0850 308 89 62

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Destan oto çekici firmamız sektöründe profesyonel bir oto kurtarma hizmeti vermektedir. Kuruluşumuzdan bu yana kadar yani 2009 yılından beri işimizi her zaman en iyisini yapmakla mükellef olduğumuzu bilmekteyiz. Oto çekici hizmetimiz diğer bir adı ile araç nakliyesi olarak bilinmektedir. Ayrıca kuruluşumuzdan bu güne kadar her zaman kurumsallığı hedeflemiş her zaman işimizin arkasında durduğumuzu çalışanlarımıza ve kendimize hatırlatmaktayız. Çünkü bizler yani Destan yol yardım firmamız gece gündüz demeden ekip arkadaşlarımız ile birlikte bu başarılı performanslar sonucunda, müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen çekici firmasıyız.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Çünkü bizler işimizi uzman oto kurtarma çalışanları ile birlikte Konya bölgesinde yürütmeye çalışan bir araç taşıma firmasıyız. Araçlarımızda oto çekici esnasında aracınıza verilen en ufak hasarda dahi firmamız sorumludur. Tüm oto kurtarma araçlarımız son teknolojiye uygun bir şekilde tasarlanmış olup, kurtarıcı araçlarına özel ekipmanlar ile donatılmıştır. Destan oto çekici firmamız size en hızlı ve en uygun fiyat garantisi ile çekici hizmeti sunuyoruz. Eğer başarılı ve daha profesyonel hizmet sunacağımızdan ve siz değerli müşterilerimize daha faydalı olacağımızdan eminiz..

Misyon

Çekici sektöründe yaklaşık 12 yıldır faaliyet gösteren firmamız kuruluş aşamasında küçük bir şirket olmasına rağmen kısa sürede büyük yollar kat ederek şimdiki oto çekici ve oto kurtarma alanında önemli bir pozisyona gelmeyi başarmıştır. Temiz ve düzenli hizmet sunmak ve bunun karşılığında da güler yüzlü müşteriler kazanmak için profesyonel çalışanlarımızla birlikte var gücümüzle çalışmaktayız.
Destan yol yardım demek her şartlar altında gece gündüz demeden hizmet demektir. Bizler dededen toruna çekiciliği kurumsallaştıran tek firmayız. Bizlerde sizlerin gibi kaza anında yaralanma gibi durumlardan hoşnut olmadığımızı söylemek isteriz. Ama dünya üzerinde böyle sorun ve sıkıntılar olabiliyor. Ama oto kurtarıcıya ihtiyacınız olabiliyor. İşte bizler o zaman devreye girip sizin aracınız veya tekne taşıma tarzı durumlarınızda sorunu çözmeye gayret gösteriyoruz.

Vizyon

Düzenli çalışmalarımızın sonucunda kaliteli ve hızlı performans gösteren ekip arkadaşlarımızla birlikte kalitenin tesadüf olmadığı bu sektörde gayretli çalışma prensibimiz kendimizi daha çok geliştirerek son hızıyla devam etmektedir. Bizler vizyon olarak çalışmayı ve mutlu etmeyi ve kesinlikle taviz vermemeyi bütün çalışanlarımıza öğretiyoruz. Oto Çekici olarak sürekli gelişimi, yenilikçiliği ve değişimi benimsemiş, müşteri memnuniyetini yükselterek kurumsal yapısıyla; çevresine güven veren öncü bir hizmet şirketi olmaktır.

Firmamız hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizlere 0850 308 89 62 numaralı telefon üzerinden veya iletisim@destanotocekici.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Hemen ARA!