0850 308 89 62

Ahırlı Oto Çekici

Ahırlı Oto Çekici

Ahırlı Çekici, Türkiye’nin önde gelen çekici firmalarından biridir. Kurulduğu günden bu yana kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile sektörünün öncüleri arasında yer almaktadır.

Ahırlı Çekici, araçların her türlü arıza ve kazasında hızlı ve güvenilir çözümler sunmaktadır. Ekipleri, günün her saati hazır vaziyette beklemekte ve acil durumlarda anında müdahale edebilmektedir. Araçların bulundukları bölgeden en kısa sürede alınarak güvenli bir şekilde istenilen noktaya taşınmasını sağlamaktadır.

Ahırlı oto çekici firması Konya bölgesinde bulunan bir çekici hizmetidir. Konya başta olmak üzere Ahırlı gibi köy beldelerinde 7 gün 24 saat hizmetini sunmaktadır. Başlıca yaptığımız işler günlük rutin olarak devam ediyor. En uygun fiyatlar ile müşterilerimizin cebine zarar vermeden en kısa sürede oto çekici araçlarımız ile tüm gün hizmetinizdeyiz. Destan oto kurtarma firması Konya dahil olmak üzere tüm Türkiye’de oto çekici hizmeti veren tek lider firmadır. Çünkü işimiz gereği araçlarınız bize emanet ediliyor. Bizlerde aracınıza hassas davranarak hasarsız bir şekilde kurtarıcı araçlarımıza yüklemesini sağlıyoruz.

Ahırlı Oto Kurtarma

Ahırlı oto kurtarma hizmetiniz gün geçtikçe kendini büyüterek Konya bölgesinde oto kurtarma filosu kurmuştur.  Bölgesinde 7/24 hizmet veren, uygun fiyatlar ile devam etmektedir. Merkez bölgesi Konya’da bulunan destan oto kurtarma firması Ahırlı bölgesinde çekici veya oto kurtarma gibi işlerinde istediğiniz noktaya en yakın kurtarıcı aracını yönlendirmektedir. Kaskolu taşımacılık sayesinde aracınıza hiç bir şekilde hasar gelmeden oto kurtarma hizmetini de sunmaktadır. Ayrıca çekici firmamız araç kurtarma noktasında yıllardır hizmet vermektedir.

Ahırlı oto çekici

Ahırlı 7/24 Çekici Hizmeti

Bunun yanı sıra tam bir müşteri memnuniyeti ile çalışma yapmaktayız. Referanslarımız bunun bir göstergesidir. Ahırlı 7/24 çekici firması profesyonel bir hizmet anlayışı gerektirdiğinden bunun her daim bilincinde olmuş ve ekibimizi de bu anlayış ile oluşturmuş bir firmayız. Araçlarımız son sistem teknolojisine uyarlanmış bir şekilde tasarlanmıştır. Çünkü konforlu bir yolculuk yapmak için elimizden geleni ve daha nasıl iyi bir çözüm üretmek için çaba göstermekteyiz. Ayrıca araçlarımız haftanın 7 günü 24 saati Ahırlı bölgesinde hizmet vermektedir.

Bölgeler Arası Oto Taşımacılık

Kaza sonucu hasar alan veya tamamen kullanılmaz hale gelen pert araçların şehir içi ve bölgelerarası nakliyesi tarafımızdan uzmanlıkla yapılmaktadır. Araçlar adresten alınarak ilgili servis veya şahıslara teslim edilmektedir. Bu işlemler hızlı ve uygun fiyatlar ile sizlere sunulmaktadır. Her nerede olursa olsun aracınızda oluşabilecek bir arıza yada kaza durumunda size bir telefon kadar yakınız. Konya araç taşıma olarak çekici kurtarıcı hizmetlerini profesyonel ve sertifika olarak sunmaktayız. Özellikle Konya’da Oto Kurtarma işlemleriniz en kısa sürede çözüme kavuşturulacaktır.

Ahırlı İlçesinde Bulunan Hizmet Bölgelerimiz

Ahırlı bölgesinde yaklaşık olarak 2009 yılından bu yana gösterdiği hizmetler ile ön plana çıkan Destan oto çekici firmasını ve hizmet bölgelerini tanıtacağım.

