0850 308 89 62

Akşehir Oto Çekici

Akşehir Oto Çekici

Akşehir oto çekici hizmetimiz Konya bölgesinin en çok ziyaret edilen ilçesidir. Çünkü Akşehir turistik açıdan çok geniş bir yüz ölçümü bulunmaktadır. Mahalle köy ve beldeleri tarihi eserler ile dikkat çekmektedir. Yılların verdiği tecrübe sayesinde en hızlı şekilde Konya Akşehir çekici hizmeti sunmaktayız. Hatta uzman kadro ve profesyonel ekipmanlarımız ile daima Akşehir için çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Akşehir Çekici Hizmeti

Akşehir oto çekici hizmetimiz daima 7 gün 24 saat boyunca aralıksız olarak devam etmektedir. Lakin müşterilerimizin kötü veya olumsuz gibi yani arıza veya kaza gibi durumlarda hızlı bir şekilde Akşehir çekici hizmeti aracımızı çıkartarak olay yerine gelmekteyiz. Özellikle bizlere destanotocekici.com sitemizden whatsapp hattından konum ve yer bilgisi için 7/24 telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Ancak elimizden geldiği sürece gerek personellerimiz gerek ise kurtarıcı araçlarımız ile en yakın sürede işinizi çözüme ulaştırmaktayız. Ama Konya bölgesinde il ve ilçe sınırları içerisinde tüm gün kar kış demeden bütün gün yollarda Destan oto çekici firması bulunmaktadır. Çünkü müşterilerimizi güler yüzlü personellerimiz ile bir nebzede olsa onları gülümsetmek bizim ilk hedefimizdir.

Konya Akşehir Çekici Firması

Öncelikli ulaşım bölgemiz Konya ili Akşehir ilçesi olup, ihtiyaç halinde yurdumuzun tüm il ve ilçelerine oto çekici hizmetini gerçekleştirmekteyiz. Konya Akşehir çekici firması arasında her daim bir numaralı oto çekici firmasıyız. Çünkü firmamız bünyesinde işini dahice yapan ve her daim güler yüzlü profesyonel çalışanlarımız ile devam etmekteyiz. Ayrıca bilindiği üzere Konya bölgesinde çok sayıda çekici hizmeti sunan firma bulunmaktadır. Bunun nedeni ise Oto kurtarıcı araçlarının ilk yollara çıktığı ilimizdir. Bundan dolayı haliyle fazladır. Amacımız fazla değil, her zaman işini hakkı ile yapan ve 7/24 çalışmalarına devam eden lider firmalar arasındayız.

Akşehir’de Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Bilindiği üzere Konya bölgesinde ilçe olarak bilinen Akşehir ilçemiz 100’00 bini geçkin nüfusa sahiptir. O halde çok fazla mahalle bulunmaktadır. Bizler destan oto çekici firması olarak hizmet verdiğimiz mahallerimizi aşağıdan takip edebilir hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

ALTUNTAŞ MAHALLESİ ANIT MAHALLESİ ATAKENT MAHALLESİ BOZLAĞAN MAHALLESİ CANKURTARAN MAHALLESİ
ÇAKILLAR MAHALLESİ ÇAMLI MAHALLESİ ÇAY MAHALLESİ ÇİMENDERE MAHALLESİ ÇİMENLİ MAHALLESİ
DEĞİRMENKÖY MAHALLESİ DOĞRUGÖZ MAHALLESİ ENGİLİ MAHALLESİ ESKİKALE MAHALLESİ GAZİ MAHALLESİ
Gedil MAHALLESİ GÖLÇAYIR MAHALLESİ GÖZPINARI MAHALLESİ Ilıcak MAHALLESİ İSTASYON MAHALLESİ
KARABULUT MAHALLESİ KARAHÜYÜK MAHALLESİ KIZILCA MAHALLESİ KİLECİ MAHALLESİ KOZAĞAÇ MAHALLESİ
KURUÇAY MAHALLESİ KUŞÇU MAHALLESİ MEYDAN MAHALLESİ NASREDDİN MAHALLESİ ORTACA MAHALLESİ
ORTAKÖY MAHALLESİ REİS MAHALLESİ SARAY MAHALLESİ Savaş MAHALLESİ SELÇUK MAHALLESİ
SEYRAN MAHALLESİ SORKUN MAHALLESİ SÖĞÜTLÜ MAHALLESİ TEKKEKÖY MAHALLESİ TİPİ MAHALLESİ
TİPİKÖY MAHALLESİ ULUPINAR MAHALLESİ ÜÇHÜYÜK MAHALLESİ YARENLER MAHALLESİ YAŞARLAR MAHALLESİ
YAYLABELEN MAHALLESİ YAZLA MAHALLESİ YENİ MAHALLESİ YENİKÖY MAHALLESİ YEŞİLKÖY MAHALLESİ
YILDIRIM MAHALLESİ

Akşehir Çekici, Akşehir Oto Kurtarma, Akşehir Kurtarıcı, Akşehir Araç Çekme, Akşehir Yol Yardım, Akşehir Araç Kurtarma, Akşehir Ahtapot Çekici, Akşehir Çekici Numarası,

