0850 308 89 62

Selçuklu Oto Çekici

Selçuklu Oto Çekici

Selçuklu Oto Çekici Firması

Selçuklu Oto Çekici Firması, Konya ilinde faaliyet gösteren bir oto çekici hizmeti sağlayan bir firmadır. Selçuklu Oto Çekici, yolda kalan araçların kurtarılması, arıza ve kazalarda hasar gören araçların çekilmesi gibi hizmetleri sunmaktadır.


Firma, müşterilerine hızlı ve güvenilir hizmet sunmak için 7/24 çalışmaktadır. Araçlarının tamamı son teknolojiye uygun ekipmanlarla donatılmıştır. Bu sayede, her türlü araç çekme işlemi rahatlıkla gerçekleştirilebilmektedir.

Selçuklu oto çekici hizmetimiz Konya bölgesi ve çevre illerde 7 gün 24 saat devam etmektedir. Ayrıca başta Selçuklu olmak üzere 32 ilçede de oto çekici ve oto kurtarma hizmetini sunmaktadır. Eğer sizlerde uygun fiyatlı kurtarıcı hizmeti almak isterseniz destanotocekici.com üzerinden veya 0530 081 35 42 numaralı cep telefonu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Selçuklu Çekici Hizmeti

Selçuklu çekici arayanlara aracınızla nerede kalırsanız kalın en yakın ve hızlı hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Ekiplerimiz en kısa sürede bulunduğunuz noktalara gelebilmek ve sizlere hizmet vermek için çalışıyor. Bu yüzden de nerede kalırsanız kalın sizlere en yakın çekici firmalarından biri olmaktayız. Tabi bir oto çekici firması olarak en büyük meziyetimiz bu değildir. Aynı zamanda sizlere en kaliteli, güvenilir ve profesyonel çekici hizmetini sunmaktayız.

Selçuklu çekici hizmeti firması olarak fiyat konusunda da ayrıca yardımcı oluyor ve zaten yaşadığınız bu zor durumda sizleri daha fazla sıkıntıya sokmak istemiyoruz. Kısacası oto çekici desteğine ihtiyaç duyduğunuzda sizlere en iyi hizmeti sunabilecek oldukça etkili bir firmayız ve istediğiniz zaman bizlerden destek alabilirsiniz.

SELÇUKLU ÇEKİCİ FİRMASI

Selçuklu Oto Kurtarma

Konya Selçuklu oto kurtarma günümüzde bilindiği üzere çok fazla araç bulunmaktadır. Ayrıca istatistiklere göre insanlardan daha fazla araçlar bulunmaktadır. Bunun nedeni ise ulaşımın zor olmasıdır. Ayrıca Selçuklu bölgesinde araç trafiğinden dolayı çoğu kimse yaya olarak devam etmektedir. Bizler Selçuklu oto kurtarma olarak aracınızın arıza yapması gibi durumlarda hemen olay yerine gelerek istediğiniz yetkili servis veya oto sanayi sitelerine aracınızın nakliyesini yapmaktayız. Uygun fiyatlar ile Özellikle motosiklet, atv, minibüs ve kamyonet tarzı araçlarda fiyatlarımız oldukça uygundur.

Selçuklu Oto Kurtarıcı

Selçuklu oto kurtarıcı hizmetimiz 2009 yılından bu yana kadar devam etmektedir. Çünkü Konya bölgesinde geniş kurtarıcı araç filosuna sahip olmamızdır. Ayrıca araçlarımız son teknolojiye uygun şekilde tasarlanmıştır. Müşterilerimizin daha konforlu araçlarda yolculuk yapması için elimizden gelen her hürmeti sunmaktayız. Oto kurtarıcı sektöründe oldukça fazla araç bulunmaktadır. Ama sizlerin dikkat etmesi için özellikle Selçuklu oto kurtarıcı araçlarında kasko ve yetki belgesinin olduğunu sormanızda önemli bir noktadır. Bilindiği üzere günümüzde başıma her türlü olay gelmektedir. Hatta aracın arıza veya kaza yapması gibi durumlarda bizlerle iletişime geçerek uygun fiyatlar ile Konya çekici hizmeti almaktasınız.

Konya Selçuklu İlçesinde Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Konya Selçuklu ilçesinde 2021 kayıtlarına göre 72′ mahalle bulunmaktadır. Destan oto çekici firması da aşağıdaki tabloda hizmet verdiği noktaları vurgulamaktadır. Sizlerde uygun fiyat garantisi ile hizmet almak isterseniz bizimle iletişime geçerek yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Yazır Bosna Hersek Sancak Kosova Mehmet Akif
Beyhekim Akşemsettin Kılınçarslan Işıklar Buhara
Parsana Hüsamettin Çelebi Binkonutlar Şeyh Şamil Hanaybaşı
Selahaddini Eyyubi Şeker Hocacihan Feritpaşa Sakarya
Malazgirt Dumlupınar Bedir Aydınlıkevler Erenköy
Esenler Nişantaş Hacıkaymak Akıncılar Fatih
Cumhuriyet İhsaniye Selçuk Musalla Bağları Akademi
Sille Ak Horozluhan Tepekent Ferhuniye Sızma
Yukarıpınarbaşı Büyükkayacık Başarakavak Sille Tatköy
Aşağıpınarbaşı Sarayköy Dağdere Bilecik Eğribayat
Sulutas Karaömerler Yazıbelen Akpınar Güvenç
Çaldere Dokuz Çaltı Bağrıkurt Salahattin
Ardıçlı Kızılcakuyu Meydanköy Kaleköy Küçükmuhsine
Sarıcalar Tömek Ulumuhsine Kınık Çandır

