0850 308 89 62

Konya Araç Çekici

Konya Araç Çekici

Konya araç çekici hizmeti tüm Konya’da uygun fiyatlar ile devam etmektedir. Bizlere sadece konum bilgisi göndererek bulunduğunuz lokasyondan istediğiniz bir oto tamir dükkanına araç çekme işlemi sunuyoruz.

Konya Araç Çekici

Günün her hangi bir saati kaza yada benzeri durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bundan dolayı her zaman hazır bir şekilde sizden gelecek aramaları bekliyoruz. Konya merkez ve ilçeleri başta olmak üzere tüm Türkiye’ ye hizmet vermekteyiz. Özellikle Konya ilçeleri içerisinde Selçuklu, Meram, Karatay gibi merkez bölgelerinde Konya araç çekici hizmeti sunmaktayız. Bu yüzden firmamız bünyesinde geniş araç çekme filosu ile daima siz değerli müşterilerimize uygun fiyatlar ile çalışmaktayız.

Konya Araç Çekici Fiyatları

Konya üzerinde yer alan hizmetlerimizde, genellikle en çok Merkez bölgelerinde yer alıyoruz. Bu yüzden Konya araç çekici fiyatları ya da diğer bölgelere dair ihtiyaçlarınızda, size en yakın iştiraklerimizi ve arkadaşlarımızı yönlendiriyoruz ve yine uyumlu bir şekilde hizmet veriyoruz. İhtiyaçlarınıza dair çözümler üretiyoruz. Özellikle oto kurtarıcı araçlarımız kaskolu olup yönetmeliğe uygun bir şekilde hazırlanmıştır. Konya araç çekici fiyatlarımız tüm il ve ilçelerde aracın boyutuna ve tonajına göre hesaplanmaktadır. Uygun fiyatlı çekici hizmeti almak için destanotocekici.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Araç Çekici Numarası

Araç çekici numarası genellikle Konya merkez başta olmak üzere tüm Türkiye’de hizmetlerine devam etmektedir. Yolda giderken başına ne tür olumsuz bir olay geleceğini bilemezsiniz. Bu yüzden mutlaka rehberinizde bir araç çekici numarası olsun. Çünkü günümüz gereği yolların bozuk olması alınan yakıtın pis olması, ve daha bir çok örnek ile karşılaşıyoruz. Bu yüzden her ihtimale karşı Destan oto çekici telefon numarası bulunsun.

Uygun fiyat garantisi ile verdiğimiz hizmetler doğrultusunda, müşterilerimizin konforu için son model oto kurtarıcı araçları kullanmaktayız. Son sistem teknolojisine uygun ekipmanlar ile hasarsız bir şekilde araç nakliyesi yapmaktayız.

KONYA 7/24 ARAÇ ÇEKİCİ

Araç Çekici Hizmetleri Nelerdir ?

Araçlar yolda kalması durumunda oto servislere götürülmek için çekici hizmeti almak durumundadırlar. Her sigorta ve yol yardım paketi içerisinde çekici hizmeti devreye girmektedir. Aracınızın ihtiyacı olduğu her durumda oto kurtarma sisteminde çekici sizler için tahsis edilecek ve aracınız ek yakın oto servise götürülecektir. Çekici numarası bu noktada tarafınıza da gerekli ulaşımları sağlamanız için verilmektedir. Bazı durumlarda çekici hizmetleri de sınırlandırılmış olabilir. Bu nedenle Destan oto kurtarma olarak sizlere aracınız için en doğru hizmeti almak konusunda sigorta sisteminizi okumanızı tavsiye etmekteyiz.

Yol Yardım Hizmetleri Nelerdir ?

Araç kullanımında trafik, uzun yol seyahatleri yıpratıcı bir süreçtir. Bu yüzden yol yardım hizmetine mağdur kalmamak için her ay düzenli olarak, araç bakımlarını yaptırınız. Yol yardım firmaları özellikle gece saatlerinde daha çok aranmaktadır. Bu nedenle müşterilerimiz gece yolculuğu yapmaktadır. Yolların boş olması gibi nedenler ile bizleri arayarak genelde akü takviyesi, lastik patlaması gibi durumlarda Konya yol yardım hizmetleri sunmaktayız.

Yol yardım sektöründe binlerce firma bulunmaktadır. Özellikle sizler oto kurtarma aracını çağırmadan önce mutlaka yetki belgesi ve aracın kaskosunun olup olmadığınız sormanızda fayda vardır. Bizler Konya çekici firması olarak her daim Uygun fiyatlar ile müşterilerimize Çekici hizmeti sunmaktayız. Bunların yanı sıra yakıt ikmali, elektronik arıza gibi nedenler ile günümüz çağında sıkça aranmaktayız.

Konya 7/24 Araç Çekici

Konya 7/24 araç çekici hizmetimiz bir diğer adı ile Acil çekici olarak bilinmektedir. Bunun nedeni ise yollarda herhangi bir kaza ve arıza gibi durumlarda hemen müdahale edilerek yoldan kurtarıcı araçları ile çekilmesidir. Hem trafik açısından hem de can güvenliğiniz için oldukça önemlidir. Bu tarz durumlarda ne yapabilirim ? Aracınızın arıza gibi durumlarında öncelikle sakin olmanızda fayda var. Çünkü panik olursanız kötülüğü de çağırmış olursunuz. İlk başta aracın ‘ Dörtlüsünü’ yakarak diğer sürücülere bir hata olduğunu bildirmektesiniz.

Daha sonra aracınızı eğer trafik yoğunluğu az ise yol kenarına çekerek Konya oto kurtarıcı firmalarından yardım talebinde bulunabilirsiniz. Bu yüzden mutlaka cep telefonunuzda bir Konya çekici numarası bulunsun.

Konya yol yardım firmamız hemen olay yerine gelerek gerekli önlemleri aldıktan hemen sonra araç çekme hizmetine başlar. Sizin istekleri doğrultusunda oto sanayi veya yetkili servislere çekilerek aracınızı çözüme kavuşturmaktayız. Anlaşmalı olduğumuz oto sanayi bölgesinde bulunan tamir dükkanları ile kolay bir şekilde uygun fiyatlar ile arızayı çözüme ulaştırmaktayız.

Hemen ARA!