0850 308 89 62

Konya Oto Kurtarma

Konya Oto Kurtarma

Konya Oto Kurtarma Firmaları

Konya oto kurtarma firmaları hakkında bilgi verecek olursak Konya bölgesinde birden fazla oto araç kurtarıcı işi yapan farklı şekillerde sektörler bulunmaktadır. Oto kurtarma denilince aklımıza sadece araç çekme işlemi gelmemelidir. Çok daha fazla hizmetler bulunmaktadır. Bunlardan bazıları ise oto kurtarma gibi örneklerdir. Yaptığı işi kaliteli ve profesyonel anlamda en iyisini yapan ilk ve tek araç nakliyesi firmasıdır.

Yıllardır 7 gün 24 saat hizmet veren işinin ehli uzman kadrosu ile yollarda olan Konya oto kurtarma firmasından sizlerde en uygun hizmeti almak için bizimle iletişime geçiniz.
Çünkü oto kurtarma hizmeti göründüğü kadar kolay olmayan bir iştir. Yaptığımız hizmet doğrultusunda kaliteli ve profesyonel bir hizmet almak için bizlere ulaşınız.

Konya Oto Kurtarma Hizmeti

Konya oto kurtarma araç çekme işleri için Konya’nın her yerinde bulunan araçlarımız müşterilerimizin araması esnasında çok çabuk bir şekilde istenilen yere vakit kaybetmeden ulaşmasını sağlamaktadır. Firmamız çalışanları işlerinin en iyisini yapan ekip arkadaşlarından oluşmaktadır. Ayrıca oto kurtarma hizmeti fiyatlarımız doğrultusunda Konya bölgesinde çalışan diğer firmalara göre oldukça uygundur. Çünkü aldığınız hizmetin en iyisini sizlere sunmaya çalışıyoruz. Konya bölgesinin neresinde olursanız olun oto kurtarıcı çalışanlarımız sizleri bulunduğunuz adresten alarak istediğiniz konuma taşır.

Konya 7/24 Oto Kurtarma

Hizmetimiz doğrultusunda Konya 7/24 oto kurtarma sektöründe hizmet vermektedir. Konya 7/24 Oto Kurtarma firmamız bizlere ulaşan telefon doğrultusunda aracınızın kaldığı bölgeye göre, firmamız sizlere en yakın aracını yönlendirerek bir an önce size ulaştırılmasını sağlamaktadır. Hava şartları veya saatin önemi olmadan 7/24 arayabilirsiniz. Araç çekme hizmetimiz gün geçtikçe kendini bir üst konuma taşıyarak daha fazla iyileştirmeler yapmaktadır. Buda sizlere yani müşterilerimize daha iyi veya konforlu bir yolculuk yapmasını sağlamak anlamına gelmektedir. Konya’nın her yerinde en uygun fiyata oto kurtarma hizmeti alabilirsiniz. Araç çekme, ve kurtarma ile ilgili sorularını sormak için 0530 081 35 42 numaradan ulaşınız.

Araç Çekme İşlemi Sırasında Yapılanlar

Konya araç çekme işlemi sırasında aracınıza bir hasar vermeden oto kurtarma araçlarına yüklenir. Sizin istekleriniz doğrultusunda en yakın sanayi veya oto servislerine çekilir. Bu işlem sırasında aracınıza kesinlikle bir zarar verilmez. İşinin ehli uzman kadrosu ile çalışan oto kurtarıcı elemanlarımız tarafından titizlik ile yapılmaktadır. Araç çekme işlemi sırasında yapılanları sizlere örnek gösterecek olursak..