Selçuklu Çekici Numarası

Selçuklu çekici numarası hizmetlerinden yararlandığınızda belki de çok daha yüksek ücretler ödemek zorunda kalabilirsiniz. Böyle bir durumda en yakın çekici hizmetini almaya çalışmak yerine sizlere en hızlı şekilde ulaşabilecek ve en önemlisi de kaliteli hizmetleri en uygun fiyatlara sunabilecek firmaları seçmeniz gerekir. Selçuklu oto çekici fiyatları ve genel olarak hizmet politikalarımız hakkında bilgi almak istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz. Sizlere en iyi desteği sunmak ve en iyi şekilde yardımcı olmak için çalışıyoruz. bu sebeple gönül rahatlığıyla bizleri tercih edebilir ve bizlerden hizmet alabilirsiniz.

Çünkü günümüzde çok fazla çekici firması bulunmaktadır. Ayrıca gün geçtikçe çoğalmaktadır. Sizlerden sadece aralarından işini düzgün yapan evraklı tam olan hasarsız bir şekilde yükleme ve araç nakliyesi yapan firmaları tercih ediniz. Genellikle Konya bölgesinde kurtarıcı araçların kesimhanesi olarak bilindiği için aşırı derece fazladır. Bu yüzden öncelikle gelecek olan kurtarıcı çalışanından araçlarında kasko olup olmadığını sorunuz. Bu sizin faydanıza olacaktır. Hatta Karatay çekici olarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Selçuklu Yol Yardım

Selçuklu yol yardım firması işte böyle bir durumda gerginlik yaşamamanız için önceden bazı önlemleri almış olmanız gerekir. Bunlardan belki de en önemlisi Selçuklu yol yardım hizmeti veren bir servise direkt ulaşabilmeniz ya da bu hizmeti sunan bir kurum ile anlaşmanızdır. Peki, neden 7-24 yol yardımı?

Günümüzde araçlar, uzun yıllara ve zorlu yol koşullarına dayanıklı olarak üretilirler. Ayrıca arazi şartları, hava durumu, trafik kazası, lastik patlaması, aracınızın bakımında bir eksiklik ya da aracınızda bozulan bir parça gibi önceden tahmin edilemez bir problem sizin yolda kalmanıza sebebiyet verebilir. Bu gibi durumlarda, Selçuklu yol yardım hizmeti  almanız hayatınızı kolaylaştıracaktır. 7 / 24 Hizmetinizdeyiz…

Selçuklu Çekici Fiyatları

Konya merkezli olan oto çekici firmamız fiyatları oldukça uygun tutmaktadır. Çünkü çalışmanın zor olduğu ve hayat şartlarından dolayı müşterilerimizin cebine zarar vermeden makul fiyatlar ile çalışmaktayız. Ayrıca Selçuklu, Meram, ve Karatay ilçesinde 7/24 bekleyen acil oto çekici araçlarımız bulunmaktadır. Çünkü başınıza her an ne geleceği belli olmaksızın daima hazırda beklemektedirler.

Selçuklu çekici fiyatları ise Konya başta olmak üzere diğer firmalara göre standartların altında fiyatlar söylemekteyiz. Hatta 2022 model kurtarıcı araçlarımız ile son teknoloji ekipmanlar ve uzman kadro ile çalışmaktayız. Kısacası tüm merkezde fiyatlarımız sabit olup sadece 15 dakika içerisinde yardım talebi oluşturarak aracınızın nakliyesini sağlamaktayız.

Oto Çekici Fiyatları Neye Göre Belirleniyor ?

Lakin Türkiye standartlarında otomotiv ve nakliye sektörü dahil olmak üzere:

Araç kullanan kişiler olarak, ya da yakınları araç kullanan kişiler olarak, illa ki Konya çekici fiyatları ile iletişime geçmek ve yardım istemek durumunda kalabiliriz. Peki oto çekici hizmeti veren firmalar, fiyatları neye göre belirlemektedir.

Fiyatların belirlenmesinde en önemli etken, mesafedir. Mesafe ne kadar uzak olursa fiyatta o ölçüde artar. Tabi aracınızın oto çekici ile çekilme durumu varsa, kesinlikle arabayı farklı yöntemler ile götürmemelisiniz. Bu durum büyük kazalara sebebiyet verebilir ya da aracınızda daha ağır hasarlara yol açabilir. Bu sebepten dolayı bugüne kadar çok sayıda kişi, aracına zarar vermiştir. Birçok kaza yaşanmıştır. En güzeli bir oto kurtarıcı ile sorunu olan aracınızı, aracınızın tamir edileceği yere götürmek olacaktır.

Selçuklu oto çekici
Hemen ARA!