0850 308 89 62

Ereğli Oto Çekici

Ereğli Oto Çekici

Ereğli oto çekici hizmetimiz Konya bölgesi ve çevre illerde 7 gün 24 saat devam etmektedir. Ayrıca başta Ereğli olmak üzere 87 ilçede de oto çekici ve oto kurtarma hizmetini sunmaktadır. Hatta eğer sizlerde uygun fiyatlı kurtarıcı hizmeti almak isterseniz destanotocekici.com üzerinden veya 0530 081 35 42 numaralı cep telefonu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ereğli Çekici Hizmeti

Ereğli çekici arayanlara aracınızla nerede kalırsanız kalın en yakın ve hızlı hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Özellikle ekiplerimiz en kısa sürede bulunduğunuz noktalara gelebilmek ve sizlere hizmet vermek için çalışıyor. Bu nedenle nerede kalırsanız kalın sizlere en yakın çekici firmalarından biri olmaktayız. Mesela bir oto çekici firması olarak en büyük meziyetimiz bu değildir. Aynı zamanda sizlere en kaliteli, güvenilir ve profesyonel çekici hizmetini sunmaktayız.

Ereğli çekici hizmeti firması olarak fiyat konusunda da ayrıca yardımcı oluyor ve zaten yaşadığınız bu zor durumda sizleri daha fazla sıkıntıya sokmak istemiyoruz. Kısacası oto çekici desteğine ihtiyaç duyduğunuzda sizlere en iyi hizmeti sunabilecek oldukça etkili bir firmayız ve istediğiniz zaman bizlerden destek alabilirsiniz.

Ereğli Oto Kurtarma

Konya Ereğli oto kurtarma günümüzde bilindiği üzere çok fazla araç bulunmaktadır. Ayrıca istatistiklere göre insanlardan daha fazla araçlar bulunmaktadır. Bunun nedeni ise ulaşımın zor olmasıdır. Ayrıca Ereğli bölgesinde araç trafiğinden dolayı çoğu kimse yaya olarak devam etmektedir. Bizler Ereğli oto kurtarma olarak aracınızın arıza yapması gibi durumlarda hemen olay yerine gelerek istediğiniz yetkili servis veya oto sanayi sitelerine aracınızın nakliyesini yapmaktayız. Uygun fiyatlar ile Özellikle motosiklet, atv, minibüs ve kamyonet tarzı araçlarda fiyatlarımız oldukça uygundur.

Ereğli İlçesinde Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Konya Ereğli ilçesinde 87 mahalle bulunmaktadır. Halbuki destan oto çekici firması mahalle ve köylerinde 7/24 hizmet sunmaktadır.

Barbaros Eti Yunuslu Cahı Türbe
Namık Hacımutahir Orhangazi Aydınlar Belkaya
Mehmet Ziya Gökalp Çömlekçi Toros Orhaniye
Şinasi Hacımustafa Gülbahçe Kazancı Aziziye
Cinler Batıalagözlü Üçgöz Fatih Hamidiye
Talatpaşa Hıdırlı Dogualagözlü Yenibağlar Hacımemiş
Pirömer Çayhan Zengen Dalmaz Mimar
Kutören Atakent Yıldırımbeyazıt Hortu Alhan
Belceağaç Çimencik Camikebir 500 Evler Alpaslan
Sümer Servili Boyacıali Yazlık Bulgurluk
Kargacı Türkmen Yellice Beyköy Yeniköy
Özgürler Gökçeyazı Kamışlıkuyu Kuskuncuk Aşağıgöndelen
Taşağıl Çakmak Melicek Sarıtopallı Çiller
Karaburun Tatlıkuyu Yıldızlı Beyören Kuzukuyu
Yukarıgöndelen Taşbudak Sarıca Adabağ Burhaniye
Selçuklu Pınarözü Ulumeşe Aşıklar Akhüyük
Acıkuyu Bahçeli Acıpınar Göktöme Kızılgedik

Ereğli Oto Kurtarıcı

Ereğli oto kurtarıcı hizmetimiz 2009 yılından bu yana kadar devam etmektedir. Çünkü Konya bölgesinde geniş kurtarıcı araç filosuna sahip olmamızdır. Ayrıca araçlarımız son teknolojiye uygun şekilde tasarlanmıştır. Müşterilerimizin daha konforlu araçlarda yolculuk yapması için elimizden gelen her hürmeti sunmaktayız. Oto kurtarıcı sektöründe oldukça fazla araç bulunmaktadır. Ama sizlerin dikkat etmesi için özellikle Ereğli oto çekici araçlarında kasko ve yetki belgesinin olduğunu sormanızda önemli bir noktadır. Bilindiği üzere günümüzde başıma her türlü olay gelmektedir. Hatta aracın arıza veya kaza yapması gibi durumlarda bizlerle iletişime geçerek uygun fiyatlar ile Konya çekici hizmeti almaktasınız.

