0850 308 89 62

Seydişehir Oto Çekici

Seydişehir Oto Çekici

Seydişehir, Konya’nın güneybatısında yer alan ve tarihi dokusu, doğal güzellikleri ve zengin kültürüyle öne çıkan bir ilçedir. Bu güzel ilçede yaşayanlar ise her zaman araçları için kaliteli bir çekici hizmeti arayışındadırlar. Seydişehir çekici hizmeti de tam bu noktada devreye girer ve ilçe sakinlerine kaliteli, güvenilir ve hızlı bir hizmet sunar.

Seydişehir oto çekici hizmeti, araçların her türlü ihtiyacını karşılayabilecek donanıma sahip bir ekipten oluşur. Bu ekip, alanında uzman ve tecrübeli Seydişehir çekici personelleridir.

  • Firmamız Seydişehir oto çekici ihtiyaçlarınızda anlık çözümler üretir.
  • 7/24 ulaşım sağlayabilir, hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Seydişehir Çekici Fiyatları 2023

Konya Seydişehir oto çekici fiyatlarımız 2023 yılı içerisinde 0-10 km 250TL olarak belirlenmiştir. En uygun fiyatlara en iyi çekici hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz. Firmamız cep numarasından 7/24 ulaşım sağlayabilirsiniz.

Seydişehir oto çekici ve oto kurtarma hizmeti sunmaktayız. Ayrıca Konya merkezli olan firmamız tüm çevre iller olmak üzere Seydişehir bölgesinde 7/24 Çekici hizmeti sağlamaktadır. Oto nakliyesi ve şehirler arası taşımacılık sektörünün lider firmalarından olan Destan oto çekici her daim Konya ve Seydişehir ilçesinde oto kurtarma hizmetlerini sizlere sunmaktadır.

Seydişehir Oto Çekici

Seydişehir oto çekici firması 2009 yılından buyana her daim uygun fiyat garantisi ile siz değerli müşterilerimize hizmetlerini sunmaktadır. Çünkü günümüzde nüfusun artması ile haliyle araçlarda çoğalmaktadır. Halbuki Konya merkezde bulunan ve Seydişehir ilçesinde çalışmalarına devam etmektedir. Bu yüzden bizler hemen devreye girerek Seydişehir çekici firmasını kurduk. Lakin gerek esnaflar olsun gerekte Seydişehir halkı olsun güler yüzlü ve cana yakın personellerimiz ile tüm gün yollardayız.

Seydişehir Oto Kurtarma

Seydişehir oto kurtarma sektöründe lider firmalar arasında bulunan Destan oto çekici sizlere her zaman en iyi hizmeti sunmak için çabalamaktadır. Ayrıca Konya bölgesinde ise 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz olarak Konya çekici hizmetine devam etmektedir. Bilindiği üzere Seydişehir ilçesi yüz ölçümü bakımından baya büyüktür. Ve köy, mahalle olarak oldukça fazladır. Mesela yaz aylarında genellikle traktör ve tarım makinalarına oto kurtarma hizmeti sunmaktayız. Çünkü tarla, bahçe işleri bakımından çok fazla müşterilerimiz bulunmaktadır. Hatta uygun fiyatlarımız ile tüm hizmetlerimiz oldukça makul fiyatlardır.

Seydişehir Yol Yardım

Seydişehir yol yardım hızlı ve ekonomik hizmet sunmaktadır. Bundan dolayı günümüzde çalışmanın zor olduğu ve hayat şartları gereği fiyatlarımız tüm müşterilerimizi ayırt etmeden çok makul fiyatlardır. Öncelikle mesela yolda bir anda lastiğiniz patlaması gibi olumsuz durumlarda hemen devreye girerek sizi o zor durumdan Seydişehir yol yardım firması kurtarmaktadır. Sonuçta tüm gün yollarda olan kar, kış ve bayram seyran demeden 7 gün 24 saat çalışan ekip arkadaşlarımız bulunmaktadır. Ne yazık ki bu sayede acil bir şekilde işinize çözüm odaklı yaklaşmaktayız. Sonuçta arıza ve kaza gibi durumlarda hemen bizleri arayarak yardım talebinde bulunabilirsiniz. Yol yardım ekibimiz hızlı bir şekilde intikal ederek yardımcı olmaya gayret gösterecektir.

Seydişehir’de Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Konya Seydişehir ilçesine bağlı olarak yaklaşık 55′ mahalle bulunmaktadır. Ama bunların 39’u köy niteliği taşımaktadır. Bizlerde köy, belde, mahalle demeden 7/24 Çekici hizmetine devam etmekteyiz. Kısacası aşağıda Konya Seydişehir ilinde hizmet verdiğimiz başlıca mahalle ve köyler :

Akçalar Mah. Aktaş Mah. Alaylar Bir Mah. Alaylar İki Mah. Anabağlar Mah.
Aşağıkaraören Mah. Bahçelievler Mah. Başkaraören Mah. Bostandere Mah. Boyalı Mah.
Bükçe Mah. Çat Mah. Çatmakaya Mah. Çavuş Mah. Değirmenci Mah.
Dikilitaş Mah. Gevrekli Mah. Gökçehüyük Mah. Gökhüyük Mah. Gölyüzü Mah.
Hacıseyitali Mah. Irmaklı Mah. İncesu Mah. Karabulak Mah. Karacaören Mah.
Karakavak Mah. Kavak Mah. Kesecik Mah. Ketenli Mah. Kızılca Mah.
Kızılcalar Mah. Kozlu Mah. Kumluca Mah. Kuran Mah. Madenli Mah.
Mesudiye Mah. Muradiye Mah. Oğlakçı Mah. Ortakaraören Mah. Pınarbaşı Mah.
Saadetler Mah. Saraycık Mah. Seyitharun Mah. Sofuhane Mah. Stat Mah.
Susuz Mah. Taraşcı Mah. Taşağıl Mah. Tepecik Mah. Tol Mah.
Ufacık Mah. Ulukapı Mah. Yaylacık Mah. Yenicami Mah. Yenice Mah.

