0850 308 89 62

Ilgın Oto Çekici

Ilgın Oto Çekici

Ilgın oto çekici hizmetimiz Konya bölgesi ve çevre illerde 7 gün 24 saat devam etmektedir. Ayrıca başta Ilgın olmak üzere 42 ilçede de oto çekici ve oto kurtarma hizmetini sunmaktadır. Eğer sizlerde uygun fiyatlı kurtarıcı hizmeti almak isterseniz destanotocekici.com üzerinden veya cep telefonu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ilgın Çekici Hizmeti

Ilgın oto çekici arayanlara aracınızla nerede kalırsanız kalın en yakın ve hızlı hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Ekiplerimiz en kısa sürede bulunduğunuz noktalara gelebilmek ve sizlere hizmet vermek için çalışıyor. Bu yüzden de nerede kalırsanız kalın sizlere Ilgın oto çekici firmalarından biri olmaktayız. Tabi bir oto çekici firması olarak en büyük meziyetimiz bu değildir. Aynı zamanda sizlere en kaliteli, güvenilir ve profesyonel çekici hizmetini sunmaktayız.

Ilgın çekici hizmeti firması olarak fiyat konusunda da ayrıca yardımcı oluyor ve zaten yaşadığınız bu zor durumda sizleri daha fazla sıkıntıya sokmak istemiyoruz. Kısacası oto çekici desteğine ihtiyaç duyduğunuzda sizlere en iyi hizmeti sunabilecek oldukça etkili bir firmayız ve istediğiniz zaman bizlerden destek alabilirsiniz.

Ilgın Oto Kurtarma

Konya Ilgın oto kurtarma günümüzde bilindiği üzere çok fazla araç bulunmaktadır. Ayrıca istatistiklere göre insanlardan daha fazla araçlar bulunmaktadır. Bunun nedeni ise ulaşımın zor olmasıdır. Ayrıca Ilgın bölgesinde araç trafiğinden dolayı çoğu kimse yaya olarak devam etmektedir. Bizler Ilgın oto kurtarma olarak aracınızın arıza yapması gibi durumlarda hemen olay yerine gelerek istediğiniz yetkili servis veya oto sanayi sitelerine aracınızın nakliyesini yapmaktayız. Uygun fiyatlar ile Özellikle motosiklet, minibüs ve kamyonet tarzı araçlarda fiyatlarımız oldukça uygundur.

Ilgın İlçesinde Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Konya Ilgın ilçesinde 2009 yılından bu yana hizmet vermekteyiz. 56 mahalle bulunmaktadır. Hizmet verdiğimiz mahalle, köy ve belde şu şekilde:

Milli Egemenlik Fatih Ucarı Şıhcarullah Camiiatik
Çiğil Behlülbey Ayvatdede Argıthanı Şıhbedrettin
Ilıca Yukarıçiğil Esentepe Fahrettin Orhaniye
Beykonak İstasyon Çavuşçugöl Sahip Harmanyazı
Balkı Ağalar Mahmuthisar Göstere Gökçeyurt
Belekler Düğer Eldeş Bulcuk Karaköy
Mecidiye Yorazlar Büyükoba Geçitköy Gedikören
Barakmuslu Kapaklı Zaferiye Avdan İhsaniye
Olukpınar Gölyaka Çatak Tekeler Çobankaya
Boğazkent Gökbudak Sadıkköy Misafirli Güneypınar
Çömlekçi Sebiller Dereköy Kaleköy Dığrak

Ilgın Oto Kurtarıcı

Ilgın oto kurtarıcı hizmetimiz 2007 yılından bu yana kadar devam etmektedir. Çünkü Konya bölgesinde geniş kurtarıcı araç filosuna sahip olmamızdır. Ayrıca araçlarımız son teknolojiye uygun şekilde tasarlanmıştır. Müşterilerimizin daha konforlu araçlarda yolculuk yapması için elimizden gelen her hürmeti sunmaktayız. Oto kurtarıcı sektöründe oldukça fazla araç bulunmaktadır. Ama sizlerin dikkat etmesi için özellikle Ilgın oto kurtarıcı araçlarında kasko ve yetki belgesinin olduğunu sormanızda önemli bir noktadır. Bilindiği üzere günümüzde başıma her türlü olay gelmektedir. Hatta aracın arıza veya kaza yapması gibi durumlarda bizlerle iletişime geçerek uygun fiyatlar ile Konya çekici hizmeti almaktasınız.


