0850 308 89 62

Konya Çekici Fiyatları

Konya Çekici Fiyatları

Konya çekici fiyatları hakkında bilgilendirmek yapmak gerekirse eğer öncelik olarak aracın gideceği mesafe hesaplanmaktadır. Sonra aracın boyutu, ağırlığı ve sizin yanınıza gelecek olan kurtarıcının cinsi önemli olan etkenlerdendir. Çekici Fiyatları faaliyetini profesyonel anlamda en iyisini yapan tek kuruluştur.
Marka model belirtmeksizin Konya veya tüm Türkiye’ye araç nakliyesi yapmaktayız. Ayrıca oto kurtarma fiyatları ise aynı sektör içerisinde değişkenlik göstermektedir.

Konya çekici ücretleri

Konya çekici ücretleri ise birden fazla kısma ayrılmaktadır. Bunların bazılarını sıralamak gerekirse aşağıda belirttiğimiz yazımızda bulabilirsiniz.

  • Aracın boyutu ve ağırlığı fiyat farklılığı
  • Konya dışı veya uzak bir bölgeden oto taşımacılığı
  • Otoyol kullanım ücreti vb. gibi durumlarda
  • Konya en uygun fiyatlar ile çekici hizmeti alacağınızdan emin olun
  • Ücret ödemesini nakit veya kredi kartı geçerli olmaktadır

KONYA ÇEKİCİ ÜCRETLERİ

Makul Fiyatlarla Destek

Kaliteli hizmetimiz ile Konya içerisinde hızlı hizmet veren ilk çekici firmalarından biriyiz. İhtiyaç duyduğunuz her an bir telefon uzağınızdayız ve daima sizlerle birlikte iletişim halindeyiz. Araçlarınız için en güvenli, en acil, en kaliteli koşulların sağlandığı Konya oto çekici hizmetlerimiz kapsamında belirlenmektedir. Yani sunduğumuz Konya çekici fiyatları oldukça makul bir şekilde ücretlendirilmiştir.

Konya Araç Taşıma Çekici Fiyatları

Çekici telefonu hiç beklenmedik ve umulmadık anlarda işinize yarayabilir. Aracınız sizin için değerli ise zor durumlarda bulunduğu yerde terk etmeyin. Hemen oto çekici firmamızı arayın bir kaç dakika içinde en yakındaki çekici ekibimiz verdiğiniz konuma ulaşsın. Konya araç taşıma çekici fiyatlarımız standart ücretlendirme kullanarak Konya bölgesinde makul fiyatlar ile araç çekme işlemi sunmaktadır. En yakın oto çekici aracımız dakikalar içerisinde bulunduğunuz konuma gönderilmektedir.

Konya Kurtarıcı Fiyatları

Konya kurtarıcı fiyatları sabit olmakla birlikte günlük olarak rutin standart fiyatlardır. En uygun fiyatlar ile kurtarıcı araçlarımız sizleri olumsuz ve kötü hissettiğiniz arıza ve kaza anında oradan kurtarır. Ayrıca bahsetmek gerekirse Konya bölgesinde rakip firmalara karşı aracınızı makul ve cebinize zarar vermeden hasarsız bir şekilde oto kurtarıcı hizmeti sağlamaktadır.

Ucuz Çekici Hizmeti

Araçlarınız çekilmeden önce mutlaka araç taşıma formu imzalanmaktadır. Çünkü Konya çekici esnasında vasıtanıza gelecek olan herhangi olumsuz bir durumda şirketimiz kaskolu oto taşıma hizmeti sunduğu için tarafımızca karşılanmaktadır. Ucuz çekici hizmetimiz haftanın 7 gün 24 saati aktif bir şekilde hatta özel günlerde dahil çalışmalarına devam etmektedir. Ayrıca piyasada en ucuz çekici olarak bilinmekteyiz. Bunun nedeni ise 2009 yılından bu yana işimizi daha çok kurumsallaşmaya hedeflediğimiz için sürümden kazanmaktayız.
Günümüzde herkesin bildiği sigorta ve kasko şirketleri ile anlaşmalıyız. Bu yüzden fiyatlarımız çok uygundur. Araçlarımız son sistem teknoloji ile donatılmış 2022 model vasıtalardır. Kullanılan ekipmanlar ise piyasada olmayan sadece sizler için özel üretim yapılan araç çekme ekipmanlarıdır.

KONYA KURTARICI FİYATLARI

Bizi Hemen Arayın!

Sizlere Konya bölgesinde en uygun fiyatlar ile araç çekici hizmeti sunmaktayız. Bölgemizde bulunan 10 araçlık servisimiz ile 7/24 oto çekici işlemlerini sürdürmekteyiz. Hemen arayın sadece 15 dakika uzaklıktayız. Çünkü Konya’da bulunan tarihi yerler ve turistlerin en sık kullandığı mahalle, köy ve ilçelerinde kurtarıcılarımız daima aktif bir şekilde hazırda beklemektedir. Oto kurtarıcı araçlarımız sizlere daha konforlu bir yolculuk sunmak adı altında her ay düzenli olarak bakımları ve detaylı temizlikleri yapılmaktadır. Bu işlem hem Konya adına hem de oto çekici firmalar arasında belli bir sıralama almıştır.

Konya Çekici Fiyatları Bilgi Al

Konya’da herhangi bir arıza veya kaza durumunda, aracınızın çekilmesi gerekebilir. Bu durumlarda Konya çekici hizmeti almak istediğinizde, fiyatlar konusunda endişelenmenize gerek yok. Konya’da birçok çekici firması bulunmaktadır ve bu firmaların fiyatları oldukça makuldür.

Çekici fiyatları, genellikle aracın boyutuna, çekim mesafesine ve işin aciliyetine göre belirlenir. Fiyatlar, genellikle kilometre başına belirlenir ve mesafe ne kadar uzun olursa, fiyatlar da o kadar yüksek olur. Ancak, Konya çekici firmaları arasında rekabet oldukça yüksektir ve bu nedenle fiyatlar oldukça makuldür.

Konya’da çekici hizmeti almak istediğinizde, öncelikle ihtiyacınıza uygun bir çekici firması seçmeniz gerekmektedir. Seçeceğiniz firma, aracınızın boyutuna ve ihtiyacınıza uygun bir çekiciye sahip olmalıdır. Ayrıca, firma hizmet kalitesi, müşteri memnuniyeti ve referansları da önemlidir.

Konya Çekici Fiyatları Nedir?

Konya çekici fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak ve gideceğiniz mesafeyi destan oto çekici firmasına ileterek en ucuz çekici fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Konya Çekici Hizmeti Fiyatları?

Konya çekici fiyatlarımız Konya genelinde daima en uygun ücretler karşılığında sağlanmaktadır. Detaylı bilgi almak için 05554 151 58 69 numaralı telefon üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Hemen ARA!