Bademli Mahallesi Çiftlik Mahallesi Balıklava Mahallesi Kayacık Mahallesi Kuruçay Mahallesi
Erdoğan Mahallesi Aliçerçi Mahallesi Karacakuyu Mahallesi Büyüköz Mahallesi Küçüköz Mahallesi

Ahırlı Oto Çekici Firmaları

Bildiğiniz üzere günümüzde yollarda çok fazla kurtarıcı araçları görmekteyiz. Ama önemli bir noktayı atlamanızı tavsiye ediyorum. Konya çekici firması kurumsallığı gereği araçlarının hepsinde taşıma kaskosu bulundurmaktadır. Çalışanları profesyonelliği gereği evrakları tam her ay düzenli olmak kaydı ile çekici veya oto kurtarma seminerlerine katılmaktadır. Nedeni ise ?
Daha fazla bilgi sahibi olmak ve müşterilerimize karşı iyi bir hizmet sunmak için gayret göstermektedir. Sizlerde araçlarınızı çektirmeden mutlaka gelecek olan çekici firmasından sertifika ve evraklarını sormanızı önemle rica ediyorum. Önce müşteri memnuniyetine önem veriyoruz. Maddi kısım bizim sadece iş gereği sorulan bir para birimidir.

Konya Ahırlı Çekici

Ahırlı Acil Çekici

Ahırlı acil çekici hizmetimiz günün her saati aktif bir şekilde hizmet bölgelerinde beklemektedir. Arıza veya kaza anınızda hemen bizler ile iletişime geçerek yardım talebinde bulunabilir, Sizlere en yakın oto kurtarıcı aracımızı yönlendirerek sizin istediğiniz oto sanayi veya yetkili servislere aracınızı oto nakliyesini yapmaktayız. Çünkü Ahırlı acil oto çekici araçlarımız 7 gün 24 saat hizmet göstererek bayram izin demeden sizlere daha iyi bir hizmet sunmak için gece gündüz çalışmalarına devam etmektedir. Akören çekici firmasında hizmet verdiğimiz bölgelere buradan bakabilirsiniz.

Teknolojiye Ayak Uydurmak

Hizmetlerimiz doğrultusunda araçlarımız ve ekipmanlarımız gereği düzenli bir şekilde çalışma sürdürmekteyiz. Müşterilerimizi güler yüzlü görmek bizleri mutlu etmektedir. Bu yüzden tüm araçlarımızda taşıma kaskosu bulundurmaktayız. Araçlarınız oto çekici elemanlarımız tarafından yükleme esnasında oluşabilecek olumsuz kazalara karşı kendini koruma altına almaktadır. Kullanılan ekipmanlarımız ise Konya bölgesinde sayılı firmalarda olan araç çekme gereçleridir. Hem en kısa sürede Hem de hasarsız bir şekilde araç yükleme işlemi gerçekleştiriyoruz.

Ahırlı Oto Çekici Fiyatları

Ahırlı çekici fiyatları ise en uygun fiyatlar ile devam etmektedir. Bunun nedeni ise hem cebinizi hem de aracınızı koruyarak güvenli bir oto çekici hizmeti almanızı şiddetle istememizdir. Konya bölgesinde en ucuz fiyatlar ile göz önünde bulunmaktayız. Ahırlı oto çekici araçlarımız her daim kar kış demeden 7/24 hizmet göstermektedir. Araç çekici fiyatlarımızı aşağıdan inceleyebilirsiniz.

  • Aracın boyutu ve ağırlığı fiyat farklılığı
  • Konya dışı veya uzak bir bölgeden oto taşımacılığı
  • Otoyol kullanım ücreti vb. gibi durumlarda
  • Konya en uygun çekici hizmeti alacağınızdan emin olun
  • Ücret ödemesini nakit veya kredi kartı geçerli olmaktadır
  • Lütfen fiyat anlaşıldıktan konuşulduktan sonra pazarlık yapmayınız
  • Ücret ödemesini nakit veya kredi kartı geçerli olmaktadır

Ahırlı Çekici Hizmeti Nedir?

Ahırlı çekici hizmetimiz Konya’nın Ahırlı ilçesinde oto çekici, yol yardım ve kurtarıcı hizmeti sağlamaktadır. Arıza ve kaza anında bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ahırlı Çekici Hangi Günlerde Hizmet Sağlar

Ahırlı çekici hizmetimiz 7 gün 24 saat arayabilir, araç yol yardım talep edebilirsiniz.

Hemen ARA!