0850 308 89 62

Çoklu Araç Taşıma Ve Çekici

Çoklu Araç Taşıma Ve Çekici

Konya çoklu çekici ve taşıma hizmetimiz Konya bölgesinde ve çevre illerde devam etmektedir. Üstelik Konya’dan bir çok il ve ilçelere uygun fiyatlı Çoklu çekici hizmeti veriyoruz. Ama bunun yanı sıra tüm Türkiye’de 7/24 aralıksız bir şekilde Çoklu çekici ve araç taşıma hizmeti sağlamaktayız. Halbuki destan oto çekici olarak uzman Taşıma kadromuz ile çoklu araçlarınızı maksimum güvence ile taşıyor ve zamanında yerine teslim ediyoruz. Ülkemiz diğer taşıma araçlarının yanında, Çoklu Araç Taşıma konusunda oldukça ilerlemiş ve önemli işlerin altına imza atmıştır. Destan Oto Çoklu Araç taşımacılık alanında, kapıdan kapıya hızlı ve sürekli bir taşıma olanağı sunmakta ve genelde, karayolunu olabildiğince kullanarak birden fazla ulaştırma türünden yararlanılan bir taşıma sistemini ortaya koymaktadır.

Konya Çoklu Çekici

Ülkede bulunan yeterli alt yapı ile istenilen Çoklu Araç taşıma şekilleri birbirleri ile kombine edilerek zamandan da tasarruf edilmektedir. Çünkü Çoklu Araç taşımacılığın gerçekleşmesi için ülke genelinde taşıma süreçlerinin koordineli şekilde yapılması gerekmektedir, Destan Oto Çekici kesin çözümler sunarak koordineli taşımacılığı gerçekleştirmektedir. Halbuki Konya’nın ve Türkiye’nin her bölgesine hizmet vermekteyiz. Konya çoklu çekici olarak siz değerli müşterilerimize uygun fiyat garantisiyle deneyimli kadromuzla 7/24 gün kesintisiz hizmet sunmaktayız. Aracınız arza açtığına sadece size bir telefon kadar yakınız aradığınızda güler yüzlü personelimiz ile en kısa süre içinde hemen yanınızdayız .Size en yakın Konya Oto Çekici firmasına ayit olan aracımızı yönlendiriyoruz araçlarımız en kısa süre içinde yanınızda olur.

Konya Çoklu Çekici Firmaları

Bilindiği üzere Konya’da çok fazla sayıda kurtarıcı bulunmaktadır. Bizlerde bu firmalar arasında yer almaktayız. Konya çoklu çekici firmaları hakkında konuşmak gerekirse eğer, normal yani tekli kurtarıcılar göre çok daha uygun fiyatlıdır. Ama Bunun nedeni ise tek sefer 9’lu araç götürmesidir. Haliyle buna göre fiyatlarımızda çok uygundur. Ama Konya bölgesinde çoklu çekici firmaları olarak müşterilerimize güvenilir hizmet ve kaskolu taşımacılık sunmaktayız. Oysaki aracınız yüklenme esnasında herhangi bir hasar olduğu zaman destan oto çekici firmasına aittir. Aracınızı çektirmeden önce mutlaka gelen kurtarıcı çalışanımızdan form istemeyi unutmayınız.

Konya Çoklu Araç Taşıma Hizmeti

Konya çoklu araç taşıma hizmetimiz 7/24 Her daim aralıksız olarak devam etmektedir. En uygun ve  ucuz fiyat garantisi ile Destan oto çekici firmasından fiyat almadan aracınızı Çektirmeyin…

Konya Çoklu Araç Çekici Hizmet Bölgeleri :

 • KONYA-BURSA– Haftada 3 Sefer Yapılmaktadır.
 • KONYA-İZMİR – Haftada 2 Sefer Yapılmaktadır.
 • KONYA-ANKARA – Haftada 3 Sefer Yapılmaktadır.
 • KONYA-DİYARBAKIR – Haftada 1 Sefer Yapılmaktadır.
 • KONYA-TRABZON – Haftada 2 Sefer Yapılmaktadır.
 • KONYA-BURSA– Haftada 3 Sefer Yapılmaktadır.
 • KONYA-MUĞLA– Haftada 2 Sefer Yapılmaktadır.
 • KONYA-İSTANBUL– Haftada 3 Sefer Yapılmaktadır.

