0850 308 89 62

Motosiklet Taşıma Ve Çekici

Motosiklet Taşıma Ve Çekici

Motosiklet Taşıma Ve Çekici

Konya bölgesinde hizmet gösteren Destan Oto Çekici firması 2009 yılından beri Konya’da motosiklet taşıma ve çekici hizmeti sürdürüyor. Bilindiği üzere araçlar gibi motosikletlerde yollarda görmekteyiz. Avantaj olarak ve heyecanlı bir sürüş keyfi yaşatmaktadır. Yollarda trafikten dolayı en ideal karayolu aracıdır. Keyfi kısmı ise yazın rüzgar alması ve sürüş esnasında çok fazla adrenalin olmasıdır. Çünkü çoğu sürücülerin ilk olarak sürmek istediği araç olarak seçilmiştir. Bizlerde Konya motosiklet çekici  ve motosiklet taşıma gibi hizmetlerimizi tüm müşterilerimize sunduk.

Motosiklet Çekici Hizmeti

Motosiklet çekici işlemleri belirlenen zaman dilimi içerisinde tamamlanır. Bir görevli tarafından , yolda kalmaktan da kurtulmuş olursunuz. Hızlı hareket edebilme kapasitesine sahip olduğu için hem şehir içi hem de şehir dışı trafikte kullanılan motosikletler, arızalandıkları zaman kısa süre içerisinde çekilmek zorundadırlar. Araçlarda oluşan kaza ve arıza gibi durumlarda malesef motosiklet sürücüleri araçlar gibi şanslı değildir. Yaralanma durumları oldukça fazladır. Bizlerde motosiklet çekici hizmetimizi kaza yerine en kısa sürede sevk etmek amacı ile kurduk. Lokasyon bilgilerinizi gönderdiğiniz taktirde 15 dakika içerisinde çalışanlarımız yanınızda olacaktır.
Bizler motosiklet çekici hizmetleri doğrultusunda her daim ön planda olmaya önem vermekteyiz. Sebebi ise daha iyi bir Konya oto çekici gibi hizmetleri de göz önünde bulundurmaktır.

Özel Motosiklet Çekici İşlemleri

Özel olarak sadece motosiklet çekici firmalarında bulunan vinçli özel motosiklet çekici işlemlerinin nasıl gerçekleştiğini buradan görebilirsiniz.

  • Vinç sistemi ile Motosiklet çekici hizmeti
  • Tonaj sorunu olmayan Oto kurtarıcı aracı ile işlemler gerçekleşir
  • Konum bilgilerinizi firmamıza göndererek 15 dakika içerisinde Destek
  • Özel olarak firmamız tarafından tasarlanan aparatlar
  • Güvenlik hizmet doğrultusunda Son sistem ekipmanlar
  • Aracınızı taşıma esnasında 7/24 Araç içi kamera üzerinden takip sistemi
  • Uygun fiyat garantisi ile Konya bölgesinde En ucuz oto çekici hizmeti

Her Türlü Motosiklet Çekim İşlemleri

Firma olarak piyasada bulunan tüm motosikletlerin çekim işlemleri en kısa süre içerisinde tamamlanır. Touring olarak bilinen ve genellikle uzun yol aracı olarak bilinen motosikletlerin çekilmesi ve yüklenmesi son derece kolaydır. Hem asfalt hem de toprak yolda tercih edilen Enduro tarzı motosikletler için de aynı durum geçerlidir. Motosiklet çekici bunun yanı sıra Racing, Commuter, Scooter, Street ve bunun gibi daha birçok motosiklet çeşidi taşıyabilecek kapasiteye sahip araçlar üzerinden hizmetler verilir.

7/24 Acil Motosiklet Çekici

Acil olarak firmamız bünyesinde Konya ilinde 7/24 bekleyen personellerimiz bulunmaktadır. Bunun sebebi ise kaza yapan müşterilerimize en kısa sürede 7/24 acil motosiklet çekici hizmeti vermektir. Konya bölgesinde en uygun fiyatlar ile işini hakkı ile yapan tek ve lider firmalar arasındayız. 2009 yılında kurulan firmamız bünyesinde son teknoloji ekipmanlar ve son model Konya oto çekici araçlarımız bulunmaktadır. Daha rahat bir yolculuk ve güvenli bir taşımacılık sunmak için gayret göstermekteyiz.

