0850 308 89 62

Meram Oto Çekici

Meram Oto Çekici

Meram Oto Çekici Firması

Meram Oto Çekici Firması olarak, Konya ve çevresinde araç arızaları ve kaza durumlarında müşterilerimizin yanında olmak için çalışıyoruz. Profesyonel ve deneyimli ekibimizle 7/24 hizmet veriyoruz.

Araç sahiplerinin araçlarındaki çeşitli arızalar nedeniyle çekiciye ihtiyaç duyduklarında, hızlı ve güvenilir bir çözüm sunmak için her zaman hazırız. Araçlarınızın güvenliğini ön planda tutarak, ekipmanlarımızı ve araçlarımızı düzenli olarak bakım ve kontrol ettiriyoruz.

Müşteri memnuniyetini her zaman önemsiyoruz. Bu nedenle, profesyonel ve kaliteli hizmet sunmak için sürekli kendimizi geliştiriyoruz. Tüm müşterilerimize uygun fiyatlarla hizmet sunuyoruz ve her zaman dürüst ve şeffaf bir iletişim kuruyoruz.

Meram Oto çekici deneyimli ekibiyle bölgesinde sizlere oto çekici hizmeti sunmaktadır. Ayrıca aracınız durdu veya kaza mı yaptınız? Hemen bize ulaşın. Öncelikle araçlarınızın arıza yapması durumunda mağduriyetinizi gidermek için 24 saat Meram çekici hizmeti veriyoruz.

Konya Meram Çekici

Konya Meram oto çekici bölgesi itibari ile merkeze yakınlığı ile bilinmektedir. Hatta destan oto çekici firması da Meram bölgesinde 7′ oto kurtarıcı aracı ile sizlere çekici hizmeti sunmaktadır. Lakin Meram bölgesinde herhangi bir mahallede aracınızın arıza veya kaza gibi olumsuz bir  durumda bizimle iletişime geçerek uygun fiyatlar ile hizmet almaktasınız. Çünkü Meram oto çekici hizmeti kapsamında özellikle Konya bölgesinde geniş çaplı kurtarıcı araçlarımız bulunmaktadır.

Konya Meram Oto Kurtarıcı

Konya Meram oto kurtarıcı her alanda her saat hizmet vermektedir. Çünkü bizler bugün Konya sanayi sektörünün öncüleri kurucularından olan  dededen toruna hizmet vermekteyiz. 9 aracıyla geniş filosuyla Ege’nin en büyük 7/24 yol yardım ve Konya çekici hizmeti veren şirketleri arasında yer almaktadır. Halbuki siz bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren whatshapp yada telefondan konumunuz alıyoruz. Ayrıca size yakın olan aracımız gönderimini sağlıyoruz. Yaşadığınız Meram oto çekici sorunu daha fazla uzatılmadan çözümü odaklı çalışıyoruz.

Meram Yol Yardım

Sabah kalktığınızda lastiğiniz patladıysa ve değiştirebilecek durumda değilseniz, bizimle iletişime geçebilirsiniz. O halde son olarak mobil lastikçi hizmetimiz sayesinde rahatça yolculuğunuza kaldığınız yerden devam etmenizi sağlayabiliriz. Demek ki araçlarınız için güvenli ve doğru şekilde çekici hizmeti vermek, daha büyük masraflara yol açmamak açısından oldukça önemlidir. Meramın en kalabalık semtlerinden biri olan Merkez bölgesinde hizmet sunuyoruz. Mesela Meram yol yardım İhtiyaç duyduğunuz hizmet hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca elinize telefonu alıp konum atmanız yeterlidir. Ve geri kalan bütün işlemlerini biz gerçekleştiriyoruz.

Meram 7/24 Çekici Hizmeti

Her alanda verdiğimiz bu kaliteli hizmetimiz 7 gün 24 saat devam etmektedir. Ayrıca yerimiz Konya Meram’da bulunmaktadır. İşletmemize ziyarete gelebilirsiniz. Lakin olmadık günlerde ve olmadık saatlerde aracınızla problem yaşayabilirsiniz. Bu nedenle böyle durumlarda saat fark etmeksizin telefonumuzu arayabilirsiniz. Hatta Meram 7/24 çekici hizmeti siz müşterilere son model teknolojik sistemlerle hazırlanmış çekicilerimiz sizler için hazırdır. Öncelik olarak gelen firmadaki aracın görünüş olarak görüntüsü nasıl gelen personelin giyimi size karşı tavrı bunlar önemli etkendir. Selçuklu çekici bölgesinde aracımız bulunmaktadır.

