0850 308 89 62

Karatay Oto Çekici

Karatay Oto Çekici

Karatay Oto Çekici Hizmeti

Karatay Oto Çekici Hizmeti olarak, aracınızın herhangi bir nedenden dolayı yolda kaldığı durumlarda hızlı ve güvenilir çözümler sunuyoruz. 7/24 hizmet veren firmamız, müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli tutarak kaliteli bir hizmet sunmayı hedefliyor.

Ekipmanlarımız son teknoloji olup, uzman personellerimiz tarafından kullanılmaktadır. Aracınızın çekilmesi sırasında herhangi bir hasar oluşmaması için özenle çalışıyoruz. Ayrıca, aracınızın güvenli bir şekilde taşınması için gerekli tüm önlemleri alıyoruz.

Hizmetlerimiz arasında, aracınızın çekilmesi, lastik değişimi, akü takviyesi, yakıt ikmali, araç açma gibi birçok hizmet bulunmaktadır. İhtiyacınıza göre size en uygun çözümleri sunarak, aracınızın sorununu en kısa sürede çözüyoruz.

Karatay Oto Çekici Hizmeti olarak, kaliteli hizmet anlayışımızla her zaman yanınızdayız. Bizi arayarak hızlı ve güvenilir bir şekilde araç sorunlarınızı çözebilirsiniz.

Karatay oto çekici firması olarak Konya bölgesinde ve çevre illerde hizmet sunmaktayız. Lakin Karatay bölgesinde merkeze yakınlığı olarak bilinmektedir. Bizler de kurtarıcı araçlarımız ile her daim hazırız. Uygun fiyat garantisi ile 7/24 Karatay bölgesinde çekici ve kurtarıcı hizmeti sunmaktayız.

Konya Karatay Çekici

Konya Karatay çekici firması olan destan oto kurtarma acil ihtiyaçlarınız için her daim Karatay bölgesinde hazırdır. Mesela hizmetleri ve yaptığı işler doğrultusunda Konya bölgesinde saygın esnaflar arasındadır. Özellikle uygun fiyatlar ve hasarsız bir şekilde araç yükleme denilince ilk akla gelen firmadır. Karatay oto çekici Sizlere bir telefon Mesafesindeyiz. Ayrıca profesyonel hizmet anlayışı ile araç nakil işlerinizde  kusursuz hizmet anlayışı ile aracınızı istediğiniz yere ulaştırıyoruz. Çünkü profesyonel ekip ve modern ekipmanlarımız ile yapılan araç nakil işlemlerinde aracınız hiçbir zarar görmeden en kısa sürede istenilen yere ulaştırılır.

Karatay Oto Kurtarma

Karatay oto kurtarma hizmetimiz yaklaşık olarak 2009 yılından bu yana devam etmektedir. Çünkü müşterilerimizin istekleri doğrultusunda lider firmalar arasındayız. Ama bilindiği üzere araçların çoğalması ve toplu taşımaların az geldiği Karatay bölgesinde çok fazla trafik oluyor. Bu yüzden kaza ve arızalar çok meydana gelmektedir. Halbuki bizler bu durumda devreye girerek istediğiniz oto sanayi veya yetkili servislere araç nakliyesi yapmaktayız.

Ayrıca anlaşmalı olduğumuz tamir dükkanları ile sizlere daha iyi bir hizmet sunmak için çaba gösteriyoruz. Lakin fiyatlarımız doğrultusunda Karatay ilçesinde standart ücretlendirme uygulanmaktadır. 150 TL’den başlayan şehir içi çekici hizmetlerimiz her daim müşterilerimize daha iyi bir konforlu yolculuk için çalışmalarına devam etmektedir.

Profesyonel Uzman Kadro

İşimizde oldukça profesyonel bir şekilde oto çekici hizmeti sunmayı hedefledik. Ayrıca ekibimiz ile birlikte Türkiye il ve ilçe sınırları içerisinde birde fazla bölgede hizmet veriyoruz. Ne yazık ki ekip çalışması da bunu gerektiriyor. Çünkü her zaman birbirimizle iletişim halinde olduğumuz için günün her saati müşterilerimize profesyonel bir hizmet sunuyoruz.

