0850 308 89 62

Bozkır Oto Çekici

Bozkır Oto Çekici

Bozkır oto çekici firması olarak her daim 7/24 kesintisiz çekici hizmeti sunmaktayız. Ancak hizmetlerimiz doğrultusunda Konya merkez olmak üzere Bozkır’da çekici hizmetimiz devam etmektedir.

Bozkır Çekici Firması

Bozkır çekici firması olan Destan yol yardım her zaman uygun fiyat garantisi ile müşterilerine hizmetlerini sunmaktadır. Ancak Bozkır bölgesinde birden fazla çekici hizmeti bulunmaktadır. Öncelikle sizlerin yanınıza gelecek olan Bozkır çekici firmasını araştırmanız önemlidir. Çünkü gelecek olan kişinin evrakları ve standartlara uygun bir çalışma şeklini sormanızda fayda vardır. Hatta bilindiği üzere her önüne gelen bu işi yapmaktadır. Bu nedenle sizlerin her şeyden önce aracınızın hasarsız bir şekilde yükleme yapılmasıdır. Aksi taktirde çok büyük sonuçlara yol açmaktadır.

Eğer sizlerde Konya bölgesi ve çevre illerde çekici hizmeti almak istiyorsanız. Veya ne tür sorunlar ile karşılarım gibi olumsuz konulardan uzak durmak için Destan oto kurtarıcı firmasını ziyaret ederek yol yardım talebinde bulunabilirsiniz. Sonuçta aracımız bizim için kıymetlidir. Aracın yükleme esnasında başına gelebilecek her türlü olumsuzlukta bizlerin sorumluluğu altındadır.

Konya Bozkır Oto Kurtarma

Konya Bozkır oto kurtarma firması bünyesinde çalıştırdığı personeller ile göz önündedir. Çünkü bizler işinin uzmanı kişiler ile çalışmaktayız. Ve son model kurtarıcı araçlarımız ile daima yollardayız. Halbuki sizlerin sadece destanotocekici.com veya 0530 081 35 42 numaralı telefon üzerinden bizler ile iletişime geçerek uygun fiyatlardan Bozkır oto kurtarma hizmeti almış olursunuz. Lakin dikkat etmeniz gereken bir kaç önerimiz vardır. Öncelikle Bozkır oto çekici hizmeti aracını çağırmadan önce aracın durumunu söylemeniz gerekmektedir. Ve marka model tonaj gibi bilgileri paylaşmanız doğrultusunda 15 dakika içerisinde işinizi çözüme kavuşturuyoruz.

Sizlerin istekleri doğrultusunda en yakın oto tamir dükkanları veya anlaşmalı olduğumuz yetkili servislere araç nakliyesi yapmaktayız. Ne yazık ki uzman kadro ve profesyonel araçlarımız ile tüm gün Bozkır ve çevre illerde Konya oto çekici hizmetlerini sunmaktayız. Ayrıca Çeltik çekici hizmetimiz vardır.

Bozkır Yol Yardım

Bozkır yol yardım  belirli durumlar sonucunda yolda kalmış araçlara hizmet vermektedir. Mesela araçlar sistemsel yapılardır ve çeşitli sebepler ile kişiyi yolda bırakabilirler. Sonuçta kaza veya yangın gibi durumlar söz konusu değilse yolda kalma nedeni lastik patlaması oluşabilir. Bu nedenle benzin bitmesi, aracın yürür aksamında bir sorun oluşması, pedallardan birinin arıza yapması, aracın ani bir şekilde istop etmesidir. Aracın kaldığı yere kadar ulaşır ve soruna bağlı şekilde aracı kurtarır. Kişi kaza yapmamış ve sağlıklı durumda ise birebir çağırılabilir bir hizmettir.

Ayrıca aracın hasarının ve neden yol yardımına ihtiyaç duyulduğunun bilinmesi gerekmektedir. Çünkü verilecek hizmet için oldukça önemlidir. Sürücülerin karşılaşabileceği olumsuz her durum karşısında harekete geçeriz. Konya yol yardım hizmetleri tüm araç sorunlarında çözüm odaklı çalışmaktadır.

Bozkır’da Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Konya’nın bir ilçesi olan Bozkır’da 2021 kayıtlarına göre yaklaşık 52′ mahalle bulunmaktadır. Tabi ki bunların özellikle %45’lik bir kısmı köy olarak bilinmektedir. Konya çekici firması olarak aşağıdaki tablomuzda hizmet verdiğimiz bölgeleri tanıtacağız. Uygun fiyatlar doğrultusunda Bozkır çekici hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Akça pınar Armutlu Arslan taş Aydın kışla Ayvalca
Bağ yurdu Baybağan Boz dam Cumhuriyet Çağlayan
Demir asaf Dere içi Dere köy Elma ağaç Hacılar
Hacı yunuslar Hamzalar Harman pınar Hisarlık Işıklar
Kara bayır Karaca ardıç Karaca hisar Kara yahya Kayacılar
Kaya pınar Kınık Kızıl çakır Kildere Kovanlık
Koz ağaç Kuşca Kuz ören Küçük hisarlık Pınarcık
Sarıoğlan Sazlı Sogucak Sorkun Söğüt
Tarla başı Taşbaşı Tepe arası Tepeli ce Ulupınar
Üç pınar Yalnızca Yaz damı Yol ören Yeniköy

 

Bozkır 7/24 Çekici Hizmeti

Bozkır 7/24 çekici hizmeti tüm Konya çevresinde daima hazırız. Ayrıca Konya çekici ailesi olarak 2005 den bu yana siz değerli müşterilerimize güvenilir kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet vermeyi şirketimizin ana politikası olarak benimsemiş bulunmaktayız. Lakin profesyonel ekibimiz olarak Bozkır iş makinası yol yardım ve çekici hizmet vermekteyiz. Hatta yola çıktığımız her müşterimizin aracı şirketimiz tarafından çekici hizmeti verildiği süre boyunca garantilidir. Öncelikle Bozkır oto çekici firması olarak diğer firmalardan bizi ayıran en önemli özellik uygun fiyat politikası ve müşterilerimize verdiğimiz garantili hizmet anlayışıdır.

Bozkır oto çekici
Hemen ARA!