0850 308 89 62

Konya Oto Çekici

Konya Oto Çekici

Konya Oto Çekici Firması

Konya oto çekici firması olarak günümüz çağında Konya bölgesinde ve tüm Türkiye’de araçların artık ihtiyaç haline gelmesi dolayısıyla çok fazlalaşmıştır. Bu yüzden oto çekici araçlarına ihtiyaç normalinden çok daha fazla ihtiyaç duyulmaktadır. Araçlarınızı kaza veya arıza gibi durumlarda en yakın oto sanayi yada yetkili servise çekiyoruz. En uygun fiyat garantisi ile Konya çekici hizmetini sunuyoruz. Konya oto çekici hizmetimiz yılın 7 gün 24 saati aralıksız olarak devam etmektedir. Çünkü bizler oto çekici işlemi sırasında aracınıza hassas davranarak hasarsız bir oto çekici hizmeti sağlıyoruz.

Konya Çekici Hizmeti

2009 Yılından beri bulunduğumuz Konya ilinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyarız. Araçlarınıza garanti ve kasko hizmeti vermekteyiz. Başka firmalara danışmadan önce bize ulaşınız. Konya çekici hizmeti garantili bir şekilde verilmektedir. Araçlarınız kaza sonrası profesyonel çalışanlarımız doğrultusunda aracımıza yüklenerek sizin ya da anlaşmalı olduğumuz kurumlara götürülüp garantili bir şekilde yapılmaktadır. 2009 Yılından bu yana bulunduğumuz Konya ve Türkiye piyasasında garantili ve hızlı hizmet anlayışını benimsemiş, tek hedefimiz müşterilerimize güvenilir bir hizmet vermektir. Sizden aldığımız iyi geri dönüşler bizi hizmet anlayışımızda daha ileri bir şekilde taşıyıp motive etmektedir. Yolda kaldığınız ya da kaza yapmanız esnasında 7/24 destek alabileceğiniz çağrı merkezimiz size bir telefon kadar yakındır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Konya 7/24 Oto Çekici

Konya 7/24 oto çekici hizmeti sunuyoruz. Kendimizi sadece bir iş olarak değil de müşterilerimize daha nasıl iyi bir hizmet sunarız diye kendimizi geliştiriyoruz. Çünkü araç çekimi oldukça kolay gibi gösterilse de aslında dikkat ve önem isteyen bir iştir. Ayrıca Konya bölgesinde çok sık kullanılan ilçelerinde her daim hazır bekleyen oto çekici araçlarımız bulunmaktadır. Konya da vermiş olduğumuz hizmetlerin karşılığını olumlu görüşlerle almak bize ekstra güç vermektedir. İnternette firmamızın ismini araştırdığınızda aldığımız yorumları görebilir sizde araçlarınızı gönül rahatlığıyla bize teslim edebilirsiniz.

Uzman Kadro Ve Profesyonel Ekip Çalışması

İşimizde oldukça profesyonel bir şekilde oto çekici hizmeti sunmayı hedefledik. Ayrıca ekibimiz ile birlikte Türkiye il ve ilçe sınırları içerisinde birde fazla bölgede hizmet veriyoruz. Zaten ekip çalışması da bunu gerektiriyor. Her zaman birbirimizle iletişim halinde olduğumuz için günün her saati müşterilerimize profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Oto çekici sektöründe çok fazla çalışan elemanlar bulunmaktadır.

Bizler her ay düzenli olarak ekibimiz ile birlikte sadece çekici hizmeti üzerine kurulmuş farklı illerde bulunan seminerlere katılarak işimizi ve kendimi daha nasıl iyileştirebiliriz ve kurumsallığa yakışır bir şekilde işleyiş sağlarız diye uğraşıyoruz. İşini düzgün yapan Destan oto çekici firması ile iletişime geçerek Konya bölgesinde en uygun fiyat ile araç çekme hizmeti sunmaktayız.

Konya’da Çekici Fiyatları

Konya çekici fiyatları günümüzde oldukça sık konuşulan ve merak edilen bir konudur. İşimiz gereği bizlerde sizlere çekici fiyatları ve oto çekici ücretleri hakkında bir kaç bilgi vereceğim. Fiyatlarımız Şehir içi standart ücretlendirmeye tabidir. Konya çekici ücretleri bir çok müşterinin aklında kalan bir sorudur. Acaba kilometresi ne kadar ? Veya Kilometre başına bize ne kadar çekici ücreti çıkar gibi sorular konusu önemli halde yer alıyor.

Konya şehir içi ücretlendirmesi 100 TL Den başlıyor. Belli bir noktadan Konya şehir içi veya Şehir dışına fiyatlandırma farklı şekilde hesaplanıyor. Çekici ücretlerinde serbest bir piyasa olduğu için asıl iş çalışanımızda bitiyor. Biz sizleri öncelik tutarak önce bulunduğunuz konumdan sizi alıp güvenli bir yere götürüyoruz. Bizim için önce müşteri memnuniyeti sonra fiyat konuşulur.

