0850 308 89 62

Altınekin Oto Çekici

Altınekin Oto Çekici

Altınekin oto çekici firması olarak Konya merkez başta olmak üzere tüm Altınekin, çevre illerde çekici hizmeti sunmaktayız. Ayrıca uygun fiyat garantisi ile her il ve ilçeye araç nakliyesi 7 gün 24 saat boyunca aralıksız olarak devam etmektedir.

Altınekin Çekici Firması

Altınekin çekici firması olan Destan yol yardım her daim müşterilerimize 7/24 hizmet sunmaktadır. Çünkü Konya Altınekin bölgesinde fiyatları ile göz önüne çıkmaktayız. Firmamız bünyesinde 15′ personel ve 9′ oto kurtarıcı aracı ile tüm müşterilerimize Altınekin çekici hizmeti sağlıyoruz. Geçmişten bugüne gelişen ve büyüyen araç sektöründe yaptığımız işin önemini ve ciddiyetini kavramış bulunmaktayız. Şirketimizin en büyük öncelikleri insan sağlığı uygun fiyat garantisi ve müşterilerimizin garantisidir. 7/24 Çalışan çağrı merkezimiz ve sahada ki profesyonel ekiplerimiz gerekli tedbirleri ve eğitimleri almış olup sektörün en profesyonel ekipleridir.

Altınekin Oto Kurtarma

Bizden almış olduğunuz hizmet sonrası da anlaşmalı olduğumuz kurum ve kuruluşlar tarafından siz değerli müşterilerimize uygun hizmet vermekten gurur duyarız. Altınekin oto kurtarma Firmaları arasındaki yerimiz her gün daha da yükselerek siz değerli müşterilerimizin desteği bize güç ve kararlılık vermektedir. Her zaman dediğimiz gibi en değerli reklamımız bizimle çalışan müşterilerimizin yorumlarıdır. Çünkü yaptığınız yorumlar çağrı merkezimin tarafından sürekli incelenerek gerekli birimlere aktarılarak dikkate alınmaktadır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Halbuki Bozkır oto çekici firması olarak çağrı merkezimiz bulunmaktadır.

Altınekin Oto Çekici

Altınekin oto çekici vermiş olduğumu düşük fiyat en hızlı oto çekici hizmetimiz de 13 yıldır sektörün lider firmaları arasında yer almaktayız. Ayrıca Siz değerli müşterilerimiz araçları bizim için önemli olup verdiğimiz hizmetler boyunca firmamız tarafından ve anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketleri tarafından araç çekme sırasında garanti veriyoruz. Taşıma süresince araçlarınızın başına bir şey gelmesi durumunda garanti hizmetinden yararlanabilirsiniz. Hatta Anlaşmalı olduğumuz araç tamir merkezlerine araçlarınız bırakılıp bizim referansımız sayesinde uygun ve düşük fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Altınekin Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Konya Altınekin bölgesinde toplamda 20′ adet mahalle bulunmaktadır. Lakin bizler makul fiyatlarımız ile ve profesyonel ekibimiz ile 7/24 Hizmetinizdeyiz. Lakin aşağıdaki tabloda Altınekin bölgesinde hizmet verdiğimiz mahalleler bulunmaktadır. Ama eğer sizlerde çekici ihtiyacınız olursa bizlerden fiyat almayı unutmayınız.

Akıncılar Ölmez Dedeler Oğuzeli Kale
Yenice Sarnıç Mantar Yeni kuyu Koçyaka
Akköy Sarnıç Karakaya Hacınuman Akıncılar
Mantar Ölmez Yenikuyu Akçaşar Topraklık

Altınekin Yol Yardım

Altınekin yol yardım anında gece ve gündüz fark etmeksizin hizmeti ayağınıza getirmektedir. Kısacası biz ve ekibimiz yolda kalan her müşterimizin sorunlarında kısa sürede yanlarına ulaşarak sorunları ortadan kaldırmaktayız. Lakin sizlere kaliteli bir hizmet sunabilmek için profesyonel ekibimizle birlikte yedi gün yirmi dört saat çalışmaktayız. Çünkü bizler size bir telefon kadar uzaktayız, bize Whatsapp ve sosyal medya ağlarımızdan ulaşabilirsiniz. Konya gibi büyük ve kazaların çok yoğun yaşandığı bir şehirde müşterilerimize en kısa sürede intikal etmekteyiz.