Konya Meram’da Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Konya Meram bölgesinde 69′ adet mahalle bulunmaktadır. Çünkü bizler Meram bölgesinde tüm mahallerinde 7/24 oto çekici hizmeti sunmaktayız. Aşağıdaki tabloda hizmet verdiğimiz mahalleri inceleyebilir. Ayrıca hakkında bilgi almak için 0530 081 35 42 numaralı telefon üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Alpaslan Harmancık Karahüyük Çaybaşı Lalebahçe
Osman Gazi Uluğbey Ateşbaz Köyceğiz Yaka
Kaşınhanı Dere Ayanbey Kozağaç Durunday
Hatıp Sefaköy Çayırbağı Ali Ulvi Kurucu Karadiğin
Çomaklı Yenibahçe Çarıklar Kavak Boruktolu
Hatunsaray Botsa Yeşiltekke İnlice Kızılören
Kilistra Yeşildere Sağlık Kayıhüyük Karadiğinderesi
Erenkaya Bayat Çukurçimen Pamukcu Kayalı
Hasanşeyh Karaağaç Evliyatekke Çomaklar Kayadibi
İkipınar Boyalı Sarıkız Yatağan Sadıklar
Kumralı Alavardı Aşkan Uzunharmanlar Gödene
Aydoğdu Aymanas Uluırmak Melikşah Kovanağzı
Bahçeşehir Yaylapınar Alakova Hadimi Yenişehir
Pirebi Konevi Sahibata

Uzman Ekip Profesyonel Hizmet

Güvenden başka bir şey sağlamıyoruz müşterilerimize buna emin olabilirsiniz. Öncelik bugün yolda kalmış müşterinin en büyük korkusu aradığı çekici numarasının çıkaracağı ücrettir. Hatta biz kurumsallığımızın karşılığını az olduğuna emin olabilirsiniz. Ayrıca sadece yolda kalan yada kazalı araçların yardımına koşmuyoruz. Sıfır otomobillerin, araç fabrikaların, oto bayilerin, oto servislerin ortaklıklarını yapıyoruz. Çünkü Meram oto çekici olarak her alanda var olduğumuzu gösteriyoruz.

Meram Oto Kurtarma

Meram oto kurtarma aracınız zor durumda ve çözülmesi gereken durumlar var ise firmamızdan hizmet almak istersiniz. Özellikle bunu kamyontır, dorsearaç çekici ve kurtarıcı olarak en uygun fiyatlarla sağlıyoruz. Ayrıca bu zor anlardan faydalanarak fazla ücret talebinde bulunan firmalar olabilir. Halbuki sizler ücretleri araştırırken bizler ücreti en düşük seviyede tutarak hizmet sağlıyoruz. Hatta bu sebepten hizmet aldığınız çekici firmasının bilinen ve güvenilir bir firma olmasına dikkat etmeniz gerekir. Araç sahiplerinin böylesi durumlarla karşılaşmadan önce yardım alabilecekleri servisler olmalıdır. Mesela aradığı Meram oto çekici numaraları hakkında bilgi sahibi olmaları önemlidir.

Meram Bölgesinde Yaptığımız İşler

Çekici firmamız olarak gittiğimiz iş talepleri bulunmaktadır. Benzer şekilde, araçların en çok ihtiyaç duydukları yardım konularından biri de lastik patlamasıdır. Bu durumda gereken malzemeler kontrol ediliyoruz. Ve aracınızın lastik değişimi gerçekleştiriyoruz. Hatta bazen de araçlarda unutulan kilitler sıkıntı yaşatır.

Çünkü bu durumu bilgi olarak ilettiğinizde çilingir hizmeti verilerek kilit açılması sağlanır. Ne yazık ki aracınız yakıt bittiği için yolda kaldıysa benzin takviyesi yapılır. Aynı zamanda kaza sebebiyle oluşan hasarlar yerinde tamir edilebilecekse hemen onarıma başlıyoruz. Yada en yakın sanayiye tamir için götürülerek sorunun çözülmesini sağlıyoruz.

Çünkü kurtarıcı araçlarımız her daim 7 gün 24 saat boyunca Özellikle Meram bölgesinde hizmetine devam etmektedir. Ayrıca  sizlere sunduğumuz bazı yol yardım araçları gibi mobil servis aracımızda bulunmaktadır. Hatta en uygun makul fiyatlar karşılığında hizmet alırsınız.

Meram oto çekici
Hemen ARA!