0850 308 89 62

Derebucak Oto Çekici

Derebucak Oto Çekici

Derebucak Oto Çekici Hizmeti

Derebucak Oto Çekici Hizmeti, 7/24 kesintisiz hizmet sunan bir firmadır. Acil durumlarda hızlı çözümler sunarak müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli tutarız. Uzman ekiplerimiz ve son teknoloji araçlarımız ile her türlü araç çekme ve kurtarma işlemini gerçekleştirebiliyoruz.

Yol yardımı, araç taşıma, araç vinçleme, araç kurtarma ve akü takviye gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır. Uzman ve tecrübeli personelimiz ile aracınızın her türlü sorununa çözüm üretebiliriz.

Müşteri memnuniyeti ve güvenliği bizim için önemlidir. Bu nedenle, araç çekerken ve taşırken tüm güvenlik önlemlerini alırız. Ayrıca, araçlarınızı hasarsız bir şekilde taşıyarak, aracınıza zarar vermeden işlemlerimizi tamamlarız.

Derebucak Oto Çekici Hizmeti olarak, her zaman en uygun fiyatlarla hizmet sunarız. Siz de acil durumlar için bizimle iletişime geçerek kaliteli ve güvenilir hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Derebucak oto çekici hizmetimiz Konya ve çevre illerde 7/24 boyunca aralıksız olarak devam etmektedir. Ayrıca uygun fiyat garantisi ile tüm çekici hizmetlerimiz %20 indirim uygulanmaktadır.

Derebucak Çekici

Derebucak çekici hizmetimiz yolda kalan tüm müşterilerimize daima güvenli araç nakliyesi yapmaktayız. Bu nedenle firmamız Konya ve Derebucak ilçesinde sevilen ve saygı görülen firmalar arasındadır. Çünkü bizler işimizin her zaman arkasındayız. profesyonel ekip arkadaşlarımız ile düzenli olarak sektörümüz adına seminerlere katılarak, daha iyi bir hizmet göstermek için çabalamaktayız.

Uygun fiyat garantisi ve kaliteli bir hizmet için bizleri günün her saatinde fark etmeksizin arayabilirsiniz. Alanında uzmanlaşmış ve kendini işe adamış kemik kadromuz ile tüm gün yollardayız. Derebucak çekici olarak bizlerden oto çekici talebiniz doğrultusunda dakikalar içerisinde yanınızdayız.

Derebucak Oto Kurtarma

Özellikle yaz aylarında aileniz ile birlikte tatil planı yaparken bir anda aracınızın bozulması gibi durumlarda hemen profesyonel ve uzman kadrosu ile Derebucak oto kurtarma firmasını arayarak yardım talebinde bulunabilirsiniz. Çünkü bu dönemlerde yolda kalan araç sahipleri için gece gündüz çalışan firmamız desteği, ayrıcalıklı olarak hizmet verir. En akıcı trafikte bile uzman personelimiz, aracınızdaki sorunları tespit ederek en kısa sürede çözüme ulaştırmaktadır. Derbent oto çekici 7/24 çalışmalarına devam etmektedir.

Çekici Hizmet Bedeli Ne Kadar Çıkar?

Firmamız için para her zaman olduğu gibi şimdide son planda bizim için. İlk önce müşterimizin arızasını çözüme ulaştırmak olacaktır. Yani diğer bir tabir ile  maddi yönden çok manevi yöne değer veriyoruz. Çekici hizmet bedeli ne kadar çıkar ? Sorusuna ise fiyatlarımız standart olarak şehir içi ücreti 150 Türk lirasıdır. Bilindiği üzere Konya çekici fiyatları mazota gelen zam ve parça fiyatların artması ile birlikte bizlerde oldukça makul ücretler karşılığında çalışmaktayız.

Ayrıca Konya çekici firmamız daima en yakın oto çekici hizmetini sunmaktadır. Özellikle Derebucak ilçesinde geniş kurtarıcı araç filosu ile göz önündeyiz. Çünkü oto çekici sektöründe binlerce firma bulunmaktadır. Sizlerin en çok dikkat etmesi gereken ise biraz analiz yapmanız olacaktır. Firma’nın evrakları ve TSE belgesinin olduğundan emin olunuz. Lakin bu tarz durumlarda kötü sonuçlar ile karşılaşmaktasınız.

Derebucak Yol Yardım

Derebucak yol yardım firması olarak tüm yol yardım ihtiyaçlarınız için bizlere ulaşabilirsiniz. Konumumuz gereği daima Derebucak ve Konya ili çevresinde çalışmalar yapmaktayız. Hizmetlerimiz doğrultusunda müşterilerimizin mutlu olması bizim ince çizgimizdir. Özellikle yol yardım sektörü içeriğini kapsayan en önemli arızalar : akü takviyesi, lastik yarılması, yakıt ikmali ve yağ değişimi gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır. Uygun fiyatlar ile daima sizlerleyiz.

Derebucak 7/24 Oto Çekici

Ülkemizdeki tüm halka hizmet etmekten ve çekme ihtiyaçlarını karşılamaktan her zaman mutlu olduk. Aracın kaza ya da kendinden kaynaklı arızası meydana geldiğinde, bunun stresli bir deneyim olduğunu anlıyoruz. İstediğiniz zaman evinize veya istediğiniz yere ulaşmanızı kolaylaştıracağız. İhtiyacınız olan her an güvenilir çekme hizmeti sunacağız. Aracınızı mümkün olan en hızlı şekilde çekeceğiz. Bu yüzden Derebucak 7/24 oto çekici sektöründe en iyi firma olmayı hedefledik. Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın her zaman arkasındayız. Derebucak oto çekici servisimiz marka model belirtmeksizin her zaman 7/24 hizmetinizdedir.

Derebucak İlçesinde Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Konya’nın bir ilçesi olan Derebucak bölgesinde toplam ’15 Adet mahalle bulunmaktadır. Bizler Destan oto kurtarma firması olarak hizmet verdiğimiz mahalle ve beldeleri aşağıdaki tabloda gösterdik. Eğer sizler firmamız hakkında bilgi ve Fiyat konusunda yardıma ihtiyacınız var ise daima bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Göynem Çamlık Gencek Pınarbaşı Sarayönü
Yeni Kenankuyu Musalla Durak Taşlıpınar
Tepearası Uğurlu

Derebucak oto çekici
Hemen ARA!