Ereğli Çekici Numarası

Ereğli çekici numarası hizmetlerinden yararlandığınızda belki de çok daha yüksek ücretler ödemek zorunda kalabilirsiniz. Böyle bir durumda en yakın çekici hizmetini almaya çalışmak yerine sizlere en hızlı şekilde ulaşabilecek ve en önemlisi de kaliteli hizmetleri en uygun fiyatlara sunabilecek firmaları seçmeniz gerekir. Ereğli oto çekici numarası ve genel olarak hizmet politikalarımız hakkında bilgi almak istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz. Sizlere en iyi desteği sunmak ve en iyi şekilde yardımcı olmak için çalışıyoruz. bu sebeple gönül rahatlığıyla bizleri tercih edebilir ve bizlerden hizmet alabilirsiniz.

Çünkü günümüzde çok fazla Ereğli oto çekici firması bulunmaktadır. Ayrıca gün geçtikçe çoğalmaktadır. Sizlerden sadece aralarından işini düzgün yapan evraklı tam olan hasarsız bir şekilde yükleme ve araç nakliyesi yapan firmaları tercih ediniz. Genellikle Konya bölgesinde kurtarıcı araçların kesimhanesi olarak bilindiği için aşırı derece fazladır. Bu yüzden öncelikle gelecek olan kurtarıcı çalışanından araçlarında kasko olup olmadığını sorunuz. Bu sizin faydanıza olacaktır.

Ereğli Yol Yardım

Ereğli yol yardım firması işte böyle bir durumda gerginlik yaşamamanız için önceden bazı önlemleri almış olmanız gerekir. Bunlardan belki de en önemlisi Ereğli yol yardım hizmeti veren bir servise direkt ulaşabilmeniz ya da bu hizmeti sunan bir kurum ile anlaşmanızdır. Peki, neden 7-24 yol yardımı?

Günümüzde araçlar, uzun yıllara ve zorlu yol koşullarına dayanıklı olarak üretilirler. Ayrıca arazi şartları, hava durumu, trafik kazası, lastik patlaması, aracınızın bakımında bir eksiklik ya da aracınızda bozulan bir parça gibi önceden tahmin edilemez bir problem sizin yolda kalmanıza sebebiyet verebilir. Bu gibi durumlarda, Ereğli yol yardım hizmeti  almanız hayatınızı kolaylaştıracaktır. 7 / 24 Hizmetinizdeyiz…

Ereğli Çekici Ücretleri

Konya merkezli olan oto çekici firmamız fiyatları oldukça uygun tutmaktadır. Çünkü çalışmanın zor olduğu ve hayat şartlarından dolayı müşterilerimizin cebine zarar vermeden makul fiyatlar ile çalışmaktayız. Ayrıca 7/24 bekleyen acil oto çekici araçlarımız bulunmaktadır. Hatta başınıza her an ne geleceği belli olmaksızın daima hazırda beklemektedirler.

Ereğli oto çekici fiyatları ise Konya başta olmak üzere diğer firmalara göre standartların altında fiyatlar söylemekteyiz. Hatta 2021 model kurtarıcı araçlarımız ile son teknoloji ekipmanlar ve uzman kadro ile çalışmaktayız. Kısacası tüm merkezde fiyatlarımız sabit olup sadece 15 dakika içerisinde yardım talebi oluşturarak aracınızın nakliyesini sağlamaktayız.

Bu nedenle Konya ve Ereğli ilçesinde daima hazır bir şekilde ekibimiz beklemektedir. Çünkü kazanın ne zaman olacağı belli olmaz. Bu yüzden acil oto çekici firması olarak sizlere destek sağlamaktayız. Çünkü işimizi maddi değil de manevi yönden ilerlemekteyiz. Hatta  Ilgın oto çekici hizmetimiz için buradan ulaşabilirsiniz.

Ereğli Oto Çekici Hizmet Türleri

Ereğli oto çekici hizmetleri, araç sahiplerinin yolda karşılaşabilecekleri olası durumlar karşısında sunduğu kurtarma ve çekici hizmetleridir. Bu hizmetler, araçların hasar görmesi, arıza yapması veya kaza yapması gibi durumlarda devreye girerek araçların güvenli bir şekilde yoldan kaldırılmasını sağlar.

Ereğli Oto Çekici Fiyatları 2023

Ereğli oto çekici fiyatları 2023 yılında da hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti odaklı olarak belirlenecektir. Ereğli ilçesinde faaliyet gösteren çekici firmaları, araç sahiplerinin acil durumlarda yardımına koşmakta ve araçlarını güvenli bir şekilde istedikleri yere taşımaktadır.

2023 yılında Ereğli oto çekici fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında çekici hizmetinin verileceği bölgenin uzaklığı, aracın boyutu ve ağırlığı, çekici filosundaki araçların modeli ve kapasitesi önemli faktördür.

Ereğli Oto Çekici
Hemen ARA!