    Çekici ücretleri hakkında bilinmesi gerekenler
  • Aracın boyutu ve ağırlığı fiyat farklılığı
  • Konya dışı veya uzak bir bölgeden oto taşımacılığı
  • Otoyol kullanım ücreti vb. gibi durumlarda
  • Konya en uygun çekici hizmeti alacağınızdan emin olun
  • Ücret ödemesini nakit veya kredi kartı geçerli olmaktadır
  • Mesafeye göre değişkenlik göstermektedir
  • Size gelecek olan kurtarıcının cinsi

Konya Acil Oto Çekici

Konya acil oto çekici firması olarak yaptığımız araç çekme hizmetinden bahsedeceğim. Yolda kalma durumunda yani kaza veya gözle görülmeyen bir arıza gibi durumlarda yolda kalan müşterilerimize çekici hizmeti sunuyoruz. Araç kazaları günümüzde çok fazla meydana geliyor. Bunun için ise oto çekici araçlarımız bütün gün yollarda olup sizlere yardım etmektedir. Hava şartları, bozuk yollar ve aracınızın modeline gire çok fazla arızalar meydana gelmektedir. Acil oto çekici hizmetimiz işte bu arada devreye girerek sadece bizlere konum gönderme yada adres söylediğiniz andan itibaren en yakın oto çekici aracımızı size sevk ederek sizi o durumdan kurtarıyoruz.

Konya En Uygun oto Çekici

Konya en uygun oto çekici firması olarak sizlere anlaşmalı olduğumuz araç tamir merkezlerine araçlarınız bırakılıp bizim referansımız sayesinde uygun ve düşük fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Şirketimizin ana amacı düşük fiyat kaliteli hizmet olup tüm müşterilerimize kaliteli hizmet sunmayı görev edinmiş bulunmaktayız. Kaza ve yolda kalma durumlarınızda bir telefon kadar müşterilerimizin yanındayız. Araçlarınızın bakımı veya arıza gibi durumlarda en uygun fiyat garantisi ile hizmet sağlıyoruz. Yılda kayıtlara geçen yaklaşık 15000 kaza olmakta bu kazalar neticesinde araçlar olay mahallinden alınarak yedi emin veya oto tamir dükkanlarına çekici yardımıyla çekilmektedir. Konya en uygun oto çekici tarafımızca taşınma sırasında garanti verilmektedir.

Müşterilerimize 7/24 Canlı Destek

Müşterilerimize sadece Konya oto çekici hizmeti sunmuyoruz. Bunun yanı sıra telefon üzerinden görüntülü konuşarak aracınızın arızası söyleyerek ya aracı bulunduğu konuma oto çekici aracını yönlendiriyoruz yada telefon üzerinden destek vermeye çalışıyoruz. Destek hattımızda 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Bizler kurumsal bir çekici firması olduğumuz için müşterilerimizin yolda kalması gibi durumlarda ikame araç ve konaklama sağlıyoruz. Aracınızı anlaşmalı oto servislerimize yönlendirerek arızanızı en kısa sürede yapıp teslim etmekteyiz.

Konya Çekici Firmaları

Konya çekici firmaları bölgesinde bulunan çok fazla oto çekici araçları bulunmaktadır. Hatta oto sanayi ve servis gibi yerlerde 7/24 hizmet veren firmalarda birden fazladır. Bizler yani Destan oto taşımacılık firması işimizi maddi yönünü bir tarafa bırakıp manevi yönüne daha çok değer veriyoruz. Ayrıca araç çekme hizmetimize kurumsallığımıza ödün vermeden, işimizi düzgün yapan ve en uygun fiyatlar ile oto çekici işlemi sunan Konya bölgesinde sayılı firmalardanız.

Geçmişten bugüne gelişen ve büyüyen araç sektöründe yaptığımız işin önemini ve ciddiyetini kavramış bulunmaktayız. Şirketimizin en büyük öncelikleri insan sağlığı uygun fiyat garantisi ve müşterilerimizin garantisidir. 7/24 Çalışan çağrı merkezimiz ve sahada ki profesyonel ekiplerimiz gerekli tedbirleri ve eğitimleri almış olup sektörün en profesyonel ekipleridir. Bizden almış olduğunuz hizmet sonrası da anlaşmalı olduğumuz kurum ve kuruluşlar tarafından siz değerli müşterilerimize uygun hizmet vermekten gurur duyarız. Konya Çekici Firmaları arasındaki yerimiz her gün daha da yükselerek siz değerli müşterilerimizin desteği bize güç ve kararlılık vermektedir

Konya oto çekici ücretleri ne kadar ?

Aracınızın boyutu ve tonajına göre değişkenlik göstermektedir.

Konya bölgesinde yolda kaldım ne yapmalıyım ?

Bizlere ulaşmanız durumunda bölgenize en yakın olan Konya oto çekici araçlarını yönlendirmekteyiz.

Hemen ARA!