0850 308 89 62

İş Makinası Taşıma Ve Çekici

İş Makinası Taşıma Ve Çekici

İş makinası taşıma ve çekici hizmetimiz Konya bölgesinde son hızıyla devam etmektedir. Bilindiği üzere Konya ili yüz ölçümü büyük bir araziden oluşmaktadır. Bunun yanı sıra organize sanayi ve oto sanayilerin çok fazla olduğu Konya’da iş makinelerinde oldukça talep fazladır. Bu nedenle hizmet veren kişilere yönelik olarak hizmet vermekteyiz. Her ne amaçla olursa olsun iş makinalarınızı dilediğiniz yerden alıp dilediğiniz yere götürme işlemini profesyonel ekibimizle sağlıyoruz.

İş makinaları büyük araçlar olduğundan herhangi bir kaza ya da arızalanma durumunda bulunduğu ortama ciddi zararlar vermektedir. Bu nedenden dolayı firmamız 7 gün 24 saat aktif olarak gerek saha da gerekse destek hattında hizmet vermektedir.

Konya İş Makinası Çekici Hizmeti

İş makinaları oldukça fazla donanımlı ve pahalı aletler olduğundan dolayı tamiri de oldukça zordur. Bu nedenden dolayı hizmet alırken alanında uzman kişilerden destek almak iş makinanız için oldukça önemlidir. Çünkü firmamız bu nedenden dolayı kaliteli hizmet ve ürünü en uygun fiyatları sizlere ulaştırır. Ve bu amacıyla çaba sarf etmektedir. Ayrıca kurtarma işlemleri tecrübe ister.  İş makinanız için aldığınız tamir hizmet dışında iş makinanızın taşınacağı yerin uzaklığı da fiyatını etkiler. Faktörler arasında yer almaktadır. Bu nedenlerden dolayı Konya iş makine taşıma ve çekici hizmeti ücretleri belirsizlik göstermektedir.

İş Makinası Taşıma ve Çekici

İş Makinaları Nelerdir ?

Bu yazımızın şantiyede kullanılan iş makineleri hakkında bilgi sahibi olmak isteyen, şantiyede çalışan,  nerelerde ve hangi amaçla kullanılır, fiyatları nasıl, çeşitleri var mı, çeşitleri neler, hangi sınıflara ayrılır, şantiyede kullanılan iş makineleri özellikleri nelerdir sorularına cevap arayan, bunun dışında inşaat sektörüne ilgili veya bunun üzerine bölüm okuyan arkadaşlarımız için faydalı olacağını düşünüyoruz. Sizin de aklınızda özellikle “şantiyede kullanılan iş makineleri” konusu hakkında merakınız varsa doğru yerdesiniz demektir.

  • Sondaj ve kuyu yapımı
  • Yol kaplama
  • Kaldırma ve yükleme
  • Taşıma
  • Sıkıştırma
  • Beton yapımı
  • Basınçlı hava ve enerji üretimi
  • Serme ve tesviye
  • Su temin ve su tutma

Gerekli Belgeler Nelerdir

Konya’da iş makinası ve çekici yardımıyla iş makinalarınız çekiyoruz. Bunu kalın bom halatlı iplerle yapıyoruz. Araçlarımız 60 Ton kapasiteye kadar çekmeye sahiptir. Bugün sektörün en iyi firmaları arasındayız. Çünkü bizler işimizi maddi yönü bir tarafa bırakıp manevi yöne doğru ilerleme sağlamaktayız. 2009 Yılından beri oto çekici, kurtarıcı ve iş makinası taşıma hizmetleri gibi bir çok faaliyet gösterdik. Sizlerde mutlaka gelen kurtarıcıdan evraklarının olup olmadığını teyit ediniz. Gerekli evraklar ise şu şekilde sıralanmaktadır. Src, psikoteknik, G sınıfı gibi ehliyetler mutlaka olmak zorundadır. Biz firmamız bünyesinde tüm çalışanlarımızda kesinlikle eksik evrakla işe başlatmamaktayız. Bunun nedeni ise iş güvenliği iş sağlığı gibi faktörlere önem göstermekteyiz.

Mobil Vinç Nedir?

Sektörde genel olarak bu vinç türlerine hiab yada kamyon üstü vinç olarak bahsedilir. Mobil vincin isminden de anlayacağınız gibi sabit olmayan yani seyyar olarak her tarafa giden, hareketli olan vinçlerdir. Lastikli yada paletli bir yapıda, çekici gibi görülen modellerle birlikte standart bir iş makinesi görünümünde olan mobil vinç modelleri de mevcuttur. Ayrıca motosiklet taşıma ve çekici hizmetimizde bulunmaktadır.

Mobil Vinç nedir ?

Konya İş Makinası Tamiri

Konya iş makinası tamiri mühendis ve profesyonel ekibimiz tarafından 6 ay garantili bir şekilde yapılır. Firma bünyemizde gerekli yazılım ve donanım mevcuttur. Arızalı parçalarınızı Türkiye’nin her yerinden bize ücretsiz olarak Yurtiçi kargo gönderebilirsiniz. Yerinde servis hizmetimiz vardır. Cihazlarınızı yerel elektronikçilere göndermeden bize göndermeniz tamir başarı oranını arttırır.

Çünkü iş makinaları bilindiği üzere oto tamirinden çok daha fazla emek ve güç isteyen bir işlemdir. Tamir fiyatı da bundan dolayı çok daha fazla ücretler ödenmektedir. Konya bölgesinde sayılı üst düzey ustaların olduğu firmalardan bir tanesiyiz. Eğer sizlerde makine, yedek parça gibi işlemlerde bizlerden fiyat isteyerek yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Konya İş Makinası Taşıma Ve Çekici

Konya’da faaliyet gösteren iş makinası taşıma ve çekici firmamız, deneyimli ve uzman kadrosu ile müşterilerine hizmet vermektedir. İş makinalarının taşınması ve çekilmesi işlemleri oldukça zorlu ve riskli bir süreçtir. Bu nedenle, uzman bir ekip tarafından yapılması gerekmektedir.

Firmamız, müşterilerinin iş makinalarının taşıma ve çekme işlemlerini en güvenli şekilde gerçekleştirmektedir. Kaliteli ekipmanları ve araçları ile her türlü iş makinasını taşıyabilir ve çekebiliriz. Ayrıca, müşterilerimize uygun fiyatlar sunarak, ekonomik çözümler sunmaktayız.

Konya’da iş makinası taşıma ve çekici hizmeti almak isteyenler, bizi tercih ederek, güvenli ve kaliteli hizmet alabilirler. İş makinası taşıma ve çekici işlemleri konusunda deneyimli ve uzman bir ekibe sahip olan firmamız, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır.

Hemen ARA!