Römorklu Motosiklet Çekici

Bilinenden çok daha az görülen bir Konya oto kurtarıcı hizmetidir. Çünkü kayar platform ve sabit kasa olarak bilinen diğer kurtarıcı araçlarından farklı bir sistemdir. Ayrıca Konya bölgesinde sadece Destan oto çekici firmasında bulunmaktadır. Motosikletin hasarsız bir şekilde yüklenmesini sağlayan bir ekipman olarak bilinmektedir. Hatta çoğu çekici firmaları bu aparatı daha önce görmemiştir. Bizler işimizi hakkı ile yapmaktayız. Çizgimiz bu yöndedir. Römorklu motosiklet çekici hizmetimiz 7/24 Konya ve çevre illerde devam etmektedir.

Nakliyesini Yaptığımız Motosiklet Çeşitleri

Enduro Touring Cruiser Racing Street
Commuter Scooter Maxi Scooter CHOPPER NAKED
SUPERSPORT CROSS

Bu tarz uzun yol ver yarış motosikleti olarak bilinen Racing tarzı 100’lerce Motosiklet çeşitleri bulunmaktadır. Motosiklet türleri arasında tip, kullanım ve karakter olarak her ne kadar fark olsa da, hepsi iki teker sevgisinde birleşiyor. Kimileri asi sever mesela, kimileriyse ağırbaşlı. Kimisi motosikletin rahatına düşkündür, kimisi de sesine. Ee, motosiklet üreticileri de her zevke, her tutkuya uygun farklı modeller üretmişler. Farklı motosiklet çeşitleri, kullanıcıların farklı ihtiyaç ve zevklerine cevap veriyor.

Güvenli Uygun Fiyat GARANTİSİ

Aracınız bozuldu, yolda mı kaldınız? Gece gündüz 7/24 oto çekici hizmeti veren firmamız hızlı ve güvenilir çekici hizmeti ile sizi en yakın servis noktasına uygun fiyatlı ve güvenli bir şekilde götürecektir. Konya bölgesinde oto çekici hizmeti veren Destan oto çekici kısa sürede bulunduğunuz konuma gelerek aracınızı güvenli bir şekilde yüklemekte, en yakın servis noktasına, tamirhaneye ya da istediğiniz herhangi bir adrese aracınızı çekecektir.

Motosiklet tarzı karayolu araçlarını’da en kısa sürede taşımaktayız. Uygun fiyat garantisi ile Konya ilinin tüm mahalle, köy ve beldelerinde hizmet vermekteyiz.
Ayrıca Güvenli taşımacılık çok emek ve hassas bir işlemdir. Aracınızı hasarsız bir şekilde taşıyoruz. Canlı araç içi kamera sistemimiz ile 7/24 şeklinde izleyebilirsiniz. Motosiklet taşıma ve çekici tamamen güvenli olan işlemlerin sonrasında ve en kısa zaman dilimi içinde biter. Nedeni ne olursa olsun herhangi bir motosikletin taşınmasına azami derecede dikkat ettiğimiz için olası sorunların önüne bu şekilde geçmiş olmaktayız.

Motosiklet En Uygun Çekici

Bu sayede giderilebilecek arızaların kolayca tamirini sağlamaktadır. Çalışma kapsamında yaşanan kazanın motorunuzda bıraktığı hasarın giderilmesi için en kısa sürede servise ulaştırılması hedefleriz. Kaza sonrası sizin de yardıma ihtiyacınız olabileceği için motorunuzda yapılan işlemlerden sonra götürülmesini istediğiniz yere gönderilmesi de sağlanabilir.

Motosikletiniz ile yaşadığınız kaza, sebebi bilinmeyen arıza, benzin bitmesi gibi durumlarda hizmet sunuyoruz. Çağrı merkezimiz motor çekici hizmetimiz motorunuzun güvenliğinin sağlanması için en yakın servise ulaştırır. Motosiklet kullanıcılarına Ayrıca çok daha dikkatli olmaktayız.
Çünkü motosiklet taşıma ve çekici firmasıyız.

Konya Motosiklet Taşıma

Konya, Türkiye’nin en büyük şehirlerinden biridir ve motosiklet sahipleri için oldukça popüler bir yerdir. Konya motosiklet taşıma, motosiklet sahiplerinin motosikletlerini güvenli ve hızlı bir şekilde taşımalarına yardımcı olan bir hizmettir. Bu hizmet, motosiklet sahiplerinin araçlarını uzun mesafelere veya farklı bölgelere taşımak istedikleri zaman oldukça faydalıdır.

Konya motosiklet taşıma hizmeti, motosikletlerin zarar görmesini önlemek için dikkatli bir şekilde gerçekleştirilir.

Hemen ARA!