Konya çoklu çekici hizmetimiz tüm Türkiye’de uygun fiyatlar ile 7 gün 24 saat yollarda.. Uzun mesafelerde şehirler arası Oto Taşıyıcı hizmetimizi kullanarak araçlarınızı istediğiniz yerden yaşadığınız şehre getirtebilirsiniz. Ama Düzenli seferlerimiz ile araçlarınızı güvenle taşıyoruz. Uygun fiyatlarımız ve müşteri memnuniyeti odağımız ile şehir içi ve şehirler arası araç taşımacılığında uzun yıllardır hizmet veriyoruz.

Şehirler Arası Çekici

Konya Şehirler arası çekici hizmetimizde diğer Oto kurtarma hizmetlerine benzemektedir. Ama öncelikle sizler yorulmadan hiç bir zahmet göstermeden aracın sadece bulunduğu konuma bizlere göndererek aracınızı bulunduğu yerden alıyoruz. Üstelik istediğiniz il, ilçe fark etmek sizin taşıyoruz. Firmamızın alanında uzman ekibi ile uzun yıllardan bu yana verdikleri hizmetin sonucu olarak bölgenin en hassas mevkilerini detaylı bir şekilde bilmekte ve verilen adrese zaman kaybetmeden ulaşım sağlamaktadır. Bunun gibi ister kar ister yağmur isterse de diğer her türlü hava koşullarında 7/24 çalışan firmamızdan yardım alabilirsiniz. Güvenilir kimliğimiz sayesinde sizlere istenilen noktada kaliteli hizmeti ulaştırırız.

Şehirler Arası Çekici Ücretleri

Konya şehirler arası çekici ücretleri gideceği km üzerinden hesaplanır ama ücreti belirleyen birkaç unsur daha vardır. Ayrıca Aracın büyüklüğü, konumu ve durumu gibi bilgilerle fiyat belirlenir. Örneğin sedan otomobil ile ticari bir aracın ebatları farklı olduğundan Konya çoklu araç taşıma fiyatları da farklıdır. Ya da kazalı bir aracın taşınması ile yürüyen bir aracın Konya şehirler arası araç taşıma fiyatı aynı değildir. Ancak kurumsal bir çekici firması, tüm bu etkenleri göz önüne bulundurarak profesyonel hizmetine ek olarak ekonomik Konya çekici fiyatları ile de hizmet vermelidir.
Çünkü ücretlerimiz standart olmak hükmü yoktur. Ayrıca Konya bölgesinde şehir içi fiyatları ile sınırlı değil. Bir çok il ve ilçeye hizmet vermekteyiz.

Çoklu Çekici Hizmeti Verdiğimiz Araç Türleri :

Kamyon Kamyonet Karavan Tekne Traktör
Sıfır Araç Minibüs Karavan 10 Teker Kamyon Ralli Araçları
Ekskavatör Mobil Asansör Klasik Araçlar Limuzin Atv
Motor Beton Pompası Asfalt Makinası Araba Özel Araç Taşıma
Greyder Tarım Makinası Otobüs Vinç Motosiklet

 

Şehirler Arası Çekici Güvenlimi ?

