0850 308 89 62

Emirgazi Oto Çekici

Emirgazi Oto Çekici

Emirgazi oto çekici firması olarak Haftanın 7 gün 24 saati tüm Konya ve Emirgazi ilçesine hizmet sunmaktayız. Özellikle Uygun fiyat garantisi ile başlıca firmalar arasında yer almaktayız. Sizlerde yolda kalma durumu gibi ihtiyaçlarınızda hemen yardımcı olmaktayız.

Emirgazi Çekici Firması

Emirgazi çekici firması 2009 yılında kurulan Konya merkezli Çekici hizmeti sunan sektörler arasındadır. Yaklaşık olarak 8′ adet oto çekici aracı ile tüm Emirgazi bölgesinde çalışma yapmaktadır. Özellikle mahalle ve köy gibi kesimlerde 7/24 şekilde beklemektedir. Kaliteli ve güvenli bir şekilde Çekici hizmetimizden faydalanmak için bizlerle iletişime geçerek ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. Ayrıca Taşkent çekici firmasına buradan bakabilirsiniz.

Emirgazi Oto Kurtarma Hizmeti

Konya ve Emirgazi ilçesinde oto kurtarma hizmeti sunmaktayız. Aracınızın arıza veya kaza gibi durumlarında ilk başta oto kurtarma firmasını aramanız gerekmektedir. Firmamızı arayarak Emirgazi oto kurtarma hizmeti için konum bilgisini göndererek ekibimiz 15 dakika içerisinde yanınızda olacaktır. Başlıca firmalara arasında yer alan Destan oto kurtarma hızlı ve güvenilir bir çalışma yürütmektedir. Sizlerde yollarda olumsuz durumlarda hemen iletişime geçerek yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Emirgazi Oto Çekici

Emirgazi İlçesinde Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Konya Emirgazi ilçesinde 2021 kayıtlarına göre yaklaşık ”16 adet mahalle bulunmaktadır. Bizlerde Konya çekici firması olarak hizmet verdiğimiz başlıca bölgeleri şöyle sıraladık…

Akmescit Besci Camikebir Cumhuriyet Demirci
Ekizli Fatih Gülgören Yeni Işıklar
Kale Karaören Meşeli Öbektaş Türbe
Yamaç

Emirgazi Yol Yardım

Emirgazi yol yardım hizmetimiz daima hızlı ve profesyonel bir şekilde 7/24 çalışmalarına devam etmektedir. Lakin firmamız bünyesinde 8 adet Konya yol yardım aracı ile tüm merkez ilçelere hızlı bir şekilde çalışma sağlamaktayız. Ancak bizleri sadece yolda aracın arıza veya kaza yapması gibi durumlarda aramayınız. Özellikle araç ile ilgili her türlü konu hakkında yardımcı olacak çağrı merkezimiz bulunmaktadır.
Bu nedenle lastik patlaması, akü takviyesi, ve aracın genel arızası gibi durumlarda 7/24 firmamızı arayarak Emirgazi yol yardım hizmetini almış olursunuz.

Çalışma Şekli Nasıl İlerliyor ?

Kısacası çalışma şeklimiz haftanın 7 gün 24 saati devam etmektedir. Lakin özel günlerde personellerimiz ile birlikte toplantı yaparak 3 kişi şekilde vardiyalı çalışma şekli ilerliyoruz. Ancak bölgemiz itibari ile insanların gece hayatı olmadığı için işlerde performans düşüklüğü yaşanmaktadır. Bu nedenle elimizden geldiği kadarıyla gündüz oto çekici hizmeti sunuyoruz. Ama yaz aylarında dışarı şehirlerden gelecek olan misafirlere karşı önlemimizi alarak gece ve gündüz Konya çekici hizmetlerine devam etmekteyiz.

Emirgazi oto çekici
Hemen ARA!