Siz değerli müşterilerimize uzunca yıllardır hizmet vermek bu sektörde bizi motive eden tek şeydir. Hizmet filomuzda bulunan Araç yol yardım, Tarım makinaları yol yardım ve Hasarlı araç çekimi ile yol yardım sektöründe her kulvarda çalışmaktayız. Bize istediğiniz zaman 7/24 müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketleri tarafından araçlarınız garantili şekilde yapılmaktadır. Çalışma koşullarımız ne kadar risksiz görünüyor olsa da şirketimizin ilk politikası uygun fiyat ve araç güvenliğidir. Araçlarımızın üzerindeki araçlarınız firmamız bünyesinde garantili olup firmamız tarafından olası bir hata durumunda ücretsiz karşılanmaktadır.

Konya Altınekin Çekici Fiyatları

Konya’da vermiş olduğumuz hizmetlerin karşılığını olumlu görüşlerle almak bize ekstra güç vermektedir. Ayrıca internette firmamızın ismini araştırdığınızda aldığımız yorumları görebilir sizde araçlarınızı gönül rahatlığıyla bize teslim edebilirsiniz. Çünkü günümüzde oto çekici fiyatlarının yüksekliğinden şikayet etmekte haklısınız tek hedefimiz düşük fiyat kaliteli hizmet politikasıdır. Kalitesiz hizmet yoktur Destan Oto Çekici ile tanışmamış müşteri vardır. Hatta Konya çekici olarak size bir telefon kadar yakınız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  • Aracın boyutu ve ağırlığı fiyat farklılığı
  • Konya dışı veya uzak bir bölgeden oto taşımacılığı
  • 7/24 Acil çekici hizmeti
  • Konya en uygun çekici hizmeti alacağınızdan emin olun
  • Altınekin çekici fiyatları ile Uygun fiyat garantisi
  • Lütfen fiyat anlaşıldıktan konuşulduktan sonra pazarlık yapmayınız
  • Ücret ödemesini nakit veya kredi kartı geçerli olmaktadır

Altınekin Oto Kurtarıcı

Özellikle Konya Altınekin bölgesinde sunduğumuz Oto kurtarıcı hizmetimiz gün geçtikçe kendini geliştirmeye devam ediyor. Lakin firmamız tüm evrakları ve hizmet politikalarına uygun bir şekilde çalışma göstermektedir. Ama Altınekin oto çekici sektörü bilindiği üzere çok sayıda firma bulunmaktadır. Ayrıca firmamızın kırk bir yerel ve uluslararası sigorta kuruluşlarıyla kasko anlaşması bulunmaktadır. Araçlarınız yüklendikten sonra teslim yerine götürülene denk firmamızın anlaşmalı olduğu sigorta şirketleri tarafından kaskoludur.

Konya Altınekin Çekici Numarası

Altınekin oto çekici numarası Özellikle Konya’da bir çok firma bulunmaktadır. Bundan dolayı sizlerin hangi oto kurtarma firmasını arayacağınızdan emin olunuz. Kısacası ilk önce kurumsal firmalardan destek alınız. Sonuçta araç yükleme esnasında hasarsız bir şekilde hizmet almak istiyorsunuz. Özellikle bu tarz firmaların öncüsü olan Destan oto kurtarma firmasını arayarak yardım talebinde bulunabilirsiniz. Aynı zamanda Konya merkez ve bir çok ilçede hizmetlerine devam etmektedir.

Altınekin oto çekici
Hemen ARA!