0850 308 89 62

Konya Çekici Hakkında Bilgiler

7/24 Çekici Hizmeti

Konya çekici firması olarak tüm Konya merkez başta olmak üzere ilçe ve mahallelerinde 7 gün 24 saat oto çekici hizmeti sağlıyoruz. Ayrıca firmamız bünyesinde bulunan araçlarımız son sistem teknoloji ile donatılmış özel olarak tasarlanan oto çekici hizmeti sunan araç türleridir. Konya oto çekici hizmeti veren firmamız bizlere lokasyon bilgilerinizi ilettikten 15 dakika sonra aracınızın yanında yer almaktadır. Profesyonel ve kalitenin tek adresi Konya çekici Yılların verdiği tecrübe ve profesyonel hizmet sağlayan personellerimiz ile daima sizler için çalışma sağlamaktayız. Böylece çekici firmamızda çalışan size en yakın şoför arkadaşımız konumunuza yönlendirilmektedir. Haydi sizde bizimle beraber bu mutluluğa Konya ovalarında el ele koşmak istiyorsanız, sadece bizi tercih etmeniz bizim için yeterlidir. O zaman haydi gidelim hep beraber mutluluğa... Burada cümlemizi sonlandırmadan önce sizlere küçük bir uyarımız olacaktır. Çalışacağınız kurtarıcı ve çekici firmaların yasal prosedürlere sahip olduğundan emin olunuz.

Konya en yakın oto çekici hizmeti sunan Destan oto transfer firması daima uygun fiyatlar karşılığında araç çekme hizmeti uygulamaktadır. Dakikalar içerisinde uzman personellerimiz yanınıza gelerek aracınızdaki arızayı çözüm odaklı yaklaşımı sayesinde en kısa sürede sizleri o zor durumunuzdan kurtarmaya yönelik çalışma yürütmektedir. Eğer sizlerin de sürüş esnasında aracınızda oluşabilecek arıza ve kaza gibi durumlarda bizlere whatsapp veya iletişim numaralarımızdan ulaşarak yardım talebinde bulunabilirsiniz.

☎️ Kurumsal Telefon0850 308 89 62
☎️ Cep Telefon0850 308 89 62
❇️ Kaliteli HizmetGüvenli Garantili Taşıma
Bugüne Kadar Neler Yaptık?
0
MUTLU MÜŞTERİ
0
ARAÇ SAYISI
0
YILINDAN BERİ
0
TELEFON DESTEĞİ
0
FİRMA ŞUBESİ
0
ANLAŞMALI OTO SANAYİ FİRMASI

Konya Oto Çekici

2011 Yılından beri bulunduğumuz Konya lokasyonunda siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyarız. Araçlarınıza garanti ve kasko hizmeti vermekteyiz. Başka firmalara danışmadan önce bize ulaşınız. Konya Çekici hizmeti garantili bir şekilde verilmektedir. Araçlarınız kaza sonrası profesyonel çalışanlarımız doğrultusunda aracımıza yüklenerek sizin ya da anlaşmalı olduğumuz kurumlara götürülüp garantili bir şekilde yapılmaktadır. 2011 Yılından bu yana bulunduğumuz Konya ve Türkiye piyasasında garantili ve hızlı hizmet anlayışını benimsemiş, tek hedefimiz müşterilerimize güvenilir bir hizmet vermektir. Sizden aldığımız iyi geri dönüşler bizi hizmet anlayışımızda daha ileri bir şekilde taşıyıp motive etmektedir. Yolda kaldığınız ya da kaza yapmanız esnasında 7/24 destek alabileceğiniz çağrı merkezimiz size bir telefon kadar yakındır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Siz değerli müşterilerimize uzunca yıllardır hizmet vermek bu sektörde bizi motive eden tek şeydir. Hizmet filomuzda bulunan Araç yol yardım, Tarım makinaları yol yardım, Konya yol yardım ve Hasarlı araç çekimi ile yol yardım sektöründe her kulvarda çalışmaktayız. Bize istediğiniz zaman 7/24 müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketleri tarafından araçlarınız garantili şekilde yapılmaktadır. Çalışma koşullarımız ne kadar risksiz görünüyor olsa da şirketimizin ilk politikası uygun fiyat ve araç güvenliğidir. Araçlarımızın üzerindeki araçlarınız firmamız bünyesinde garantili olup firmamız tarafından olası bir hata durumunda ücretsiz karşılanmaktadır.

