bölgelerinde anlaşmalı olarak çalıştığımız birden fazla tamir atolyesi bulunmaktadır. En uygun fiyat garantisi ile cebinizden çok fazla para ödemeden profesyonel ustalar arızanıza çözüm odaklı yaklaşmaktadır.

Forklift 7/24 Taşıma Ve Çekici

Forklift 7/24 taşıma ve çekici hizmetimiz Konya bölgesinde saatin önemi olmadan her daim hizmet göstermektedir. Bizler Konya üzerinde bulunan çoğu forklift satış ve tamir merkezlerinin odak noktasıyız. Hatta sadece satış ve tamir şubelerine yardım sunmuyoruz. Bununla beraber fabrika ve işletme sahipleri genelde forklift kullanmaktadır. Bu yüzden dolayı bazı durumlarda bizlere ihtiyaç duyabilmektedirler. Bunlardan biri ise, forkliftlerin bakım veya tamir gerektirmesi gibi durumlardır. Çünkü işletmeler için yük taşıdığı için büyük önem arz etmektedir. Bundan dolayı bir forkliftin bozulması demek bütün işin durması demektedir. Sizlerde işinizden geri kalmamak için hemen Destan oto çekici firmasını arayarak yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Konya Forklift Çekici Hizmeti

Forklift Taşıma Ve Çekici Ücreti Ne Kadar ?

Bilindiği üzere oto çekici araçlarımız diğer otomobil tarzı araçlara nazaran fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Bunun sebebi ise ağırlığı, boyutu ve cinsi olmak üzere bölümlere ayrılır. Hatta sizin yanınıza gelecek olan kurtarıcının boyutu çok önemlidir. Ama müşterilerimize her zaman uygun fiyatlar ile hizmet vermekteyiz. 2009 Yılından beri Konya bölgesinde sayılı firmalardanız. İşimizi her zaman kaliteli ve güvenlik önlemleri alınarak yapmaktayız. Eğer sizlerde fiyat öğrenmek için 0530 081 35 42 numaralı telefon üzerinden bilgi alabilirsiniz. Çoklu çekici hizmetimiz ile güvenli teslimat sunar.

Özel  Çekici Hizmeti

Ekibimiz ve hizmetlerimiz ile birlikte forklift tipi araçlarınızı bulundukları alanlardan kurtarıyoruz. Çünkü forklift taşıma ve çekici hizmetlerimiz ile yedi gün yirmi dört saat boyunca sizlerleyiz. Sizler de bu hizmetlerden yararlanmak ve araçlarınızın karşılaştığı zor ve acil durumlarda destek almak istiyorsanız bizlerle çalışabilirsiniz. Hizmetlerimizi ise sizlere en uygun fiyatlar ile sağlıyoruz. Kaliteli çalışmalarımız ile zor durumlarda yanınızda oluyoruz. Forklift hizmetlerini sizlere en makul ücretleri ile sunuyoruz. Üstelik her durumda kolayca yararlanabilmenizi amaçlıyoruz. Bu kaliteli hizmetimizden sizler de hızlı bir şekilde yararlanabilir ve kısa sürede sorununuzu çözebilirsiniz.

Hemen ARA!