Ilgın Çekici Numarası

Ilgın çekici numarası hizmetlerinden yararlandığınızda belki de çok daha yüksek ücretler ödemek zorunda kalabilirsiniz. Böyle bir durumda en yakın çekici hizmetini almaya çalışmak yerine sizlere en hızlı şekilde ulaşabilecek ve en önemlisi de kaliteli hizmetleri en uygun fiyatlara sunabilecek firmaları seçmeniz gerekir. Konya çekici numarası ve genel olarak hizmet politikalarımız hakkında bilgi almak istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz. Sizlere en iyi desteği sunmak ve en iyi şekilde yardımcı olmak için çalışıyoruz. bu sebeple gönül rahatlığıyla bizleri tercih edebilir ve bizlerden hizmet alabilirsiniz.

Çünkü günümüzde çok fazla çekici firması bulunmaktadır. Ayrıca gün geçtikçe çoğalmaktadır. Sizlerden sadece aralarından işini düzgün yapan evraklı tam olan hasarsız bir şekilde yükleme ve araç nakliyesi yapan firmaları tercih ediniz. Genellikle Konya bölgesinde kurtarıcı araçların kesimhanesi olarak bilindiği için aşırı derece fazladır. Bu yüzden öncelikle gelecek olan kurtarıcı çalışanından araçlarında kasko olup olmadığını sorunuz. Bu sizin faydanıza olacaktır.

Ilgın Yol Yardım

Ilgın yol yardım firması işte böyle bir durumda gerginlik yaşamamanız için önceden bazı önlemleri almış olmanız gerekir. Bunlardan belki de en önemlisi Ilgın yol yardım hizmeti veren bir servise direkt ulaşabilmeniz ya da bu hizmeti sunan bir kurum ile anlaşmanızdır. Peki, neden 7-24 yol yardımı?

Günümüzde araçlar, uzun yıllara ve zorlu yol koşullarına dayanıklı olarak üretilirler. Ayrıca arazi şartları, hava durumu, trafik kazası, lastik patlaması, aracınızın bakımında bir eksiklik ya da aracınızda bozulan bir parça gibi önceden tahmin edilemez bir problem sizin yolda kalmanıza sebebiyet verebilir. Bu gibi durumlarda, Ilgın yol yardım hizmeti  almanız hayatınızı kolaylaştıracaktır. 7 / 24 Hizmetinizdeyiz…

ILGIN YOL YARDIM

Ilgın Çekici Ücretleri

Konya merkezli olan oto çekici firmamız fiyatları oldukça uygun tutmaktadır. Çünkü çalışmanın zor olduğu ve hayat şartlarından dolayı müşterilerimizin cebine zarar vermeden makul fiyatlar ile çalışmaktayız. Ayrıca 7/24 bekleyen acil oto çekici araçlarımız bulunmaktadır. Ayrıca başınıza her an ne geleceği belli olmaksızın daima hazırda beklemektedirler.

Ilgın oto çekici fiyatları ise Konya başta olmak üzere diğer firmalara göre standartların altında fiyatlar söylemekteyiz. Hatta 2022 model kurtarıcı araçlarımız ile son teknoloji ekipmanlar ve uzman kadro ile çalışmaktayız. Kısacası tüm merkezde fiyatlarımız sabit olup sadece 15 dakika içerisinde yardım talebi oluşturarak aracınızın nakliyesini sağlamaktayız. Ereğli çekici ihtiyacınız için buradan ulaşabilirsiniz.

Ilgın Oto Çekici Firması

Ilgın Oto Çekici Firması, araç sahiplerinin her zaman yanında olan güvenilir bir çekici hizmeti sağlayıcısıdır. İç Anadolu Bölgesi’nde faaliyet gösteren bu firma, Ilgın ilçesi ve çevresinde araç çekme, kurtarma, yol yardımı ve oto vinç hizmetleri sunmaktadır.

Firma, 7/24 hizmet veren çağrı merkezi ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. İhtiyaç halinde, kısa sürede olay yerine gelerek araçların sorunlarını çözmektedir. İşlerinde uzman ve deneyimli ekipleri sayesinde, araçların güvende.

Ilgın Oto Çekici Fiyatları 2023

Ilgın, Konya’nın en büyük ilçelerinden biridir ve birçok kişi tarafından sık sık ziyaret edilmektedir. Ancak, araçların sıkışması, kaza yapması veya arızalanması gibi durumlarda, oto çekicilere ihtiyaç duyulabilir. Bu durumda, Ilgın oto çekici hizmetleri, acil yardım sağlamak için devreye girer.

Ilgın Oto Çekici Fiyatları, 2023 yılı için belirlenmiştir. Oto çekicilerin fiyatları, aracın boyutu, mesafe, aracın durumu gibi faktörlere göre belirlenir.

Ilgın Oto Çekici
Hemen ARA!