Konya'da vermiş olduğumuz hizmetlerin karşılığını olumlu görüşlerle almak bize ekstra güç vermektedir. İnternette firmamızın ismini araştırdığınızda aldığımız yorumları görebilir sizde araçlarınızı gönül rahatlığıyla bize teslim edebilirsiniz. Günümüzde oto çekici fiyatlarının yüksekliğinden şikayet etmekte haklısınız tek hedefimiz düşük fiyat kaliteli hizmet politikasıdır. Kalitesiz hizmet yoktur Destan Oto Çekici ile tanışmamış müşteri vardır. Konya en yakın çekici olarak size bir telefon kadar yakınız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

☎️ Kurumsal Telefon 0850 308 89 62 ✅ 13 Yıllık Tecrübe ✅ Kaliteli Hizmet ✅ Konya Çekici Hizmeti
Hizmet Bölgelerimiz
26.05.2023
Altınekin Oto Çekici
Altınekin oto çekici firması olarak Konya merkez başta olmak üzere tüm Altınekin, çevre illerde çekici...
Devamını Oku →
26.05.2023
Halkapınar Oto Çekici
Halkapınar Oto Çekici Firması Halkapınar Oto Çekici Firması, Konya ilinde hizmet veren bir oto çekici...
Devamını Oku →
26.05.2023
Güneysınır Oto Çekici
Güneysınır Oto Çekici İletişim Numarası Güneysınır Oto Çekici firması, araçların yolda kalması veya çeşitli nedenlerle...
Devamını Oku →
26.05.2023
Bozkır Oto Çekici
Bozkır oto çekici firması olarak her daim 7/24 kesintisiz çekici hizmeti sunmaktayız. Ancak hizmetlerimiz doğrultusunda...
Devamını Oku →
22.05.2023
Ereğli Oto Çekici
Ereğli oto çekici hizmetimiz Konya bölgesi ve çevre illerde 7 gün 24 saat devam etmektedir....
Devamını Oku →
26.05.2023
Çeltik Oto Çekici
Çeltik oto çekici firması olarak Konya bölgesi ve çevre illerde çekici hizmeti sunmaktayız. Lakin Konya...
Devamını Oku →
22.05.2023
Ilgın Oto Çekici
Ilgın oto çekici hizmetimiz Konya bölgesi ve çevre illerde 7 gün 24 saat devam etmektedir....
Devamını Oku →
26.05.2023
Sarayönü Oto Çekici
Sarayönü Çekici Hizmeti Sarayönü ilçesinde aracınızın herhangi bir nedenle yolda kalması durumunda Sarayönü çekici hizmeti...
Devamını Oku →
26.05.2023
Taşkent Oto Çekici
Taşkent Oto Çekici Hizmeti Taşkent oto çekici hizmeti, araçlarınızın her türlü sorununda yanınızda. Aracınızın arıza...
Devamını Oku →
26.05.2023
Derebucak Oto Çekici
Derebucak Oto Çekici Hizmeti Derebucak Oto Çekici Hizmeti, 7/24 kesintisiz hizmet sunan bir firmadır. Acil...
Devamını Oku →
26.05.2023
Selçuklu Oto Çekici
Selçuklu Oto Çekici Firması Selçuklu Oto Çekici Firması, Konya ilinde faaliyet gösteren bir oto çekici...
Devamını Oku →
26.05.2023
Derbent Oto Çekici
Konya’nın bir ilçesi olan Derbent oto çekici firmamız daima 7/24 hizmetlerine devam etmektedir. Uygun fiyatlar...
Devamını Oku →
22.05.2023
Hüyük Oto Çekici
Hüyük oto çekici hizmeti 7/24 uygun fiyatlı hizmet sunmaktadır. Ancak Konya başta olmak üzere tüm...
Devamını Oku →
26.05.2023
Emirgazi Oto Çekici
Emirgazi oto çekici firması olarak Haftanın 7 gün 24 saati tüm Konya ve Emirgazi ilçesine...
Devamını Oku →
27.05.2023
Karapınar Oto Çekici
Karapınar oto çekici hizmetimiz Konya bölgesi ve çevre illerde 7 gün 24 saat devam etmektedir....
Devamını Oku →
22.05.2023
Hadim Oto Çekici
Hadim oto çekici firması Konya ve merkez ilçelerde daim 7/24 çalışmalarına devam etmektedir. Uygun fiyat...
Devamını Oku →
22.05.2023
Kadınhanı Oto Çekici
Kadınhanı oto çekici hizmetimiz Konya bölgesi ve çevre illerde 7 gün 24 saat devam etmektedir....
Devamını Oku →
26.05.2023
Akören Oto Çekici
Akören oto çekici hizmetimiz ile Akören ilçesinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınızda 0850 308 89...
Devamını Oku →
26.05.2023
Beyşehir Oto Çekici
Konya’da bulunan Beyşehir ilçesinde 2009 yılından beri çekici hizmeti sunmaktayız. Çünkü Beyşehir, Konya ilinin bir...
Devamını Oku →
26.05.2023
Yalıhüyük Oto Çekici
Yalıhüyük Oto Çekici Firması Yalıhüyük Oto Çekici Firması olarak, yolda kalan araçlarınızın her türlü çekim...
Devamını Oku →
26.05.2023
Meram Oto Çekici
Meram Oto Çekici Firması Meram Oto Çekici Firması olarak, Konya ve çevresinde araç arızaları ve...
Devamını Oku →
22.05.2023
Seydişehir Oto Çekici
Seydişehir, Konya’nın güneybatısında yer alan ve tarihi dokusu, doğal güzellikleri ve zengin kültürüyle öne çıkan...
Devamını Oku →
26.05.2023
Akşehir Oto Çekici
Akşehir oto çekici hizmetimiz Konya bölgesinin en çok ziyaret edilen ilçesidir. Çünkü Akşehir turistik açıdan...
Devamını Oku →
22.05.2023
Kulu Oto Çekici
Kulu oto çekici hizmetimiz Konya bölgesi ve çevre illerde 7 gün 24 saat devam etmektedir....
Devamını Oku →
26.05.2023
Doğanhisar Oto Çekici
Doğanhisar Oto Çekici İletişim Günümüzde, trafikte herhangi bir arıza durumunda ya da kaza anında oto...
Devamını Oku →

