0850 308 89 62

Çeltik Oto Çekici

Çeltik Oto Çekici

Çeltik oto çekici firması olarak Konya bölgesi ve çevre illerde çekici hizmeti sunmaktayız. Lakin Konya merkezli olan firmamız tüm çevre illerde daima 7/24 çalışmalarına devam etmektedir.

Çeltik Çekici Hizmeti

Konya’da bulunan Çeltik çekici hizmetimiz gün boyunca Uygun fiyatlar ile devam etmektedir. Özellikle köy, mahalle, ve beldelerde daima hazır bir şekilde ekibimiz ile beklemekteyiz. Günümüzde bilindiği üzere aşırı derece Çekici hizmeti sunan firma bulunmaktadır. Onlardan bizi ayıran en büyük özelliğimiz kaliteli ve güvenilir bir destek sağlamamızdır. Çünkü hayat şartlarının zor olduğu ve çalışma şekillerinin zor olduğu bir dönemdeyiz. Bu yüzden gerek fiyatlarımız gerek ise konforlu bir yolculuk sunmamızdır.

Çeltik Oto Kurtarma

Çeltik oto kurtarma garantili hizmet kapsamı sayesinde sunulan oto kurtarma hizmeti ile yolculuğunuza kaldığımız yerden devam edebilir ya da herhangi bir kaza anında sizleri servislere yönlendirerek araçlarınızın bakım işlerini tamamlayabilirsiniz. Müşterilerimiz için sunmuş olduğumuz oto kurtarma hizmeti sayesinde artık güvenilir hizmet sunan firmalardan yardım almak için saatlerce firma arama derdinden kurtulacaksınız.

Ayrıca yolda kalma durumunuzda acil bir şekilde destanotocekici.com üzerinden ulaşarak en yakın kurtarıcı aracımızı sevk ediyoruz. Lakin gün boyunca başımıza ne geleceğini bilemiyoruz. Bu yüzden her zaman rehberinizde ‘Destan oto kurtarma’ numarası bulunsun.

Çeltik Yol Yardım

Çeltik yol yardım firmamız bünyesinde barındırdığı ‘8 yol yardım ve oto kurtarıcı aracını Çeltik ve Konya’da bulundurmaktadır. Bunun nedeni ise hem merkez bölgelerde hem de köy ve mahallelerde yol yardım ihtiyacını karşılamaktadır. Ayrıca sektörümüz tim Türkiye’de daima sevilen ve hoş görülen bir firmadır.

Yol yardım aracımız hizmetler kapsamında Öncelik olarak akü takviyesi, yakıt ikmali, yağ değişimi ve lastik ile ilgili sorunlarla mücadele etmektedir. Çünkü araçlar hem yolların bozuk olması ve hava şartları dolayısıyla araçlarımız yıpranmaktadır.

Çeltik Çekici Numarası

Çeltik çekici numarası hizmetimiz ise Konya’nın yaz günlerinde hava şartlarının ne olduğunu bilmeksizin çekici hizmetine devam etmekteyiz. Ayrıca firmamız doğrultusunda birden fazla araç filosu ile sizlere en yakın olan oto çekici firmasını gönderiyoruz. Çünkü bizler önce müşteri memnuniyetini sağlamak ondan sonra yaptığımız işi sergilemek çizgisinde ilerliyoruz. Nedeni ise maddi yön bir tarafa manevi yön bizler için çok önemli bir faktördür. Bu nedenle Derebucak çekici firmasına ulaşabilirsiniz.

Ülkemizdeki tüm halka hizmet etmekten ve çekme ihtiyaçlarını karşılamaktan her zaman mutlu olduk. Aracın kaza ya da kendinden kaynaklı arızası meydana geldiğinde, bunun stresli bir deneyim olduğunu anlıyoruz. İstediğiniz zaman evinize veya istediğiniz yere ulaşmanızı kolaylaştıracağız. İhtiyacınız olan her an güvenilir çekme hizmeti sunacağız. Aracınızı mümkün olan en hızlı şekilde çekeceğiz.

