0850 308 89 62

Halkapınar Oto Çekici

Halkapınar Oto Çekici

Halkapınar Oto Çekici Firması

Halkapınar Oto Çekici Firması, Konya ilinde hizmet veren bir oto çekici firmasıdır. Yolculuk sırasında araç arızaları veya kaza gibi durumlarda en büyük yardımcınız olacak olan Halkapınar Oto Çekici Firması, 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Firmamızda çalışan eğitimli ve deneyimli personellerimiz, her türlü araç arızasına profesyonel bir şekilde müdahale ederler. Araç çekme, akü takviyesi, lastik değiştirme, yakıt ikmali ve araç kurtarma gibi hizmetlerimiz mevcuttur.

Halkapınar oto çekici hizmeti 7/24 devam etmektedir. Ayrıca uygun fiyat garantisi ile tüm müşterilerimize makul fiyatlar ile hizmet sunmaktayız. Bu nedenle Konya ve Halkapınar ilçesinde sevilen ve saygı görülen bir oto çekici esnafıyız. Çünkü bizler işimizi profesyonel ve kaliteli bir şekilde çalışma sağlamaktayız.

Halkapınar Çekici Firması

Özellikle Konya merkez kökenli olan Halkapınar çekici firması son sistem teknoloji araç ve ekipman kullanmaktadır. Halbuki diğer oto çekici firmaları arasında rekabet doğrultusunda daha iyi sonuçlar çıkarmaktadır. Hatta özellikle çekici değil, bunun yanı sıra kurtarıcı, oto kurtarma, yol yardım gibi sektörleri barındırmaktadır. Ancak sizlerin dikkat etmesi gereken mutlaka Konya çekici firması araştırması yapmanızda fayda olacaktır.

Çünkü yanınıza gelecek olan Halkapınar oto çekici firmasının elemanı aracınızı hasarsız bir şekilde yükleme yapabilecek mi ? Bu gibi durumlarda aklınızı karıştırmayan daima işinde başarılı olan firmaları tercih ediniz. Oto çekici araçlarımız güvenli, konforlu ve son derece güler yüzlü personelleri ile hizmet vermeye özen göstermekteyiz.


Halkapınar Oto Kurtarma

Bünyesi dahilinde daima kendini geliştirmek adına çalışmalar yürütmektedir. Halkapınar oto kurtarma firması dahilinde 8 adet kurtarıcı aracı ile 7 gün 24 saat yollarda.. Çünkü kaza ve arıza gibi olumsuz durumlar başımıza ne zaman geleceği belli olmamaktadır. Bu nedenle bizler yani Destan oto kurtarma firması tüm gün boyunca bayram, izin demeden çalışmalarına devam etmektedir. Çalışanlarımız ile Konya ve Halkapınar ilçesine profesyonel bir hizmet sunmaktayız. Trafikte yaşanan tüm acil durumlar için en uygun fiyatlar ile sizlere sunmaktayız.

Öncelikle hizmetimizi en hızlı şekilde sizlere ulaştırıyoruz. Yolda kalma ve diğer tüm acil durumlarda kısa sürede hızlı bir şekilde yanınıza gelerek sizlere oto kurtarma hizmeti sunuyoruz. Sizler de istediğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz her an bu uygun fiyatlı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Halkapınar oto kurtarma hizmetinde kalite ve uygun fiyat arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Halkapınar İlçesinde Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Konya’da bulunan Halkapınar ilçesinde 2021 kayıtlarına göre ”17” Mahalle bulunmaktadır. Bizler 7/24 hizmet sunduğumuz başlıca bölgeleri aşağıdaki tabloda belirttik. Halbuki uygun fiyatlar ile daima oto çekici hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Bahçelievler Büyükdoğan Çakıllar Cumhuriyet Dedeli
Delimahmutlu Eskihisar İvriz Karayusuflu Kayasaray
Körlü Küsere Osmanköseli Yassıkaya Nernek
Yeşilyurt Seydifakılı

Halkapınar Oto Kurtarıcı Hizmeti

Halkapınar oto kurtarıcı hizmeti hemen her yerde ve her zaman lazım olabilmektedir. Özellikle trafikte benzin bitmesi, lastik patlaması, araba bozulması ve kaza yapılması durumlarında bu hizmetlerden yararlanılarak kısa sürede çözüm sağlanabilir. Ve içinde bulunulan zor durumdan kurtulabilirsiniz. Bu hizmetleri en hızlı şekilde ve en kısa sürede sizlere sağlamaktayız ve tüm hizmetlerimizi uygun şekilde fiyatlandırarak siz değerli müşterilerimizin kolayca temin edebilmesini amaçlamaktayız. Lakin her iş sektöründe olduğu gibi olumsuz yönler ile karşılaşabilmekteyiz. Ancak yapılan işi düzgün ve işinin ehli kişiler yapması gerekmektedir. Sarayönü çekici firmamız hakkında bir diğer sayfada bulabilirsiniz.

Konya Halkapınar Yol Yardım

Halkapınar Yol Yardım

Araçların hangi saate yolda kalacağı ve sürücüleri yolun neresinde bırakacakları hiçbir zaman belli değildir. Bu nedenle firmamız sizlere 7/24  gündüz ve gece her sorunda çalışan bir Halkapınar yol yardım hizmeti sunmaktadır. Lakin uzak veya yakın mesafede yolda kalmış olan tüm araçlara ve araç tiplerine uygun yöntem ve yardım hizmetleri ile her gün, her saat yol yardım sağlanmaktayız. Oto Hizmetlerinde önemli olan birkaç nokta vardır. Bu noktalar hizmet kalitesini belirler. Güvenilir hizmet, yardımının prensibidir.

Halkapınar Oto Çekici Fiyatları

Fiyatlarımız ise oldukça uygun ve piyasa koşullarına göre oldukça makul. Çekici hizmeti almak isteyen müşterilerimiz için öncelikle aracın durumuna göre fiyat belirliyoruz. Böylece müşterilerimiz sadece ihtiyaçları kadar hizmet alıyor ve gereksiz bir maliyetle karşılaşmıyorlar.

Halkapınar Oto Çekici olarak, müşteri memnuniyeti her zaman önceliğimizdir. Bu sebeple, müşterilerimizin her türlü sorununu çözmek için çaba sarf ediyoruz. Ekipmanlarımızın tamamı son teknolojiyle donatılmıştır ve araçlarınızın güvenliği bizim için her zaman önemlidir.

Halkapınar oto çekici


Hemen ARA!