Konya Oto Kurtarma

Konya'da vermiş olduğumu düşük fiyat en hızlı araç kurtarma hizmetimiz de 12 yıldır sektörün lider firmaları arasında yer almaktayız. Siz değerli müşterilerimiz araçları bizim için önemli olup verdiğimiz hizmetler boyunca firmamız tarafından ve anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketleri tarafından araç çekimi sırasında garanti veriyoruz. Taşıma süresince araçlarınızın başına bir şey gelmesi durumunda garanti hizmetinden yararlanabilirsiniz. Anlaşmalı olduğumuz araç tamir merkezlerine araçlarınız bırakılıp bizim referansımız sayesinde uygun ve düşük fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Şirketimizin ana amacı düşük fiyat kaliteli hizmet olup tüm müşterilerimize kaliteli hizmet sunmayı görev edinmiş bulunmaktayız. Kaza ve yolda kalma durumlarınızda bir telefon kadar müşterilerimizin yanındayız. Profesyonel ekibimiz ve çağrı merkezimiz 7/24 hizmetinizde olup sonuç odaklı bir anlayış izlemektedir. Konya'da en uygun oto kurtarma hizmeti vermekten gurur duyarız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Sektörde uzun yıllardır hizmet vermiş olduğumuzdan dolayı kadromuz işinin en profesyonel çalışanlarıdır. Bizimle çalışmaya başladığınızda bunu anlayacaksınızdır. Önceki çalışmalarımız bizim reklamımızdır. 7/24 Çağrı merkezimizden çalışanlarımızın konumu öğrenebilir size en uygun arkadaşımızı çağırabilirsiniz. Covid-19 salgınından dolayı ekibimiz gerekli tedbirleri almış olup sağlığınız açısından sosyal mesafeye dikkat etmektedir. Tüm çalışanlarımız sağlık bakanlığının önermiş olduğu 2 doz aşısını yaptırmıştır. Hizmet politikamız çevresinde önce insan sağlığı ondan sonra araç güvenliği ve garanti hizmeti gelmektedir. Araçlarınız bizden almış olduğunuz hizmet sonrası, siz değerli müşterilerimiz isterse anlaşmalı olduğumuz kuruluşlara bırakılabilir.

Vermiş olduğumuz hizmet sonrasında siz değerli müşterilerimizin yorumları bizim için önemli olup kendimizi geliştirmemiz de bize yardımcı olacaktır. İstekleriniz ve şikayetleriniz şirketimizin sosyal medya çalışanları tarafından sürekli incelendiğini bilmenizi isteriz. Hizmeti verdiğimiz tüm müşterilerimizin yorumlarını bizi aramadan önce görüntüleyebilirsiniz. En iyi reklamımız siz değerli müşterilerimizin yorumlarıdır. Sizin yorumlarınız şirketimizin gelişmesi ve ilerlemesin de çok faydalıdır. Araçlarınızın sadece Konya oto kurtarma hizmeti değil diğer kalan bakım vs hizmetlerinde de anlaşmalı olduğumuz kurumlar tarafından uygun fiyat garantisi ile yapılmaktadır. Lakin Konya araç kurtarma sektöründe çok rekabet olduğundan dolayı hızlı ve uygun fiyat anlayışını benimsemiş bulunmaktayız.