Konya Çeltik İlçesinde Hizmet Verdiğimiz

Bilindiği üzere Konya’da bulunan Çeltik ilçesinde ”14 Adet mahalle bulunmaktadır. Çeltik oto çekici firması olarak hizmet verdiğimiz bölgeleri aşağıdan bulabilir. Bizimle iletişime geçerek uygun fiyatlar ile çekici hizmeti alırsınız.

Adakasım Bahçesaray Bahçelievler Doğanyurt Fatih
Gökpınar Kaşören Küçükhasan Selçuk Torunlar
İshakuşağı Honamlı Karşıyaka Yukarıaliçomak

Çeltik Çekici Fiyatları

Firmamız bünyesinde ileri gelen Çeltik ilçesinde fiyatlarımız daima uygundur. Çünkü Konya tarım makinası çekici ilçesi olduğu için bizlerde çekici fiyatlarını oldukça ucuz tutmak zorundayız. Ayrıca yazın çalışıp kışın ise hava şartlarından dolayı çalışmalar yapılmamaktadır. Ama bizler sektörümüz gereği daima 7/24 bir şekilde Çeltik çekici fiyatları hizmetini devam ettiriyoruz.

Nedeni ise yaptığımız işe saygı duyuyoruz. Çünkü günümüz zorluğunda çalışmanın ve para kazanmanın zor olduğu bir ülkede yaşıyoruz. Bu yüzden cebinize zarar vermeden ufak ücretler karşılığında bu işlemi sunuyoruz. Lakin araç çekme ihtiyaçlarınız için önde gelen firmalardanız. Özellikle her müşterinin uygun çekme servisi istediğini biliyoruz. Bu yüzden uygun çekici olarak hizmetimizi uygun fiyatlı ve güvenilir şekilde sunmak için buradayız.

Konya’nın büyük oto çekici firması olan platformumuz Çeltik oto çekici fiyatları her geçen gün çoğalarak, büyüyen ailesi ile yoluna devam etmektedir. Fiyatlarımız piyasaya göre çok uygun fiyatlardır. Bunların nedeni ise müşterilerimize her zaman iyi bir hizmet sunmak içindir. Öncelik olarak araçlarınız çekilmeden önce bizlerden mutlaka fiyat alınız. Ayrıca aracın boyutu, kilogram ağırlığı ve sizi o zor durumdan kurtarmaya gelecek çekicinin cinsine kadar fiyatlarımız değişkenlik göstermektedir. Çünkü mazot ve aracın bakımı artık oldukça pahalı ve zor bir işlemdir. Bizlerde elimizden geldiği kadar gerekirse kar ortaklığımızdan düşüp sizlere daha uygun fiyatlar ile hizmet sağlamaktayız.

Kaliteli Ve Uzman Kadro

Özellikle yaz aylarında aileniz ile birlikte tatil planı yaparken bir anda aracınızın bozulması gibi durumlarda hemen profesyonel ve uzman kadrosu ile Konya çekici firmasını arayarak yardım talebinde bulunabilirsiniz. Bu dönemlerde yolda kalan araç sahipleri için gece gündüz çalışan firmamız desteği, ayrıcalıklı olarak hizmet verir. En akıcı trafikte bile uzman personelimiz, aracınızdaki sorunları tespit ederek en kısa sürede çözüme ulaştırmaktadır.

Araçlardaki teknik arızalarda, sizi ve aracınızı en yakın servise ulaştırarak güvenliğinizi sağlanması amaçlanır. İl geneli ve çevre köylere, yollara hakim olan personelimiz konumunuza hızlı bir şekilde ulaşarak mağduriyetinizi anında gidermeyi hedefler. Geniş hizmet ağımız ve güler yüzlü personelimiz ile seyir halindeyken meydana gelen arızalara ve beklenmedik kazalara anında cevap veriyoruz.

Çeltik oto çekici
Hemen ARA!