0554 151 58 69

Sarayönü Oto Çekici

Sarayönü Oto Çekici

Sarayönü oto çekici hizmeti 7 gün 24 saat hizmetlerine devam etmektedir. Bu nedenle uygun fiyatlar ile çekici hizmeti almış olursunuz. Özellikle Konya merkez kökenli firmamız Sarayönü ilçesinde 8 adet aracı ile çalışma sağlamaktadır.

Sarayönü Çekici Firması

Konya Sarayönü çekici firması konusunda ekonomik çözümler için bizi arayabilirsiniz. Vermiş olduğumuz çekici hizmetleri sizlere en yüksek memnuniyeti sağlamak için en kaliteli şekilde vermek için sürekli çalışma sağlamaktayız. Firmamızın sağladığı Sarayönü oto çekici hizmetini özenli bir şekilde yapıyor; hizmetlerimizi en kaliteli şekilde hizmet verme garantisini sizlere sunuyoruz. Çünkü en önemlisi aracınızın yüklenme esnasında alacağı hasarı bizler karşılamaktayız. Veya özenli ve profesyonel çalışma sonucunda zaten güvenilir bir hizmet sağlıyoruz.

SARAYAÖNÜ ÇEKİCİ

Sarayönü Oto Kurtarma

Mevsimlere göre kullanıcıların araç ihtiyaçları değişkenlik göstermektedir. Ama ağırlıklı olarak araçlar kışın daha fazla kullanılmaktadır. Bu nedenle yazın daha uzun mesafeli yollar yapılırken kışın daha çok şehir içi kısa mesafeli seyahatler yapılmaktadır. Sarayönü oto kurtarma alışkanlığına göre araçlarımız lastik sorunları, maddi hasarlı kazalar kurtarma ihtiyacı duyulan arızalar yaşayabiliyor. Çünkü oto kurtarma olarak yılların tecrübesi, araç parkımız ve deneyimli kadromuzla zor anlarınızda yanınızdayız. Lakin bize 7 gün 24 saat 0530 081 35 42 numaralı telefondan, çekici talep formundan ulaşabilirsiniz. Halkapınar oto çekici firmamız hakkında daha detaylı bilgi için.

Konya Sarayönü Oto Kurtarıcı

Konya bölgesinde özellikle yaz aylarında çok fazla derecede dışarı şehirlerden misafir gelmektedir. Bu nedenle Konya Sarayönü oto kurtarıcı firmamız yeterince hızlı bir şekilde hizmetlerine devam etmektedir. Ancak hızlı ve güvenilir bir şekilde sektörümüz bünyesinde daima kurumsallaşmaya yönelik ilerlemekteyiz. Ayrıca sahip olduğumuz tüm bu ekipmanın doğru şekilde kullanımı için belirli aralıklarla eğitimler almaktayız. Halbuki bilgi ve becerilerini taze tutarken yeni teknikleri kavramalarını öğrenme ve uygulama ile yönetmekteyiz.

SARAYÖNÜ YOL YARDIM

Sarayönü İlçesinde Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Konya’da bulunan Sarayönü ilçesinde yapılan 2021 kayıtlarına göre ’26 mahalle bulunmaktadır. Destan oto kurtarma firması olarak tüm mahalle, köy ve beldelerde çalışma sağladığımız bölgeler şu şekilde :

Ladik Saraç Batı Fatih Gözlü
Kurşunlu Yukarı Çeşmelisebil Doğu Hatip
Kadıoğlu Özkent Başhüyük Yenicekaya Bahçesaray
Kuyulusebil İnli Karatepe Boyalı Karabıyık
Selimiye Ertuğrul Kayıören Konar Büyükzengi
Değirmenli

Sarayönü Yol Yardım

Yol yardım sektöründe diğer kardeş firmalara göre çok farklı değişkenlikler göstermektedir. Lakin bunun bir diğer örnekleri ise çekici, kurtarıcı, oto kurtarma gibi yan sektör olarak bilinmektedir. Ancak Sarayönü yol yardım denilince arıza ve kaza gibi durumlarda hemen intikal edilmektedir. Çünkü kaza ve arızanın ne zaman olacağını bilemeyiz. Bu nedenle hızlı ve güvenilir firmamız olay yerine gelerek çalışmalarını uygulamaktadır. Örneğin lastik patlaması, akü takviyesi, yağ değişimi ve elektronik arıza gibi olaylarda olabildiğince hızlı bir şekilde çözüm odaklı bilgiler sunmaktayız.

Ancak 7 gün 24 saat şeklinde firmamızda çağrı merkezimiz bulunmaktadır. Halbuki olay yerine gelmeden uzaktan arızanızı çözüm odaklı bilgiler sunarak sizleri yarı yolda bırakmıyoruz. Ücretsiz bir şekilde arıza tespit araçlarımız hemen bulunduğunuz lokasyona gelerek sizleri bilgilendirmektedir. Konya çekici araçlarımız daima sizler için hazır bir şekilde beklemektedir.

Hemen ARA!