Hizmetlerimiz
27.05.2023
Forklift Taşıma Ve Çekici
Forklift taşıma ve çekici hizmeti sunmaktayız. Yaptığımız hizmetler doğrultusunda hızlı ekonomik ve güler yüzlü personellerimiz...
Devamını Oku →
27.05.2023
İş Makinası Taşıma Ve Çekici
İş makinası taşıma ve çekici hizmetimiz Konya bölgesinde son hızıyla devam etmektedir. Bilindiği üzere Konya...
Devamını Oku →
27.05.2023
Motosiklet Taşıma Ve Çekici
Motosiklet Taşıma Ve Çekici Konya bölgesinde hizmet gösteren Destan Oto Çekici firması 2009 yılından beri...
Devamını Oku →
27.05.2023
Tarım Makinası Taşıma Ve Çekici
Tarım makinası taşıma ve çekici hizmetimiz bünyesinde Konya merkezli olup tüm Türkiye’de hizmetlerine devam etmektedir....
Devamını Oku →
27.05.2023
Çoklu Araç Taşıma Ve Çekici
Konya çoklu çekici ve taşıma hizmetimiz Konya bölgesinde ve çevre illerde devam etmektedir. Üstelik Konya’dan...
Devamını Oku →
27.05.2023
Traktör Taşıma Ve Çekici
Traktör taşıma ve çekici hizmetimiz Konya bölgesi başta olmak üzere tüm Türkiye’de hizmet göstermektedir. Araç...
Devamını Oku →

Konya Yol Yardım

Konya yol yardım firmamız lastiği patlayan aküsü biten ve oto tamir dükkanına gitmesi gereken araçların kurtarıcı yardımı ile taşınmasını sağlamaktadır. Lakin Konya'da eski yöntemler ile yapılan araç çekme gibi durumlar görülmektedir. Yani bu demek oluyor ki traktörler ile veya bir arabadan diğer arabaya zincir veya ip bağlanarak çekme yöntemidir. Bu yöntem trafik kuralları gereğince tehlikeli ve yasaktır. Ayrıca kaza risklerini doğurmaktadır. Çünkü ani bir frende çekilen aracın freni şişme yapabilmektedir. Buda zincirleme kazaya davetiye çıkarmaktadır. Sizlerde bu şekil yapılan araç taşıma ve çekme yöntemlerinden uzak durunuz.

Konya yol yardım firması olarak siz değerli müşterilerimize uygun fiyat ve hızlı hizmet politikası vermekten gurur duyuyoruz. Konya akü takviyesi sektöründe yıllardır müşterilerimize hızlı ve kesintisiz hizmet vermekteyiz. 7/24 Çağrı merkezimiz ile bize her saat ulaşabilirsiniz. Yol yardım, sanayi makinası çekimi, ve her türlü araç çekim taşıyıcılığı yapan firmamız profesyonel ekibimiz ile size hizmet vermekteyiz. Aldığınız hizmet sonrası yorumlarınız ve görüşleriniz bizim için çok önemlidir. Her gün artan araç sayısı ile siz müşterilerimiz sayesinde daha da önemli bir konuma gelip kendimizi geliştireceğimizden eminiz. Başka firmalarla aldığınız hizmet sonrası bizimle karşılaştırdığınızda aradaki farkı anlayacağınızdan emin olmaktayız. Lakin taşınma sırasında araçlarınız firmamız tarafından kaskolu olup başına bir şey gelmesi durumunda ücret iadesi yapılmaktadır.