Seydişehir Çekici, Seydişehir Oto Kurtarma, Seydişehir Yol Yardım, Seydişehir 7/24 Çekici, Seydişehir Kurtarıcı, Seydişehir Acil Çekici

Seydişehir Çekici Telefonu

Öncelikle Konya merkezli olan oto kurtarma firmamız Seydişehir çekici telefonu hakkında biraz bilgi paylaşacağım. Ayrıca Seydişehir oto çekici numarası her daim sizlere hizmet sunmak için vardır. Çünkü oto kurtarıcı sektöründe yaklaşık olarak 100’e yakın firma bulunmaktadır. Veya bu firmalar arasında sizlere en uygun olanı bulmaktır. Çünkü izler her daim işini hakkı ile yapan ve tek hedefi sektörü üzerinde kurumsallaşmaya çalışan küçük bir işletmedir. Bunun yanı sıra sizlere sunduğumuz olanaklar ile ekonomik hizmetlerine devam etmektedir.

Seydişehir Çekici Numarası

Seydişehir çekici numarası ekibimiz  bölgesinde şimdiye kadar binlerce başarılı işe imza atmıştır. Sonuçta her gün çalışan oto kurtarma telefon numaramızı 24 saat boyunca arayabilirsiniz. Veya çağrı merkezinde yer alan arkadaşlarımıza verdiğiniz bilgilerle en yakın oto kurtarma servisimiz devreye girecektir. Çünkü aracın ne zaman arıza yapacağı belli olmamaktadır. Bizler bu yüzden 7/24 çalışma prensibine uygun olarak ekip arkadaşları çalıştırmaktayız. Veya bölgede bulunan çekici firmalarından yardım talebinde bulunarak sizleri mağdur etmeden işinizi çözüme kavuşturuyoruz. Beyşehir oto çekici geniş araç filosu ile hizmet vermektedir.

Seydişehir’de Hizmet Verdiğimiz Araç Türleri

Konya Seydişehir bölgesinde tüm kurtarıcı araçlarımız ile tarım makinaları ve benzeri gibi karayolu araçlarını taşımakla yükümlü olan çekici firmasıdır. Öncelikle aşağıda belirtmiş olduğumuz araç türlerinin nakliyesini yapmaktayız. Eğer sizlerde bu hizmetlerden yararlanmak isterseniz 0530 081 35 42 numaralı telefon üzerinden bizimle iletişime geçiniz.

Konya Seydişehir oto çekici‘mi arıyorsun? Hemen bizimle iletişime geçebilir, hizmet alabilirsiniz.

Hasarlı Araç Kepçe Karavan Tekne Traktör
Sıfır Araç Yat Balıkçı Teknesi Çöp Kamyonu Mobil Vinç
Ekskavatör Mobil Asansör Klasik Araçlar Kule Vinç Atv
Motor Beton Pompası Asfalt Makinası Araba Özel Araç Taşıma
Greyder Tarım Makinası Silindir Vinç Motosiklet

 

Seydişehir Oto Kurtarıcı

Seydişehir oto kurtarıcı firması aynı zamanda Konya bölgesinde ve Seydişehir ilçesinde Oto kurtarıcı hizmeti vermektedir. Üstelik kurtarıcı araçlarımız özellikle çok sık kullanılan mahalle ve köy gibi semtlerde 7/24 beklemektedir. Bundan dolayı acil kurtarıcı araçlarımız bizlere konum gönderdiğiniz taktirde 15 dakika içerisinde yanınızda olur.

Kısacası uygun fiyatlarımız ile göz önüne gelerek Ekonomik bir şekilde kaskolu olarak oto taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Son olarak Seydişehir kurtarıcı firmaları arasında seçim yapmanız gerekirse öncelikle gelecek olan aracın yetki belgesine sahip olduğunu ve kaskosu olduğuna emin olduktan sonra çağırın.

Sonuçta araçlarınız hasarsız bir şekilde yolculuk yapmak her daim güvenli hizmet sunan Destan oto kurtarıcı firmasını arayarak yardım talebinde bulunabilirsiniz. Seydişehir oto kurtarıcı çok samimi personelleri ile güler yüzlü hizmet sunmaktayız. Çünkü kaza ve arıza gibi olumsuz durumlarda sizleri bir nebze de olsa gülümsetmek bizleri mutlu etmektedir.

Ancak Seydişehir bölgesinde daima güvenli ve kaliteli bir destek almak için bizleri aramanız yeterli olacaktır. Sonuçta bizler müşterilerimize güveni hissettirmek çok önemli bir noktadır. Hatta bölgemiz gereği çok fazla sayıda tarım makinası nakliyesi yapmaktayız. Oysa ki bizlere sadece bir telefon kadar uzaktasınız.

Seydişehir oto çekici
Hemen ARA!