Konya Şehirler arası çekici ve gurupları tabi ki güvenli çünkü çok taşıma araçlarımız ful kasko ve sigorta kapsamı içerisindedir. Sonuçta birden fazla araç taşıdığımız süre zarfında sizin araçlarınız yol boyunca herhangi bir olumsuz durumlara karşı kaskoludur. Hatta çekici araçlar taşıma kaskolu olup müşteri temsilcisi ile görüşürken talep edebilirsiniz. Taşıma kaskosu yani nakliye sigortası çekicinin üzerindeki her yükü kapsar. Uzun mesafeleri aracınızla giderek hem aracınızı hem de kendinizi yormayın. Çünkü şehirler arası çekici güvenlimi sorusuna daha detaylı bir şekilde bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Çoklu Kurtarıcı Firmaları Nasıl Çalışır:

Konya Çoklu çekici firmaları Aracının modeli ve taşıma türü fark etmeksizin yolda kalma ihtimalinin olduğunu unutmamalısın. Çünkü özellikle bakımı yapılmayan araçların yolda kalma olasılığı bir hayli fazladır. Ancak zaman zaman araç bakımı düzenli yapılsa da istenmeyen kazalarla karşılaşabilir ve çekici çağırma talebi oluşturmak zorunda kalabilirsin. Öncelikle bu gibi istenmeyen durumlarda aracını güvenli bir yere yanaştırdıktan sonra Destan yol yardım  ile iletişime geçebilirsin. Ayrıca adresini doğru bir şekilde bize iletmen halinde kısa sürede sana ulaşır ve aracını hiçbir çizik, hasar olmadan istediğin konuma çekeriz. 
Tek yapman gereken bizleri aramak ve taşıma kaydı oluşturmak olacaktır. Ama konumunuzu doğru bir şekilde belirtmen halinde ekiplerimiz istediğin adrese zaman kaybetmeden ulaşır ve sana bütçene hitap eden, profesyonel hizmeti sunar.

 • Çoklu Çekici Hizmeti ( Uygun Fiyat Garantisi )
 • Konya’da ve tüm Türkiye’de Oto Taşımacılık Firması
 • Hasarsız ve Güvenli Çekici Hizmeti
 • Siz yorulmayın!! Biz götürelim..
 • Çoklu oto taşıma ve Çekici 7/24 Canlı Destek
 • Firmamız bünyesinde 10 adet Çoklu kurtarıcı Bulunmaktadır.
 • Ücret ödemesini nakit ve kredi kartı geçerli olmaktadır

Konya Çoklu Çekici Hizmeti

Konya merkezli olmak üzere Türkiye’nin tüm bölgelerinden kazalı araba ,arızalı Araba, filo taşıma,  pert araba taşımacılığı, kazalı araba taşıma, iller arası oto taşıma, kiralık araç taşıma, çoklu araç taşıma çift katlı oto çekici ile oto taşıma hizmeti veriyoruz. Lakin araçlarınız bulunduğu ilde bulunduğu konumdan oto  çekici vasıtasıyla alınır  ve şehirler arası taşıması yapılarak istediğiniz konuma teslim edilir. Çünkü tüm illerde Şehir içi için oto çekici servisimiz mevcuttur. Şehirler arası uygun fiyata araç taşıtmak için bizleri arayıp, tarih ,saat ve yer belirterek rezerve yaptırabilirsiniz.

Tüm marka modelli araçları hasarlı arabaları, pert araç taşıma adresten alıp gideceği yere ucuz şekilde taşıma ile bırakıyoruz.

Gözünüz arkada kalmasın kaliteli ve ucuza ve araç taşımak bizim işimiz.

Uzunca senelere sığan ve başarılı firma hikayemiz ile sizlere geliyoruz. Tüm esnaf ve galerilerden tutun sıfır araç bayilerine kadar herkes ile çalışmaktayız.

Konya Çoklu Çekici Nedir?

Konya çoklu çekici hizmetimiz aracınızı bir ilden başka bir şehire taşıma işlemini gerçekleştirir. Ayrıca tekli oto çekici araçlarını nazaran ekonomik ücretler karşılığında yapılmaktadır.

Konya Çoklu Araç Taşıma Günleri?

Konya çoklu araç taşıma hizmetimiz haftanın 7 gün 24 saati sağlanmaktadır. Ayrıca Konya çıkışlı firmamız tüm İl, ilçe farketmek sizin Araç taşıma hizmetini gerçekleştirmektedir.

Hemen ARA!