Benzer şekilde Karatay oto çekici sektöründe çok fazla çalışan elemanlar bulunmaktadır. En önemlisi bizler her ay düzenli olarak ekibimiz ile birlikte sadece çekici hizmeti üzerine kurulmuş farklı illerde bulunan seminerlere katılarak işimizi ve kendimi daha nasıl iyileştirebiliriz ve kurumsallığa yakışır bir şekilde işleyiş sağlarız diye uğraşıyoruz. Ayrıca mutlaka işini düzgün yapan firmalar tercih ediniz.

Karatay Yol Yardım

Değişen mevsimler göz önüne alındığında ister istemez araçların yolda kalması ile yol yardım ihtiyacına duyabiliriz. Bunun dışında alanında başarılı Karatay yol yardım hemen yanınızdadır. Hatta Konya merkez ve ilçelerinde hizmet veren firma her türlü araçlarınızı bulunduğunuz konumdan alıp istediğiniz servis noktasına en kısa sürede ulaştırmaktadır.

Ayrıca araçlarda meydana gelen triger kayışının kopması, aracın motorunun kilitlenmesi, aracın su kaynatması, yolda benzin bitmesi, aracın aküsünün bitmesi ve lastik patlaması durumlarında Lakin Karatay yol yardım hizmetine ihtiyaç duyarız. Uygun fiyatlar ile Altınekin oto çekici firması daima tam hizmet sunmaktadır.

Karatay Bölgesinde Hizmet Verdiğimiz Mahalleler

Konya Karatay ilçesinde 82′ adet mahalle bulunmaktadır. Bunların hepsinde 7/24 Oto çekici hizmeti sunmaktayız.

Acıdort Mah. Ağsaklı Mah Akabe Mah. Akbaş Mah. Akçeşme Mah.
Akifpaşa Mah. Akörenkışla Aziziye Bakırtolu Başak
Çatalhüyük Büyükburnak Büyük Sinan Beşağıl Başgötüren
Çataltömek Çelebi Çengilti Çimenlik Divanlar Mah.
Doğuş Elmacı Emirgazi Erenler Erler
Esentepe Fetih Mah Fevziçakmak Gaziosmanpaşa Göçü
Hacı Hasan Mah. Hacıibalı Hacısadık Hacıveyiszade Hacıyusufmescit
Hamzaoğlu Hasandedemescit Hayıroğlu İpekler İsmil
İstiklal Kalenderhane Karaaslandede Karaaslanüzümcü Karaciğan
Karadona Keykubat Kerim Dede Mah. Keçeciler Kayacıkaraplar
Kızören Köprübaşı Mengene Nakipoğlu Obruk
Orhangazi Ortakonak Ovakavağı Sakyatan Saraçoğlu
Sarıyakup Selimsultan Sultan Mesud Mah. Sürüç Şatır
Şemsitebrizi Tatlıcak Ulubatlıhasan Yağlıbayat Yarma
Yavşankuyu Yediler Yenice Yenikent Zincirli
Ortakonak Karakulak Karakaya Karaciğan Hamzaoğlu Mah.

Karatay Oto Kurtarıcı

Karatay oto kurtarıcı hizmetleri sunan firmamız Konya bölgesinde uygun fiyatlar ile araç nakliyesi yapmaktadır. Halbuki Konya oto kurtarıcı hizmetimiz de merkez başta olmak üzere dakikalar içerisinde yanınızda olmaktadır. Merkez bölgesi Konya’da bulunan Karatay oto çekici firması Karatay bölgesinde çekici veya oto kurtarma gibi işlerinde istediğiniz noktaya en yakın kurtarıcı aracını yönlendirmektedir. Kaskolu taşımacılık sayesinde aracınıza hiç bir şekilde hasar gelmeden oto kurtarma hizmetini de sunmaktadır. Ayrıca çekici firmamız araç kurtarma noktasında yıllardır hizmet vermektedir.

Mesela Konya çekici merkezli firmamızı arayarak her daim çözüm odaklı hizmetler sunmaya gayret göstermekteyiz. Ama çok fazla sayıda firma olduğu için kafanız karışmış olabilir. Ayrıca bizler Karatay bölgesinde geniş çaplı bir firmalar arasında yer almaktayız. Ancak sizlerin dikkat etmesi ve önem göstermesi gereken bir kaç unsur bulunmaktadır. Ne yazık ki yüz ölçümü ile çok fazla sayıda köy bulunmaktadır. En önemlisi aracınızı çektirmeden mutlaka bizlere ulaşmanızdır.

Karatay Oto Çekici
Hemen ARA!