BLOG
27.05.2023
Konya Araç Çekici
Konya araç çekici hizmeti tüm Konya’da uygun fiyatlar ile devam etmektedir. Bizlere sadece konum bilgisi...
27.05.2023
Konya Oto Çekici
Konya Oto Çekici Firması Konya oto çekici firması olarak günümüz çağında Konya bölgesinde ve tüm Türkiye’de...
27.05.2023
Konya Oto Kurtarma
Konya Oto Kurtarma Firmaları Konya oto kurtarma firmaları hakkında bilgi verecek olursak Konya bölgesinde birden...
27.05.2023
Konya Çekici Numarası
Konya çekici numarası için bizlere 0530 081 35 42 numaralı telefon üzerinden iletişime geçerek en...
27.05.2023
Konya Oto Kurtarıcı
Konya Oto Kurtarıcı Firması Konya oto kurtarıcı firması olarak haftanın 7 gün 24 saati hizmet...
27.05.2023
Konya Yol Yardım
Konya yol yardım olarak mahalle köy ve beldelerde yol yardım hizmeti sunmaktayız. Çekici ile servisimize...

Konya Çekici Firmaları

Geçmişten bugüne gelişen ve büyüyen araç sektöründe yaptığımız işin önemini ve ciddiyetini kavramış bulunmaktayız. Şirketimizin en büyük öncelikleri insan sağlığı uygun fiyat garantisi ve müşterilerimizin garantisidir. 7/24 Çalışan çağrı merkezimiz ve sahada ki profesyonel ekiplerimiz gerekli tedbirleri ve eğitimleri almış olup sektörün en profesyonel ekipleridir. Bizden almış olduğunuz hizmet sonrası da anlaşmalı olduğumuz kurum ve kuruluşlar tarafından siz değerli müşterilerimize uygun hizmet vermekten gurur duyarız. Konya Çekici Firmaları arasındaki yerimiz her gün daha da yükselerek siz değerli müşterilerimizin desteği bize güç ve kararlılık vermektedir. Her zaman dediğimiz gibi en değerli reklamımız bizimle çalışan müşterilerimizin yorumlarıdır. Yaptığınız yorumlar çağrı merkezimin tarafından sürekli incelenerek gerekli birimlere aktarılarak dikkate alınmaktadır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Konya bölgesinde yaklaşık 6 milyona yakın insan bulunmaktadır. Haliyle araç trafiği ve vasıtalar oldukça fazladır. Bu nedenle kazalar ve arızalar çok fazla sayıdadır. Konya çekici firması bu gibi durumlarda Konya genelinde 7 adet oto çekici araçları sayesinde firmamıza konum iletmeniz durumunda sadece 15 ila 30 dakika arasında bulunduğunuz lokasyona gelerek aracınızın taşınmasını sağlamaktadır. Konya sanayi bölgelerinde anlaşmalı oto tamir dükkanlarımız sayesinde aracınızda oluşan arızaları kısa süre içerisinde çözüme ulaştırmaktadır. Konya çekici firmaları bölgenize en yakın oto çekici araçlarını sevk ederek bulunduğunuz olumsuz durumdan sizleri en kısa sürede kurtarmaktadır.

Konya Çekici Hizmeti Çözümleri

Konya çekici hizmetlerimiz tüm il, ilçe ve mahallelerinde 7 gün 24 saat olarak aralıksız hizmet sağlamaktayız. Ayrıca Konya bölgesinde son sistem olan özel olarak hazırlanmış oto çekici ve ekipmanları kullanmaktayız. Firmamız bünyesinde 7 adet Konya oto çekici araçlarımız bulunmaktadır. Bu nedenle firmamız daima kaliteli ve profesyonel bir hizmet sağlamaktadır. Oto çekici sektöründe 100 lerce firmalar bulunmaktadır. Sizlerin en çok dikkat etmesi gereken unsurlar gelecek olan oto çekici araçlarınızın taşıma kaskosu var olup olmadığını kontrol etmeniz gerekmektedir. Ayrıca dikkatli ve özverili bir şekilde aracın yüklenme veya indirme esnasında hasarsız bir şekilde tamamlanması için Ankara oto çekici firması olan personelin iyi bir hizmet anlayışına sahip olması gerekmektedir. Firmamız Konya genelinde daima ekonomik fiyatlar karşılığında aracınızın taşınma görevini üstlenmektedir.

Konya oto çekici firması aracınız ile seyir halinde ilerlerken arıza veya kaza gibi durumlarda hemen olay yerine gelerek taşınmasını sağlamaktadır. Ayrıca aracınızda oluşan arızaları hemen müdahale ederek sizlerin tekrar yolculuğunuza devam etmenizi üstlenmektedir. Firmamız Konya oto çekici olarak il, ilçe veya mahalle fark etmek sizin 7/24 hizmet alabileceğiniz bir kuruluştur. Bu nedenle uygun fiyatlarımız ve ekonomik ücretlendirmelerimiz karşılığında Konya araç çekici hizmeti alabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz
0850 308 89 62
Hemen ARA!