Akşehir 7/24 Oto Çekici

Konya Akşehir 7/24 oto çekici hizmetimiz devam etmektedir. İhtiyaçlarını karşılamak adına da yıllardır çalışmaktayız. Ayrıca ihtiyacınıza yönelik fikirler alabilir yetkili çalışanlarımızla görüşebilirsiniz. Oto taşıma ve Konya çekici gibi konularda fiyat teklifi için mail veya whatsapp üzerinden gönderebilirsiniz. Üstelik uygun fiyat garantisi veren firmamız bünyesinde son model araçlar ve 2022 son sistem ekipmanlar kullanmaktadır. Ancak Akşehir 7/24 oto çekici adlı hizmetimiz ise en yakın kurtarıcını yönlendirerek bulunduğunuz konuma kısa sürede gelmektedir.
Halbuki normal tip binek araçlarla birlikte minibüs, kamyonet dahil bir çok tür araç için hizmet vermekteyiz. Akşehir oto Çekiciye ihtiyacınız olduğunuzda bulunduğunuz adrese en kısa sürede ulaşacak ekibimiz bulunmaktadır.

Ekonomik Fiyat Ve Profesyonel Hizmet

Çekici Fiyatları Akşehir ve Konya’nın her yerine araç nakliyesi yapmaktayız. Ne yazık ki yolda başınıza gelebilecek türlü olumsuzluklara ve acil durumlara karşı kendinizi güvende hissettiriyoruz…  Çekici Fiyatları faaliyetini profesyonel anlamda en iyisini yapan tek kuruluştur. Öncelikle yılın her günü Çekici Fiyatları desteğimiz hiç durmamaktadır. Ama sizlere günün tüm saatlerinde 7/24 hizmet veriyoruz. Çünkü çekici telefonu hiç beklenmedik ve umulmadık anlarda işinize yarayabilir. Aracınız sizin için değerli ise zor durumlarda bulunduğu yerde terk etmeyin. Hemen oto çekici firmamızı arayın bir kaç dakika içinde en yakındaki çekici ekibimiz verdiğiniz konuma ulaşsın. Seydişehir oto çekici her daim hazırda beklemektedir.

Konya Akşehir Çekici Numarası

Konya Akşehir’de, ulaşım, başlı başına hayatımızın büyük bir parçasını oluşturuyor. Hatta bu durumda, bir noktadan diğerine ulaşmak için kullandığımız aracın arıza, kaza, yasal zorunluluklar vb. sebeplerle hareket edemez hale gelmesi, hayatımızı doğrudan etkilemektedir. Konya Akşehir çekici numarası gibi ihtiyaçlarınız en kısa sürede halledilir. Veya bizlere 0530 081 35 42 numaralı ve destanotocekici.com üzerinden ulaşabilir. Uygun fiyatlı performans ile hizmet alabilirsiniz.

İşte tam bu noktada ‘Oto kurtarma ve Çekici hizmeti’ devreye girmektedir. Lakin bu hizmet, aracı ile sorun yaşayan kişi ya da kurumların, doğrudan ya da asistans şirketi yardımıyla tarafımıza ulaşması ile başlamakta, aracın, talepte bulunan kişi ya da kurumun yönlendirdiği noktaya sorunsuz ulaştırılması ile sona ermektedir.

Akşehir’de Araç Çekme Ekipmanları

  • Kayar platform ve Sabit Kasa ( Basık araçlar için kayar platform kullanılır )
  • Ahtapot ve Vinç Hizmeti ( Genellikle tekne ve yüksek havaleli araçlar için kullanılır )
  • Spanzet ve Gergi zinciri ( Aracın yükleme esnasından sonra güvenlik amaçlı kullanım )
  • Branda (Aracın kar kış gibi kötü hava durumlarında kirlenmemesi için kullanılır )
  • Lastik Zinciri ( Olumsuz hava şartlarında daha güvenlik yolculuk için takılır )
  • Lowbet ( Kamyon, tır ve ağır tonajlı araçlar için kullanılan kurtarıcı cinsi )
  • Teker Aparatı ( Şanzımanı kitli veya tekeri dönmeyen araçlar için )

Akşehir Yol Yardım

Bizler Akşehir oto çekici firması olarak Akşehir ilçesinde yol yardım aracının az sayıda olduğunu keşfettik. Öncelikle hemen devreye girerek bölgede yaklaşık olarak 10’a yakın Akşehir yol yardım aracımızı sahalara çıkardık. Çünkü bölgeden dolayı çok fazla sayıda tır, kamyon tarzı araçların başka şehirlere gitmesi için kullandığı yol güzergahıdır. Lastik patlaması, lastik değişimi, akü takviyesi gibi hizmetleri bulunan yol yardım aracının 7 gün 24 saat boyunca aralıksız bir şekilde devam etmektedir.

Akşehir Yol Yardım Firması

Ayrıca kurtarıcı ve çekici hizmetimizde tüm gün devam etmektedir. Veya Akşehir çekici aracımız ile aracınızın arıza gibi durumlarında lastik patlaması veya oluşan mekanik hasar ile ilgili sorunlarında kurtarıcı aracımızı bulunduğunuz lokasyona veya konuma yönlendirerek sizi oradan kurtarıyoruz. Halbuki uygun fiyatlar ile Akşehir bölgesinde tanınan Destan oto çekici firmamız her daim yollarda sizleri o zor durumlarından kurtarmaktadır. Akşehir yol yardım firması olarak siz değerli müşterilerimize her daim kaliteli ve güvenli bir Konya yol yardım hizmeti sunmaktayız.

Akşehir oto çekici
Hemen ARA!