  • Öncelik olarak aracınızın bulunduğu konuma geliyoruz
  • Aracınızın durumuna göre vinç veya kayar platform araçlar ile oto kurtarma işlemi uygulanır
  • Aracınızı istek doğrultusunda istediğiniz konuma götürülür
  • Spanzet ve zincir yardımı ile aracınız güvenli bir şekilde bağlanıp gönderilir
  • Konya bölgesinde en uygun fiyatlar ile kurtarma hizmeti alacağınızdan emin olunuz

Konya Acil Oto Kurtarma

Bizi aradığınız zaman, her an göreve hazır olduğumuz için hızlıca yola çıkıyoruz. Çevre şehirlerde kilometreye göre varış süremizi hesaplıyoruz. Yollarda yaşanan aksiliklerde zaman kaybetmeden uzun sürmeden yanınızda oluyoruz. Ayrıca acil oto kurtarma hizmetimiz, deneyimli sürücüler ve güvenli araçlarımız ile devam etmektedir. Siverek ve yakın çevrede arıza yapan araçlarınız, kazaya karışan otomobilleriniz itina ile taşınmaktadır. Anlaşmalı olduğunuz servise veya taşınmasını istediğiniz lokasyona hızlı ve güvenli şekilde araç transferinizi gerçekleştiriyoruz. Çünkü mobil verinizi kullanabildiğiniz yerde konum atabilir, telefon sinyalinin zayıf olduğu yerde ise yerinizi ortalama bir anlatımla ifade edebilirsiniz. Bulunduğumuz coğrafyaya, ana yollara, ara yollara hakim olduğumuz için, bekleme sürenizi asgariye indirecek kadar hızlı davranıyoruz. İşimize gösterdiğimiz saygı, tüm müşterilerimize de yansımaktadır.

Konya En Uygun Oto Kurtarıcı

Konya en uygun oto kurtarma hizmetimiz gün geçtikçe araç filosunu genişleterek sizlere daha iyi bir oto kurtarıcı hizmeti vermek için elinden geleni yapmaktadır. Oto kurtarma sektöründe genellikle Konya bölgesinde sayılı firmalar arasında yer almaktadır. Ayrıca bahsetmek gerekirse oto kurtarma sektöründe yıllardır edindiğimiz deneyim ile müşterilerimize sunduğumuz güvenli hizmet, çok tercih edilmemizin sebebidir. Çünkü en iyi hizmeti veren. Destan yol yardım firmasıyız.

Konya Araç Kurtarma

Konya araç kurtarma firması olarak kurumsallığımızdan ödün vermeden hava şartları ne olursa olsun 7/24 çalışmalarımıza devam ediyoruz. Çünkü araç kurtarma sektörü  de oto kurtarma hizmetine benzemektedir. Mantıken aynı işlem sonucunda ortaya çıkmıştır. Sektörde geçirdiğimiz uzun yılların verdiği tecrübe ile müşteri memnuniyetini olmazsa olmaz bir kriter olarak kabul eden firmamız verdiği hizmetlerde önce insan prensibi ile çalışmaktayız. Kaza durumunda aracın yol dışına çıkarak veya şarampole yuvarlanarak, aracın kurtarılması gerektiği zor durumlarda, aracınızı kurtarıyoruz.

Kaskolu Oto Kurtarma Hizmeti

Tüm oto kurtarıcı araçlarımızda sigorta, yanı sıra taşıma kaskosu bulunmaktadır. Bunlar ise aracınızın yükleme indirme esnasında aracınıza gelecek olan bir hasardan dolayı korumak amacı ile yapılan bir işlemdir. Kaskolu hizmet tüm bölgesinde bir kaç firma dışında Destan oto kurtarma şirketinde bulunmaktadır. Oto kurtarıcı hizmetimiz günün her vaktinde devam etmektedir. Müşterilerimiz en çok istediği kaskolu araç nakliye hizmetini 7/24 devam ediyoruz. En uygun fiyatlar için bizimle iletişime geçiniz.

Konya Oto Kurtarma Fiyatları Nedir

Konya oto kurtarma fiyatlarımız kurtarılacak olan aracın cinsi, tonajı ve büyüklüğüne göre degişkenlik göstermektedir.

Hemen ARA!